1 Bebek Bezi Fiyatları

Bebekler için önemli bir ihtiyaç olan bebek bezleri, sürekli kullanıldığı için bittikçe yeni pakete ihtiyaç duyulur. Bebeklerin kilolarıyla doğru orantılı olan bez numaraları ve paket içerisinde bulunan bez adeti markadan markaya değişiklik gösterir. Bebek bezlerinin içeriği ve yapısı, markanın kalitesine göre farklılık gösterir. Oldukça hassas bir cilde sahip olan bebekler için doğru bez seçimi yapmak, bebeği oluşacak birtakım alerjik reaksiyonlar ve pişme kızarıklık gibi durumlardan korur. Bu aşamada aileler titizlikle davranarak bebeklerin cildi ile uyumlu olan bebek bezini doğru seçmeli ve oluşabilecek kötü sonuçların önüne geçmelidirler. Pişik, yeni doğan dönemi olmak üzere çocukluk çağında bile oluşan önemli bir sorundur. Doğru bebek bezi seçimi, bu rahatsızlıkla baş etmenize katkı sağlar.

Pişiğin yanı sıra bezde sürekli olan sızma durumu da istenmeyen bir durumdur. Bebeklik dönemi ve ek gıdaya geçiş aşamasında sıklıkla karşılaşılan bu durumu, iyi ve kaliteli bir bez seçimi yaparak aşmak mümkündür. Sızdırmalara karşı özel olarak geliştirilen bebek bezleri, sizi sürekli bez değişimi yapmaktan ve bu doğrultuda sürekli masraf yapmaktan kaçındırır. Genellikle deneyimledikten sonra bebek bezinin sızdırıp sızdırmadığı anlaşılsa da her bebek için bu durum değişiklik göstermektedir.

Bebekler hızlı bir şekilde gelişip büyürler. İlk 6 aylık dönemde hızlıca büyüyen bebek için ihtiyaç duyulan bez adeti günlük olarak oldukça fazladır. Daha sonraki dönemlerde de bebek bezine ihtiyaç fazladır fakat bu döneme oranla daha az bez değişimi yapılır. İlk aylarda günlük olarak maksimum seviyeye ulaşan bez ihtiyacı sonraki dönemlerde gittikçe azalır. Bebek doğduğu andan iki aylık oluncaya kadar genellikle 1 no bebek bezi tercih edilir. Yenidoğan ve prematüre bebekler için tam uygun olan 1 numara bebek bezi, birçok marka tarafından üretilmektedir. Hesaplı, maliyetli, orta fiyatlı olan bu bezlerin fiyatını belirleyen birtakım kriterler mevcuttur. Bezin kalitesi bu kriterlerden ilkidir.

Yenidoğanlarda 1 Numara Bebek Bezi Kullanımı

Bebek bezi alışverişi yapan ebeveynler, başlangıçta ne kadar bebek bezine ihtiyaç olduğunu merak ederler. Yenidoğan bebek 1 numara bezi ne kadar kullanılır sorusunun cevabı, birçok anne tarafından merak edilir. Fazla alındığında bebeğin hızlı bir büyüme evresinde olduğu unutulmamalı ve ona göre stok yapılmalıdır. 2 numara bebek bezine geçiş hızlı olacağı için bebeğin ilk 1 veya 2 aylık süreçte 1 numara bebek bezin kullandığı unutulmamalıdır. Prematüre bebekler, haftalarından erken doğdukları için hayata alışmaları daha zor olabilmektedir. Prematüre bebek anneleri 1 numara bezi daha uzun süre kullanabilmekte bu doğrultuda iki numara beze geç geçiş yapabilmektedirler. Bebek bezlerinin 1 numara olanları prematüre bebekler için oldukça idealdir.

Prima, bebeği için bez arayışında olanların yöneldiği bir diğer bez markasıdır. Diğer bez markalarına oranla bir tık daha maliyetli olsa da, içeriği oldukça hassastır. Çok kolay şekilde pişik olan ve herhangi bir şeye alerjisi olan yeni doğan bir bebeğiniz varsa Prima yenidoğan bebek bezi 1 numara olanını tercih edebilirsiniz. Prima Bebek bezi Premium care 1 beden yenidoğan bezi, markanın geliştirdiği ve tüm bebeklerin cildi üzerinde mükemmel bir etki bırakan bir bez çeşididir. Her yönüyle kusursuz olan Prima bebek bezinin ünü, tüm dünya geneline yayılmıştır. Bebeğiniz için Prima 1 numara Bebek bezi tercih edebilir ve bebeğiniz büyüdükçe ilerleyen dönemlerde bezin numarasını değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Prima Bebek bezi, gözle görülür yapısı ile sızmalara karşı oldukça etkilidir. Sızdıran bebek bezlerinden sıkıldıysanız ve sürekli bez değişimi yapmak istemiyorsanız, Prima Bebek bezi 1 numara tercih edebilirsiniz.

