Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Beko
Beko 7125 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

Beko 7125 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

Beko
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
Beko 7125 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Beko 7125 90 lt Statik tezgah seviyesi büro tipi buzdolabı; ev, otel ve benzeri kapalı yaşama alanlarıyla, konaklama ve çalışma alanlardaki kullanıcıların kullanım ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanmış nitelikler taşıyor. Beko buzdolabı, sebze ve meyve gibi gıdalar ile içeceklerin soğutulmasını ve bir süre muhafaza edilmesini sağlıyor. Beko tezgah seviyesi buzdolabı modelinin iç kullanım alanında; buz bölmesi, çıkartılabilir raflar, sebzelik, yumurtalık ve kapı rafları gibi bölmeler bulunuyor.

Kullanım İhtiyaçlarınıza Yönelik Pratik Kullanım

  • Ev, mağaza ve ofis benzeri kapalı çalışma alanları, çiftlik evleri, otel, pansiyon benzeri kapalı konaklama alanlarındaki ihtiyaçlara uygun nitelikler taşıyor.
  • Buzdolabının iç aydınlatma ampulü arızalandığı zaman yenisiyle değiştirilebiliyor.
  • Ayarlama ayakları saat yönünde ve tersine dönerek, cihazın zemine tam olarak, sallantısız bir şekilde oturmasını sağlıyor.
  • Değiştirilebilir kapı yönü, mutfağınızdaki kullanım alanıyla uyumlu bir şekilde ayarlama yapılmasına imkan veriyor.
  • 1 ve 5 arasındaki minimum/maksimum sıcaklık derecesi, termostat düğmesi kullanılarak, ihtiyaca ve ortam sıcaklığına göre arttırılıp azaltılabiliyor.
  • Cihazın buz bölmesinde defrost işlemi gerçekleştiğinde, su tahliye tepsisi atılan suları biriktirerek, iç kullanım alanın kuru kalmasını sağlıyor.

Teknik Özellikler ve Geniş İç Hacimli Soğutucu Bölme

  • Ürün Tipi : Büro Tipi
  • Brüt Hacim : 90 lt
  • Soğutucu Kısım Hacmi : 86 lt
  • Ses Seviyesi : 43 dBA

Yılda iki kez Beko buzdolabının buz bölmesindeki buz tabakasının çözülmesi gerekiyor. Bu işlemin buz tabakası kalınlığı 7 mm seviyesine geldiğinde yapılması öneriliyor. Bu sayede cihazın verimli çalışması desteklenirken, enerji tasarrufu sağlanıyor. Beko buzdolabı, 43 dBA ses seviyesi ve çevreyi rahatsız etmeyen çalışma performansı ile ev ve ofislerde ya da konaklama tesisleri için tercih ediliyor. Beko 7125 tezgah seviyesi buzdolabı modeli, 25°c civarındaki ortam sıcaklıklarında yılda ortalama 112 kWh elektrik tüketiyor.

Antibakteriyel Conta ile Sağlıklı Saklama Koşulları

Beko buzdolabının 86 lt net hacimli soğutucu bölmesindeki besinleri ve içecekleri saklama ve soğutma işlemleri, statik soğutma teknolojisi ile gerçekleşiyor. Buzdolabının içindeki ortam sıcaklığı, mekanik kontrol sistemi ile sağlanıyor. Termostat aracılığı ile gereken sıcaklık ayarı kolaylıkla yapılıyor. Antibakteriyel conta, buzdolabı kapısının sağlam ve güvenli bir şekilde kapalı kalmasını sağlıyor. Ayrıca özel yapısıyla, kir ve toz gibi kalıntıların buzdolabı kapağında bakteri üretmesine engel oluyor.

Beko Kalitesi

1954 yılında Vehbi Koç tarafından kurulan şirket, 1983 yılından beri Türkiye pazarındaki ve beyaz eşya sektöründeki çalışmalarına Beko markasıyla devam ediyor. 1990’dan itibaren yurt dışı pazarına açılarak ihracat yapmaya başlayan marka, 2000 yılından beri Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. tarafından yönetiliyor. Yurt dışı pazarında satılan ilk Türk markası olan Beko, günümüzde 100’den fazla ülkede, 280 milyonun üzerinde ve gittikçe artan sayıdaki Beko kullanıcısına hizmet veriyor.

Kolay Taşınabilir Ürün Boyutları ve Ayarlanabilir Kapı Yönü

enerji kullanan Beko büro tipi buzdolabı; evler, mağazalar, ofisler, motel ve pansiyon gibi konuk ağırlayan tesisler tarafından, yiyecek ve içecek soğutma ve belli bir süre saklama ihtiyaçlarına yönelik nitelikleri ile tercih ediliyor. Statik soğutma teknolojisi ile gıdaları muhafaza eden Beko buzdolabı modelinin yüksekliği 81.8 cm, derinliği 53 cm, genişliği ise 47.5 cm değerlerini taşıyor. Kullanışlı boyutlarıyla tezgah seviyesi bir model olan Beko 7125, gerektiğinde kolaylıkla taşınabiliyor. Ayarlanabilir ayakları ve değişebilir kapı yönü sayesinde, farklı mutfaklardaki kullanım gereksinimlerine uyum sağlayabiliyor. Kullanışlı iç hacmi, küçük ürün boyutu ve pratik kullanımı ile Beko tezgah seviyesi büro tipi buzdolabı modelini eviniz ve ofisiniz için tercih edebilir ya da tesislerinizde konaklayan yatılı konuklarınızın kullanımına sunmak için satın alabilirsiniz.


Genel Özellikler
Ürün Tipi Tezgah Seviyesi
Ürün Rengi Beyaz
Toplam Brüt Hacmi 90 L
Enerji Sınıfı
Soğutucu Bölme Özellikleri
Soğutma Sistemi Statik
Sebzelik Adedi 1
Soğutucu Bölme Net Hacmi (lt) 86
Dondurucu Bölme Özellikleri
Su Buz Seçimi Fonksiyonu Mevcut Değil
Günlük Buz Yapma Kapasitesi (kg) 0.4
Hijyen Özellikleri
Antibakteriyel Conta Var 
Ölçüler
Kabin Genişliği 47.0 cm
Kabin Yüksekliği 81.8 cm
Ambalajsız Ağırlık (kg) 242.0 kg
Ambalajsız Yükseklik (cm)(y) 81.8 cm
Ambalajsız Derinlik (cm) 53.0 cm
Ambalajsız genişlik (cm)(x) 47.5 cm
Diğer
Yıllık 25°c Enerji Sarfiyatı (kwh/yıl) 112
Kontrol Sistemi Mekanik
Günlük 25°c Enerji Sarfiyatı (kwh/24h)(CL) 181
Ses Seviyesi (dBA) 43
Şarj (kg) 0.02
Kapı Yönü Çevirebilme Var
Aydınlatma Tipi Standart Ampul (Sarı)
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön