Bebek arabası ürünlerini sunarken ulusal ve uluslararası standartlara uymayı hedefleyerek, müşteri memnuniyet ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde tutan Beneto markası ebeveynlerin gönül rahatlığı ile tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Bebek arabası alırken dikkat edilecek en önemli unsurlardan birisi Avrupa güvenlik normlarına uygun olarak üretilmesidir. 
Beneto bebek arabası modelleri sahip olduğu BS EN ISO 9001:2008, OHSAS 18001:2007, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi, Satış Sonrası Yeterlilik Belgesi, Yerli Malı Belgesi, Kanserojen İçermez Belgeleri ile Avrupa standartlarındadır. 

Bebek arabası alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Arabanın kolayca açılıp kapanması, hafif olması ve tekerleklerinin 360 derece dönebilir olması gerekmektedir. Çift taraflı sürülme imkanı sağlaması ebeveynler için büyük kolaylık sağlar. Bunların yanı sıra bebek arabalarının bebek konforunu sağlaması çok önemlidir. Bebek konforunun sağlanabilmesi için, bebek arabası alırken oturma pedinin kalınlığı, sırt kısmının farklı seviyelerde ayarlanabilmesi, tentesinin tamamen açılıp tamamen kapatılabilmesi, tente üzerinde bebeğinizi görebileceğiniz şeffaf bir pencerenin olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Beneto bebek arabası modelleri tüm bu özellikleri bir arada barındırmaktadır.

Beneto Puset

Beneto bebek arabası modelleri arasında travel sistem, çift yönlü travel sistem ve dönüştürülebilir travel sistem bebek arabaları yer almaktadır. Travel sistem adı verilen modeller birçok fonksiyonu bir arada barındırır. Çift yönlü travel sistem pusetli bebek arabaları modellerinde puset, hem ebeveyn hem de çevreye doğru döndürülebilir. Bu modeller koldan katlanabilir ve katlandığında desteksiz olarak ayakta durabilir. Katlandıktan sonra çok az yer kaplar ve hafif ağırlıkları ile tercih edilen modeller arasındadır. Sırt dayama kısmı ayarlanabilir, gerektiğinde tam olarak yatırılabilir. Ayarlanarak gerekli durumlarda kapatılabilen fermuarlı tente sayesinde bebekleri güneş veya soğuktan korumak mümkün olur.

Çift yönlü travel sistem 5 noktalı ayarlanabilir emniyet kemeri, bebek baş korumaları, ekstra güvenlik için ikinci emniyet kilidi ile yüksek güvenlikli bebek arabası modelleridir. Baston travel sistem pusetli bebek arabaları alüminyum hafif gövdeye sahip paslanmaz malzemeden üretilen modellerdir. Tek elle kapatılabilen, taşınması kolay olan Beneto puset modelleri özellikle yalnız başına dışarı çıkan anneler için pratik bir kullanım imkanı sağlar. Taşıma koltuğu 3 farklı pozisyonda kullanılabilir. Tek başına kullanılabilen Beneto puset modellerinde bebek sallanabilir ya da ürün kolay bir şekilde bebek arabasına sabitlenebilir. Boyun pedi çıkarılıp, gerektiğinde yıkanabilir. 

Dönüştürülebilir travel sistem pusetli bebek arabaları doğumdan itibaren kullanılabildiği için çok tercih edilen modeller arasındadır. Çift yönlü olan oturma ünitesi portbebe olarak da kullanılabilir. Yüksekliği ayarlanabilir, fermuarlı deri kılıflı itme sapı annelerin konforu düşünülerek üretilir. Tente üzerindeki gözlem penceresi ile ebeveynlerin bebekleri kontrol etmeleri mümkün olur. Oturma ünitesiyle beraber katlanabilen modeller, katlandıktan sonra otomatik olarak kilitlenir. Taşıma koltukları maksimum 13 kilo kapasitelidir, bebek arabasına kolayca monte edilebilir ve kanserojen madde içermez. 

Beneto markalı baston sistem bebek arabaları hafif ve kolay kullanım sağlayan modellerdir. Tek elle kolayca kapanıp açılabilir. Bilye tekerlekler kolay sürüş ve kontrol kolaylığı sağlar. 360 derece dönebilen ve kilitlenebilen ön tekerlekler sayesinde dört tarafa kolayca sürülebilir. Çıkarılabilen tente ve döşeme elde yıkanabilir. Çift yönlü kullanılabilen bebek arabaları dışarıda da bebeği ile iletişimde kalmak isteyen ebeveynlerin tercihidir. Bebek arabasında bebeğini kendine bakar halde taşımak isteyen ebeveynler için çift yönlü kullanım sağlayan bu arabalar, katlanabilir ve az yer kaplar. İkiz bebekler için ikiz bebek arabası seçenekleri de bulunmaktadır. 

Farklı model ve renk seçenekleriyle tüm bebek arabası modellerini bünyesinde barındıran Beneto markası, kalitesiyle ebeveynlerin takdir ve güvenini kazanarak geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

Beneto Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

29 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Beneto
  2. Quinny
  3. BabyHope
  4. Baby2go
  5. Kraft
  6. Sunny Baby
  7. Chicco
  8. Mamas & Papas
  9. Peg Perego
  10. Maclaren
  11. Pierre Cardin
  12. Maxi-Cosi
  13. Pamuk Atölyesi
  14. Lorelli
  15. Chipolino
  16. Aldeba
  17. Anex
  18. Sevi Bebe
  19. Baby Home
  20. Inglesina
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Taşıma Kapasitesi
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Beneto
DSACategoryId/2147483639/305668/beneto
BAŞA DÖN