Son zamanlarda kullanıcı kitlesi büyük artış gösteren bez markalarından biri olan Sleepy, bebek cildine uygun geliştirilen bebek bezleri ile büyük bir kesimin tercih ettiği bir markadır. İnceliği ambalajdan ambalaja değişiklik gösteren ve Sleepy Natural, Sleepy Extra ve Sleepy bionatural gibi ambalajları olan Sleepy bebek bezi, annelerin ilk tercihlerindendir. Oldukça başarılı olan içeriği, Sleepy natural bebek bezi 1 numara yeni doğan bezinin tercih edilmesinin bilinen ilk nedenidir. Memnuniyetin oldukça fazla olduğu Sleepy bebek bezi çeşitlerini bebeğiniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin kilosuna uygun olan numarayı seçerek kullanabilirsiniz. Sleepy yeni doğan bebek bezi 1 numara daha çok yeni doğan döneminde tercih edilir ve kısa süre sonra yerini 2 numara bezler alır. Hastane çantanıza koymak için hangi bezi tercih edeceğinize karar veremediyseniz Sleepy 1 numara bebek bezi satın alabilirsiniz. Başlangıç olarak hemen hemen tüm aileler bebek bezi kullanmaya 1 numara ile başlar. Bebeği normalin üzerinde seyreden kilo ile doğan aileler için bu durum değişiklik gösterebilmektedir.

Geniş kullanıcı kitlesine sahip bir diğer bebek bezi de Baby turco markasıdır. Baby Turco 1 numara bebek bezi, birçok anne tarafından tercih edilir. Fazla ince yapılı olmayan bez ve rahat açılıp bağlanabilen cırt cırtlı yapısı, anneleri Baby turco bez tercih etmeye iter. Bu online alışveriş sitesinde Baby turco markalı bebek bezlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Baby Turco 1 numara bebek bezi başta olmak üzere, ihtiyacınız olan tüm numaraları da kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Memnuniyet yorumları oldukça fazla olan bezin fiyatı da oldukça hesaplıdır. Bütçenize uygun iyi bir alışveriş yapmak istediğiniz her an, istediğiniz Baby turco bezi kapınıza getiren bu alışveriş sitesi, bütçesini düşünen herkes için iyi bir fırsat olabilir.

Molfix, bireyler tarafından çokça tercih edilen bir diğer bebek bezi markasıdır. Junior, maksi, mega ve ekstra large gibi isimlerle adlandırılan Molfix bebek bezi, uzun yıllardan beridir büyük bir kesimin favorisidir. Pure soft ambalajı, Molfix bebek bezi 1 beden yeni doğan bez arayışında olanların yöneldiği bir ambalajdır. En yumuşak Molfix koruması ve parfüm, klor nanofenden uzak olması, bakteri tutmayan ambalajı gibi özelliklere sahip olan Pure soft sizin de favoriniz olabilir. Bez yokmuşçasına rahatlık sunan Molfix bebek bezleri, 5 yönden esnek kavrama özelliği nedeniyle de birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Aradığınız bezde ihtiyacınız olan özellikler bunlarsa ve ilk defa bebek bezi seçimi yapacaksanız, Molfix 1 numara bebek bezi yorumlarına göz gezdirebilirsiniz.

Özgürlüğüne düşkün bebekler için özel olarak tasarlanan Japon teknoloji bezi olan Goon, 360 derece nefes alabilen bant bez olarak satışa sunulmuştur. Kullanıcı kitlesi bir hayli fazla olan bu bez markasının farklı numaraları mevcuttur. Pamuksu yüzeyi sayesinde oldukça yumuşak olan yapısı, bebeğinizi rahatsız etmez ve her hareketini rahatça gerçekleştirmesine yardımcı olur. Farklı bir bez arayışındaysanız, seçiminizi Goon ve ek bezinden yana da kullanabilirsiniz. 

