ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Beneto
Beneto BT-777 Boing Çift Yönlü Bebek Arabası

Beneto BT-777 Boing Çift Yönlü Bebek Arabası

Beneto
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483639/305668/60002064

Beneto BT-777 Boing Çift Yönlü Bebek ArabasıBeneto BT-777 Boing Çift Yönlü Bebek Arabası

Rahatlık ve Konfor Bir Arada


Beneto 777 Boing bebek arabası çocuğunuzun konforu ve güvenliği için üretilmiş çift yönlü bebek arabasıdır. Yüksek taşıma kapasitesi ve geniş yapısı sayesinde en çok tercih edilen ürünlerdendir.


Çift yönlü kullanım!


Beneto 777 Boing bebek arabası çift yönlü kullanımı sayesinde annelerin en çok önem verdiği tercih sebebidir. Beneto 777 Boing bebek arabaları çift yönlü kullanım için, tutma kolunda bulunan mandalları yukarı çekerek istenilen yöne doğru kullanıma olanak vermektedir.


Fonksiyonel Tente ve Yağmurluk!


Beneto 777 Boing bebek arabasının özel tentesi sayesinde güneş ışığı, rüzgar, ve yağmuru keserek çocuğunuzun sağlığını korumaya yardımcı olur. Özel extra fermuarı sayesinde tente en alt konuma kadar gelerek çocuğunuzu güvenli ve sıcak tutmaya yardımcı olur. İçerisinde bulunan fermuarlı yağmurluğu sayesinde çocuğunuzu yağmurdan koruyacaksınız.


5 Noktalı Emniyet Kemeri !


Beneto 777 Boing bebek arabasında bebeğinizin güvenliği için 5 noktadan bağlanabilen emniyet kemeri sayesinde bebeğinizin araba içerisinde emniyetli şekilde yolculuk etmesini sağlar.
İzleme Penceresi


Beneto 777 Boing bebek arabasının tentesinde bulunan izleme penceresi sayesinde çocuğunuzu durumunu izleyebilmeniz için özel penceresi bulunmaktadır.


   

4 Pozisyonda Durabilme!


Beneto 777 Boing bebek arabası çocuğunuz için en uygun konumda durabilme yapısına sahiptir. 4 farklı şekilde durabilmesi sayesinde çocuğunuzun konforu ve sağlığını etkilemeden yolculuk edebilirsiniz.Seyahat,Uyku,Dillenme şeklinde kullanabilirsiniz.
Çok Amaçlı Sepet


Beneto 777 Boing bebek arabasının altında bulunan çok amaçlı sepeti sayesinde çocuğunuzun özel eşyalarını saklayabilirsiniz. 3 Kg taşıma kapasitesi sayesinde birçok eşyanızı rahatlıkla taşıyacaksınız.


   

Çıkarılabilir Ön Mama Tepsisi


Beneto 777 Boing bebek arabasının çıkarılabilir ön mama tepsisi sayesinde çocuğunuzun araba içerisinde sabit durmasına yardımcı olur.Mama ve suluk koyma gözü sayesinde çocuğunuz mama sandalyesine gerek kalmadan yemek verebilirsiniz.


Ayak Freni


Beneto 777 Boing bebek arabasının arka tekerleklerine monte halindeki ayak freni bebek arabasının sabit durmasını sağlar. Fren sistemi olarak kullanılmaz sadece duran arabayı sabit tutmaya yarar.

   

Hafif Kasa


Beneto 777 Boing bebek arabasının özel üretilen kasa yapısı sayesinde bebek arabasının daha hafif olması sağlanılmıştır. Özel üretilen alüminyum kasa sayesinde taşıma ve saklama konusunda çok rahat hareket edeceksiniz. Plastik aksamları hem daha sağlam olma özelliği hemde çevreci olma sayesinde doğayı ve çocuğunuzu korur.Ürün içerisinde kanserojen boya veya kumaş kullanılmamıştır.

Bilyalı Tekerlekli


Beneto 777 Boing bebek arabasının bilyalı tekerlekleri sayesinde bebek arabasını rahat kontrol edebilirsiniz.Çocuğunuzun yaşı büyüdükçe bebek arabasına binen yük arttığından dolayı bebek arabasının kontrolü gittikçe azalacağından bilyalı  tekerlekler sayesinde daha rahat kullanabilirsiniz.  


 
 
 
 
 
 
 
  
     Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön