Bestline
Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Davinci

Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Davinci

Bestline
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/60002102

Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Davinci

Ürün Ölçüleri:

Komple:

Yükseklik: 152 cm ( Ayaklarla Beraber)

Genişlik: 41 cm ( Ayaklarla Beraber)

Derinlik: 12,5 cm

 

Gövde:

Yükseklik: 122 cm (Ayaksız)

Genişlik: 37 cm (Ayaksız)

Derinlik: 11 cm

 

Ürün Özellikleri:

Kapak:

Renk: Parlak Abanoz

Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 High Gloss Lake Parlaklığı MDF Profil

 

Gövde:

Renk: Parlak Abanoz

Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 High Gloss Lake Parlaklığı Yonga Levha

 

Ayaklar:

Renk: Parlak Abanoz

Malzemesi: 18 mm, Çift Yüz, %100 High Gloss Lake Parlaklığı MDF Panel

 

Kalp Şeklinde Küpe Standı:

Renk: Siyah

Askı Adedi: 108 adet tekli küpe alabilecek kapasite

Malzemesi: Türkiye’de ilk olarak kullanılan ABS üzeri kadife kumaş kaplama

 

Kancalar:

Renk: Siyah

Askı Adedi: Toplam 32 adet kanca

Malzemesi: Türkiye’de ilk olarak kullanılan ABS üzeri kadife kumaş kaplama

 

Yüzüklük:

Renk: Siyah

Adet: 41 adet yüzük alabilecek kapasite

Malzemesi: 18 mm sünger üzeri kadife kaplama kumaş

 

Kapak İçi Yüzeyi:

Renk: Siyah

Malzemesi: 3 mm MDF üzeri kadife kumaş kaplama (Tek Parça)

 

Gövde İçi Yüzeyi:

Renk: Siyah

Malzemesi: 3 mm MDF üzeri kadife kumaş kaplama (Tek Parça)

 

Raf Bölmeleri:

Renk: Siyah

Malzemesi: Türkiye’de ilk olarak kullanılan ABS üzeri kadife kumaş kaplama

Bölme adedi: 10 adet farklı ebatlarda bölme (İçerisine koyacağınız aksesuar, parfüm, deodorant, oje gibi kişisel bakım ürünlerinizin düşmemesi için bariyer korumalı)

Raf Bölmeleri;

Yüksekliği: 53 cm

Genişliği: 33 cm

Derinliği: 9 cm

 

Menteşe:

Frenli menteşe olması sayesinde yumuşak kapak açılımı ve kapatımı

 

Kulp:

1 adet kristal cam kulp

 

Kilit:

1. Kalite ithal, işlevsel, güçlendirilmiş çelik kilit ve anahtar

 

Ayna:

4 mm kalınlığında 1.kalite, Şişecam marka flotal ayna

 

Ayarlanabilme özelliği:

Boyunuza göre dilediğiniz gibi ayarlayabilir, daha dik ya da daha eğimli olmasını çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

 

Ürün Açıklamaları:

 

En yeni ev dekorasyon trendlerinden Bestline Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Takı ve Aksesuar Dolaplarımızla, mükemmel bir depolama çözümünün yanı sıra, boy aynası ihtiyacınızı da karşılayarak, odanıza hem düzen hem şıklık katacaksınız.

 

Kutularda, çekmecelerde ya da dolapların işlevsiz bölümlerinde sakladığınız, takı ve aksesuarların, parfümlerin, deodorantların her daim elinizin altında düzenli bir şekilde bulunmasını, kolay ulaşılabilir olmasını ve odanızdaki tüm dağınıklığa son verdirmeniz için ideal olan, Bestline Gold Serisi Takı ve Aksesuar Dolabımız, gösterişli bir aynayla tek bir dokunuşla dağınıklığa son veriyor.

 

% 100 el işçiliği ile imal edilmiş olan Bestline Gold Serisi Takı ve Aksesuar Dolabımızın ön tarafı şık bir boy aynası iç kısmı ise sürekli birbirine karışmasından sıkıldığınız Takı ve Aksesuarlarınızı düzene sokacak, kullanışlı ve modern bir dolap…

 

Ayrıca Bestline kalitesi ve güvencesinde satılmakta olup yine servisi ve garantisi altındadır.

 

Bestline Gold Serisi “High Gloss Lake Parlaklığı” Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı grubumuzda ayaklı 16 renk ve desen alternatifi ayrıca ayaksız yani duvara asma modelde 16 renk ve desen alternatifi bulunarak toplam 32 ürün bulunmaktadır.

 

İşlevsel bölme ve kancalarıyla, küpe ve yüzüklük standı ile dağınıklığa çözüm getiren “Bestline Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Takı ve Aksesuar Dolabımız” şık tasarımı ve farklı 16 renk ve desen seçenekleriyle evinizin dekorasyonuna hoş bir hava katacak…

 

Diğer Özellikler

·         Kapak, gövde ve ayaklar dahil olmak üzere dolabımızın iç ve dıştaki tüm görünen yüzeylerin tamamı % 100 High Gloss (Yüksek Parlaklık) içerir olması. Diğer tüm takı dolapları mat yüzeye sahiptir. High Gloss özelliği sadece Bestline Gold Serisinde mevcuttur.

·         En modern ve en yeni moda trendine sahip 16 renk ve desen alternatifinin bulunması. Diğer takı dolaplarında en fazla 3 renk bulunmaktadır.

·         Kalp şeklinde küpe standı, yüzeyden 2,5 cm yüksekliğindedir. Mukavemetli ABS malzemeden üretilmiştir. ABS üzeri en son teknoloji kullanılarak kadife kumaş kaplanmıştır. Yumuşak, zarif ve çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. 108 adet tekli küpe takılabilecek kapasitededir. Diğer tüm takı dolaplarında bu özelliklerin hiç biri yoktur, teknolojik alt yapı gerektiren bu özellikleri yapabilmeleri de mümkün gözükmemektedir. Kalp şeklinde efekt adını verdikleri kalın karton mukavvayı yüzeye yapıştırarak sadece görüntü oluşturmak için koymuşlardır ve hiçbir işlevselliği bulunmamaktadır. Kadife kumaş kaplama teknolojisi ise sadece Bestline Gold serisinde mevcuttur.

·         Toplam 32 adet kanca ve 10 ayrı ebatta bölmeleri bulunan raflarımızda mukavemetli ABS üzeri kadife kumaş kaplamadır. Yumuşak, zarif ve şık bir görüntü bu aksesuarlarda da yakalanmıştır. Raf derinlikleri 9 cm’dir. Tüm parfüm, deodorant, makyaj malzemeleri ve saat gibi kişisel eşyalarınızın rahatça sığabileceği derinliktedir. Diğer tüm takı dolaplarında bu özellikler yoktur. Efekt kalp diye adlandırdıkları küpelikte olduğu gibi burada da rafın önüne karton mukavva kullanarak sağlıksız ve basit görüntü oluşturmuşlardır. Kullandıkları malzeme sadece beyaz renkte olduğundan dolabın kendisine göre renk yapamamaktadırlar. Bestline Takı ve Aksesuar Dolaplarına ise tüm kanca ve raflar dolabın kendi rengi ile uyumludur.

·         Yüzüklük 18 mm sünger üzeri kadife kumaş kaplıdır. 41 adet yüzük takabileceğiniz kapasitedir. Diğer takı dolaplarında bu sayı en fazla 15’dir. Çünkü Best Takı Dolaplarında kullanılan yüzük standı ölçüsü diğerlerinin 3 katıdır.

·         Dolabımız 2 adet çelik menteşe ile güçlendirilmiştir. Menteşelerin 1 tanesi frenlidir. Buda kapağı kapattığınız zaman yumuşak bir kapanış sağlar, ses çıkartmaz ve sarsıntı yapmaz. Diğer takı dolaplarında maliyet düşürmek için frenli menteşe kullanmamaktadırlar. Bu yüzden kapanışı gürültülü ve sarsıntılıdır.

