ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Bic
Bic Flex 3 Tıraş Bıçağı 4+2'li Blister Çanta Hediyeli

Bic Flex 3 Tıraş Bıçağı 4+2'li Blister Çanta Hediyeli

Bic
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012116/26012157/26012164
Bic Flex 3 Tıraş Bıçağı 4+2'li Blister Çanta Hediyeli
BIC FLEX 3 CLASSIC 3 BIÇAKLI KULLAN AT ERKEK TIRAŞ BIÇAĞI

- İleri BIC tıraş teknolojisini yakın ve pürüzsüz bir tıraş için 3 adet birbirinden bağımsız hareket edebilen bıçağıyla parmak uçlarınıza getiren bir erkek tıraş bıçağı . . .

- 3 bıçağın her biri BIC 3 sabit bıçaklı tıraş bıçaklarından daha pürüzsüz bir tıraş için bağımsız hareket eder ve kolayca yıkanıp temizlenir.

- Oynar başlığı daha iyi kontrol için yüzünüzdeki, çenenizdeki ve boynunuzdaki tüm hatlara kolayca uyum sağlar.

- Şaşırtıcı derecede pürüzsüz bir kayganlık etkisi için Aloe Vera ve E vitamini ile zenginleştirilmiş kayganlaştırıcı jel şeridi bulunur.

- Yumuşak kavramalı kavisli sapı düzgün kontrol ve rahatlık sağlar.

İleri BIC tıraş teknolojisi ve kalitesi hizmetinizde. Cilt üzerindeki basıncı eşit dağıtmak ve emmek için BIC Flex 3 Classic erkek tıraş bıçağında 3 adet birbirinden bağımsız hareket edebilen bıçak ve oynar başlık bulunur. Sonuçta, BIC’in üç bıçaklı sabit başlıklı tıraş bıçaklarından daha pürüzsüz bir tıraş ortaya çıkarken, hızlıca ve kolayla temizlenip yıkanabilir. Temiz sonuçlar almak için tek bir kılı bile kaçırmamanız adına oynar başlığıyla, yüzünüzdeki tüm hatları ve kıvrımları kusursuz bir şekilde takip eder. Mükemmel kayganlık etkisi ve pürüzsüz bir tıraş için bu erkek tıraş bıçağının Aloe Vera ve E vitamini ile zenginleştirilmiş geniş bir kayganlaştırıcı jel şeridi bulunur. Düzgün kontrol ve rahatlık sağlamak için kavisli sapının yumuşak bir kavraması da bulunur. Güvenebileceğiniz efsane kalite. BIC’in sattığı her bıçak Avrupa’daki kendi modern tesislerinde üretilmekte olup, tavizsiz görsel muayene ve kalite kontrollerinden geçmektedir. Tıraş bıçakları tasarım ve üretiminde 40 yılı aşkın deneyimiyle, BIC erkeklerin güvendiği bir markadır.

BIC üç bıçaklı sabit başlıklı tıraş bıçaklarından daha pürüzsüz bir tıraş için, BIC Flex 3 Classic erkek tıraş bıçağında oynar başlık ve birbirlerinden ayrı hareket eden üç bıçak bulunur. Bu erkek tıraş bıçağının mükemmel kayganlık etkisi için Aloe Vera ve E vitamini ile zenginleştirilmiş geniş kayganlaştırıcı jel şeridi ve ıslak tıraş için geniş bir koruyucusu vardır. Düzgün kontrol ve rahatlık sağlamak için kavisli sapının yumuşak bir kavraması da bulunur ile aynıdır, oradan açıklama görseli dahil olmak üzere kopyalanabilir
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön