Bebek Hediyesi

Mutluluğu pekiştiren ve dünyaya geldikleri andan itibaren çevrelerine pozitif enerji yayan minikler, bunca olumlu duygunun gelişmesine imza attıklarından dolayı, doğumlarından itibaren pek çok hediyeye hak kazanırlar. Akrabalarınızın, tanıdıklarınızın, kısaca tüm sevdiklerinizin mutluluğunu arttıran sevimli bebekler için alabileceğiniz onlarca çeşit hediye bulabilirsiniz.

Bebek Hediyelikleri

Kız ve erkek bebekler için alabileceğiniz onlarca çeşit hediye vardır. Bebek hediyelerini alırken dikkat etmeniz gereken öncelikli konu, bebeğin kaç aylık olduğudur. Zira alabileceğiniz kimi hediyeler, bebek için uygun olmayabilir.

Geleneksel olarak kabul gören bebek hediyelerinin en başta geleni şüphesiz, altındır. Bebeğin ailesinin, bebeğe dair yatırımlar yapması ve geleceğine dönük eşyalar alabilmesi temeline dayanan bu hediye, doğrudan bebeğin işine yaramasa da geleceği için uygun bir hediyedir. Doğrudan bebeklerin kullanabilecekleri hediyeler ise çok daha çeşitlidir. Hediye vermek amaçlı ziyaret edeceğiniz ailenin bebeği yeni doğduysa, bebeğin cinsiyetiyle uygun olabilecek renklerde; bebek patikleri, atletler, tulumlar, zıbın olarak da adlandırılan çıtçıtlı body’ler ve minik elbiseler rahatlıkla alınabilir. Kız bebekler için aksesuar olarak tercih edilebilecek pelerin, saç bandı gibi eşyalar da sevimli minikler için uygun olabilir. Bebeklerin yatırıldıkları karyola ya da beşikler için birbirinden güzel battaniyeleri de seçenekleriniz içerisinde değerlendirebilirsiniz. Erkek bebekler için bere ve sevimli şapkalar, kıyafetleriyle bütünlük oluşturabilecek aksesuarlar içindedir.

Hem erkek hem de kız bebeklerin ilk aylarında rahat uyumalarında yardımcı olabilen, beşik üzerine takılmak üzere tasarlanan sesli ve ışıklı oyuncakların yanı sıra, odanın bir köşesinde bulunarak tavan kısmını rengârenk motiflerle doldurabilen özel bebek lambaları da ilgi çekici ve bebekler için kullanışlı olabilecek hediyelik ürünlerdendir.

Bebek hediyelerinizi bir yaş civarındaki bebekler için almayı düşünüyorsanız, doğrudan bebeklerin kullanabilecekleri hediyelik ürünlere yönelmeniz faydalı olur. Bu sayede bebeklerin gereksinim duyabilecekleri ürünleri alarak, hediyelik eşyaların devamlı kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Bebek Hediyesi

Bir yaş civarı kız ve erkek bebekler için ortak alınabilecek çok sayıda ürün bulunur. Bebeklerin tutma, ses takip ve temel yeteneklerini geliştirmek üzere dizayn edilen çıngıraklar, en temel hediyelerden biridir. Dişleri yeni yeni çıkmaya başlayan miniklerin, bu süreçte oluşabilecek damak ve ağız içi kaşıntılarının giderilmesinde kullanabilecekleri diş kaşıma oyuncakları uygundur. Hem çıngırak hem de diş kaşıma oyuncağı şeklinde tasarlanan ürünleri de seçebilir, bebeklerin iki ihtiyacına da çözüm sunabilirsiniz. Ortak alınabilecek hediyelerin dışında, kız bebekler için; yumuşak dokulu oyuncak bebekler, eğitici öğretici pelüş oyuncaklar, bebeklerin oldukça hoşlanabilecekleri hediyelerdir. Erkek bebekler için edinebileceğiniz bebek hediyeleri ise yumuşak materyalle kaplı oyuncak arabalar, pelüşler ve araç gereç takımları olarak sıralanabilir.

Hediyelik eşyaları iki yaş ve üzeri bebekler için alacaksanız, çok daha geniş bir ürün yelpazesiyle karşılaşabilirsiniz. Kız ve erkek bebeklere ortak olarak alınabilecek bebek hediyeleri arasında; bebeklerin zihinsel fonksiyonlarının gelişmesine yardımcı nitelikteki şekil tamamlama oyuncakları, büyük parçalara sahip yapboz takımları, bebeğin küçük parçaları birleştirerek bütünsellik oluşturabileceği oyuncaklar, sesli - müzikli eğitici ve öğretici ürünler, bebeğin çizim yapabilmesine imkân tanıyan mıknatıslı yazı tahtaları olabilir. Bu yaş aralığındaki kız bebekler için oynarken büyük keyif alabilecekleri mutfak gereçleri ve konuşan bebekler bebek hediyeleri arasında sayılabilir. Erkek bebekler için renkli toplar, tamir setleri ve hareketli robot, araba gibi ürünler seçilebilir.

İki yaş ve üzerindeki bebeklere alınabilecek bebek hediyeleri arasında kıyafetler de bulunabilir. Kız ve erkek bebeklerin kullanabileceği ortopedik ayakkabılar, pijama ya da eşofman takımları ve pandufları tercih edebilirsiniz. Kıyafet olarak kız bebekler için etek bluz takımları ve elbiseler; erkek bebekler içinse pantolon, şort, gömlek ve tişört gibi günlük kullanımda rahat edebilecekleri ürünlere yönelebilirsiniz.

Bebeklerin şirinliklerine şirinlik katabilecek bu ürünler, büyüdüklerinde saklayabilecekleri birer hatıra eşyasına da dönüşebilir.

Bebek Hediyeleri

31 ürün var
 1. Markalar
  1. Ejoya
  2. Goldstore
  3. 7/24 Hediye
  4. Altın Sepeti
  5. Bayan Lili
  6. Diva Pırlanta
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
DSACategoryId/2147483634/20025
BAŞA DÖN