Bebek Bezi Fiyatları

Bebek bezi, sürekli kullanılan bir ürün olduğu için bebek bezi fiyatları da aileler tarafından genellikle sürekli takip edilir. Bebek bezinin fiyatını belirleyen en önemli unsurlar bezin markası ve içeriğinde kaç tane bez olduğudur.1 bebek bezi fiyatları, yeni doğmuş bebeği olan herkesi ilgilendiren bir konudur. Bebek bezi fiyat araştırması yaparken bütçenize uygun fiyatlı bez markalarına ulaşmak için filtreleme yapabilirsiniz. Bu online alışveriş sitesi sizi farklı bebek bezi markalarıyla buluşturarak onlara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlar. Bebek bezinin numarasını yazdıktan sonra farklı markalar arasından seçim yapabilir ve dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Adet sayısı arttıkça fiyatı da artan bebek bezleri tekli satıldığı gibi avantajlı paketler halinde de satışa sunulmuştur. Çoklu aldığınız da oldukça hesaplı olan birçok çeşit, bu kategoride beğeninize sunuluyor. Molfix, Sleepy, Prima, Baby turco gibi markaların aylık avantaj paketlerine bu online alışveriş sitesi aracılığıyla ulaşabilir ve dilediğiniz zaman fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilirsiniz.1 bebek bezi fiyatı bilgisine detaylı olarak ulaşmak için fiyat ve numara filtreleyebilir önünüze çıkan tüm markaların 1 numaralı ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizi farklı satıcılar ve mağazalarla buluşturan bu online alışveriş sitesi hepsini tek çatı altında buluşturarak talebinizi en hızlı ve kolay yollarla karşılamanıza yardımcı olur. Gelişmiş seçeneklerin bir arada bulunduğu bu siteden satın aldığınız bebek bezi, çok kısa süre içerisinde adresinize ulaşır. Bebek bezi fiyatları, her bir ürünün altında detaylı olarak gösterilir. İstediğiniz fiyat aralığındaki ürüne ulaşmak için fiyat filtrelemesi yapmanız yeterli olacaktır.

Bebek Bezi Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek bezi, bebeğinizin cildi ile uyum sağladığında bebeğiniz kendini çok daha güvende hisseder. Bebek bezinin sıkması, cildi tahriş etmesi ve ekstra ince olarak sürekli sızdırması pek karşılaşmak istemeyeceğiniz durumlardandır. Bebek bezindeki konforu hisseden bebekler, gündüz ve gece uykularını daha rahat uyurlar. Bez seçimi yaparken bebeğinizin kilosu ile uyuşan bez numarasını tercih edebilirsiniz. Yenidoğan bebekler için 1 no bebek bezi kullanılsa da, bebek bezi numara çeşidi oldukça fazladır. Kilosu artan bebeğiniz için bezin sıkması durumunda bir üst numaraya geçiş yapabilirsiniz.

Bebek bezleri sadece cırtlı değil külot bez olarak da satışa sunulmuştur. Bebeğe külot gibi giydirilen bezler, cırt cırtlı bezlerin aksine farklı şekillerde kullanım imkanı sunar. Her iki çeşit bezin de iyi seçilmesi bebeğe huzurlu bir uyku deneyimi yaşatır. İlk kullanımda sızan ve taşan bebek bezleri hem anneler hem de bebekler için kötü bir deneyimdir. Böyle bir durumla karşılaşan anneler sürekli bebek bezi değiştirmek ve farklı bez denemek isterler. Sürekli ağlayan bir bebek pişik olmuş olabilir. Pişiğin önemli bir nedeni de yanlış bebek bezi kullanmaktır.

Bebek Bezinde Numara Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Bebeğinize Küçük gelen bezin bir büyük numarasıyla değiştirilmesi şarttır. Aksi takdirde bağlama yerleri bebeğinizi sıkacak ve bezde sürekli sızma sorunları ile karşılaşılacaktır. Bebek bezinin küçük olduğunu anladığımız anda bu online alışveriş sitesinden bir beden büyüğünü sipariş verebilirsiniz. Aradığınız tüm bebek bezi markalarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu site, sürekli stokları tükenen bezlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Farklı satıcıları tek çatıda toplayan bu online alışveriş sitesi, kolaylığın adresidir.

Bezin Kalitesi Nasıl Anlaşılır? Bebeğime Kaç Numara Bez Kullanmalıyım?

Prima, Molfix, Sleepy ve daha farklı birçok bebek bezinde, numaraların yanında kaç kilo bebeğe kullanılacağı yazılıdır. Ürün ambalajı üzerinde yer alan bu detay sayesinde bebeğinizin kilosunu bilmeniz yeterlidir. Kiloyu bildikten sonra bez numarasına doğru bir şekilde karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra her bir numara altında memnuniyet veya şikayetlerin yapıldığı ürün yorumları mevcuttur. Bebek bezi numarasını doğru seçme aşamasında da bu yorumlar işinize fazlasıyla yarayabilir.

En Çok Tercih Edilen Bebek Bezi Markaları Nelerdir?

Bebeği için her şeyin en iyisini düşünen aileler için bez markası da oldukça önemlidir. Prima, Molfix, Önlem, Sleepy, Baby Turco, Goon, Canbebe ve daha fazla birçok markanın adet sayısı değişen ambalajlarına bu online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

1 Bebek Bezi Fiyatları

340 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Hemen Al Sonra Öde
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 340 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/60001048