·         Bestline Gold Serisi High Gloss Lake Parlaklığı Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabımızın ayakları çok şık ve zarif bir estetik kesimle mükemmel bir görüntü sağlar. Girintileri ve çıkıntıları estetik görünmesi adına daha fazladır. Bu da cumba diye tarif ettiğimiz kenar kalınlık kısımlarının boyanmasında çok zorluk çıkarır ve maliyetleri artırır. Fakat Bestline için estetik çok önemlidir. Bu maliyetlere katlanır. Diğer takı dolaplarının ayakları daha az girinti ve çıkıntılıdır. Bu da daha az estetik manasına gelir, görüntü bozulur. Fakat maliyet düşer.

·         Kalp şeklinde küpe standı, kancalar ve raf bölümleri ABS üzeri kadife kaplı kumaş olmasının yanı sıra ayrıca, kapak kısmının iç tarafı ve gövde kısmının iç tarafı siyah renkli kumaş ile kaplanarak çok zarif ve yumuşak bir görüntü oluşması sağlanmıştır. Diğer takı dolaplarında siyah kumaşın yerine maliyet düşmesi adına siyah sunta kullanılmaktadır. Bu da çok soğuk bir görüntü oluşturmaktadır. Fakat görselinden baktığınız zaman ikisi de siyah göründüğü için bu farkı ayırt edemeyebilirsiniz.

·         Kulpumuz kristal cam kulptur. Çok şık ve zarif bir görüntü oluşturmaktadır. Diğer takı dolaplarında maliyeti daha düşük kulplar kullanılmaktadır.

·         Kullanılan kalp şeklindeki küpe standı olsun, kancalar olsun, raf bölmeleri olsun mutlaka kapak ya da gövde rengiyle aynı olan kadife kumaş kaplanmıştır. Ya da kapak ve gövde rengine uygun kadife kumaş kaplanmıştır. Diğer takı dolaplarında teknolojik yatırım yetersizliğinde, küpelik, kanca ve raflar hem karton mukavva hem de sadece beyaz renk kullanabilmektedirler. Bu da dolap kapağını açtığınız zaman kapak gövde ve iç bölmeler arasında göz yorucu bir görüntü oluşturmaktadır.

·         Bestline Gold Serisi Takı ve Aksesuar Dolabımızda güçlendirilmiş çelik anahtar kilidi sayesinde, takı ve aksesuarlarınıza ve değerli özel eşyalarınıza sizden başka kimse ulaşamaz. Diğer takı dolaplarında kilit kullanılmamaktadır.

·         Sonuç olarak yukarıda bahsettiğimiz tüm bu özellikleri anlatmakla, siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirme adına vazifemizi yapmış hem de Bestline Gold Serisi “High Gloss Lake Parlaklığı” Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabımızın gerçekten mükemmel olan kalitesini bir nebze olsun sizlere anlatabilmeyi amaçlamış olmaktayız.

 

 

 

 

 

Kurulum ve Montaj:

 

Takı ve Aksesuar dolabı ürünlerimizin Aynalı dolap modülü monteli olduğu için kurulum gerektirmez.

Sadece Takı ve Aksesuar dolabımızın Ayakları demonte olup kurulumu çok kolaydır. Yıldız uçlu tornavida yardımıyla montaj şeması ve montaj sıralaması takip edildiği sürece hiçbir ustalık gerektirmeden basitçe ve defalarca kurulup sökülebilir. Paketlerde kurulum için gerekli tüm malzeme ve aksesuarlar mevcuttur. Kullanılan montaj malzemelerinin 1. Sınıf olmasından dolayı sökülüp takılması sırasında hiçbir aksaklık yaşanmaz.

 

Kargo ve Teslimat:

Kargodan gelen ürünün hasar kontrolü, kargo görevlisi ayrılmadan muhakkak yapılmalıdır. Hasarlı ürün hasar tespit tutanağı tutturularak kargo görevlisine iade edilir.

Hasarlı ulaşan ürünlerde kargo şirketine hasar tanzim tutanağı tutturulmayan ürünlerin ücretsiz iptali ve değişimi yapılamamaktadır.

 

Garanti:

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu MBBESA01AB
Bestline Gold Serisi "High Gloss Lake Parlaklığı" Aynalı Takı ve Aksesuar Dolabı Davinci Yorumları
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN