Triko bebek giysileri, özellikle kışın soğuk günlerinde bebeğinizi hem şık gösteren hem de sıcacık tutan ürünlerdir. Hem kız hem de erkek çocuklar için yüzlerce renk ve desen alternatifi ile üretilen bu giysilerden her bebeğin dolabında mutlaka bulunması gerekir.

Triko kıyafetler, sadece soğuk kış günleri için kullanılmaz. İnce dokulu trikolar, her mevsim kullanabileceğiniz ürünlerdir. Triko giysiler, çok farklı malzemelerden üretilebilir. Bunlar arasında yün, pamuk ve akrilik gibi materyaller sayılabilir. Hassas bebekler ve anneler için organik triko ürünler de mevcuttur. Organik trikolar, tamamen doğal pamuktan ya da saf yünden üretilen malzemelerdir. Ayrıca kullanılan boyalar da yine organiktir.

Bebek Triko Modelleri

Bebek triko modelleri arasında özellikle kış aylarında çok tercih edilen hırka ve kazaklar sayılabilir. Üzerine çiçek, yıldız, hayvan figürleri, araba, balon ya da renkli geometrik desenler gibi alternatiflerin bulunduğu yüzlerce farklı hırka ve kazak modeli bulabilirsiniz. Triko hırkalar, bebeklerin başını rüzgardan korumak için kapüşonlu olarak da üretilir. Bebek kıyafetlerinde kapüşonlar sevimli kulaklarla süslenerek bebeğinize şirin bir görünüm kazandırabilir.

Triko pantolonlar, hem kız hem de erkek bebekler için çok tercih edilen giysiler arasında yer alır. İnce ve kalın dokulu alternatifleri vardır. Triko yelekler, pek çok annenin her mevsim kullandığı giysilerdendir. Düz renkli ya da desenli pek çok model seçeneği sunan yeleklerin düğmeli ve fermuarlı modelleri mevcuttur.

Triko elbiseler, kış mevsiminden çok tercih edilen kıyafetlerden bir diğeridir. Askılı, uzun kollu, kısa kollu, uzun ve kısa etekli modellerde triko elbiseler bulabilirsiniz. Ayrıca bazı triko elbiselerde hem triko hem de kumaş kullanılabilir. Triko elbiselerde farklı nakış teknikleri ile orijinal süslemeler yapabilirsiniz. Hazır süslenmiş triko elbiseler bulabileceğiniz gibi, sade bir elbiseyi kendiniz de süsleyebilirsiniz. Bu elbiseler bebeğinizi sıcak tutarken bebeğinize şık bir görünüm de kazandırır.

Kış mevsiminin en gözde triko bebek ürünlerinden bir diğeri de patiklerdir. Bebeğinizin hassas bedenini soğuktan korumak için triko patikler kullanabilirsiniz. Bir ayakkabı gibi bebeğinizin ayağını saran patiklerin yanı sıra daha kısa, düğmeli ve fermuarlı patik modelleri de bulabilirsiniz. Triko patikler yüzlerce renk ve desen alternatifi ile sizlere sunulur. Bebeğinizin her kıyafetine uygun bir patik mutlaka bulabilirsiniz.

Bebek Triko Fiyatları

Triko bebek battaniyeleri, yine her mevsim kullanılan ürünler arasındadır. Bebek battaniyelerini bebeğinizin beşiğinde kullanabileceğiniz gibi bebek arabasında, pusetinde ya da misafirliklerinizde kullanabilirsiniz. Çünkü bebekler günün büyük bir kısmını uyuyarak geçirir. İnce triko bir battaniye hem yanınızda kolay taşıyabileceğiniz hem de bebeğiniz uyuduğunda onu soğuktan koruyacak bir üründür.

Bebekler başlarından ısı kaybederler. Bu yüzden özellikle ilk aylarda şapka ve bere kullanmak önemlidir. Bu yüzden her bebeğin özellikle kış ayları için triko berelere ihtiyacı vardır. Bu bereler, farklı malzemelerden, sade ve desenli alternatifler ile sizlere sunulur.

Triko süveterler, özellikle erkek bebekler için tercih edilen ürünlerdir. Genellikle gömlekle birlikte kullanılan süveterler, bebeğinize şık bir görünüm kazandırır. Triko tulumlar, bebeğinizin boynundan ayağına kadar uzanan ve soğuk günlerde bebeğinizin üşümesini engelleyecek ürünlerdir. Kapüşonlu modelleri de vardır. İnce triko tulumları evde kullanabilirsiniz. Daha kalın modelleri ise bebeğinizi dışarı çıkarırken kullanabilirsiniz. Triko tulumların farklı renk ve desen alternatifleri ile fermuarlı ve düğmeli modellerini bulabilirsiniz.

Triko bebek ürünlerini her mevsim bebeğiniz için kullanabileceğiniz gibi sevdiklerinizin bebekleri için de hediye olarak satın alabileceğiniz kıyafetlerdir. Bebek triko fiyatları, hangi malzemeden üretildiğine, markasına, modeline ve işçiliğine göre değişiklik gösterir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Triko

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
Başa dön