ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Bic
Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12 Renk

Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12 Renk

Bic
%14 indirim 28,00 TL 24,00 TL
EKSTRA % 30
16,90 TL
( / adet)
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15085

Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12 Renk, çocukların hayal gücünü ortaya çıkaran malzemelerden biridir. Resim, boyama, çizim etkinliklerinde çocukların rahatlıkla kullanabileceği bu kalemler, kompakt tasarımı sayesinde çocukların el yapısına uygundur. Avrupa oyuncak standartlarına uygun olarak üretilen bu kalemler ile çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Evde, okulda, kreşte yaptıkları resim çalışmalarında etkili sonuçlar almalarını sağlayabilirsiniz. Okul alışverişinde çocukların kırtasiye ihtiyaçlarında BIC kalitesini tercih edebilirsiniz. Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi, çocuklarınızın cildinden kısa sürede çıkar. Resim yaparken ellerine boya bulaşan çocuğunuzun cildini su ve sabunla kolayca temizleyebilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Kalemler

Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12 Renk, çocukların sağlığına olumsuz olduğu bilinen hiçbir katkı maddesi içermez. Yüksek kalitede boyama özelliği sayesinde kısa sürede kapatıcı etki sunar. Ciltten ve kumaşlardan sadece su ve sabunla çıkabildiği için çocuklar güvenle kullanabilir. Oyun ve etkinlik zamanlarında çocuklarınızın eşyaları kirletmesine neden olmaz. İstenmeyen ufak çizim kazalarında kolayca temizleyebilirsiniz. Kreş ve anaokulu gibi küçük yaş gruplarında etkinlik sırasında yaşanan kıyafetlerin boya olması durumundan endişe etmenize gerek kalmaz. Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi, kumaşlardan yıkama sırasında kolay bir şekilde çıkar.

Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12 Renk;

 • Çevre dostu olan su bazlı mürekkebi sayesinde leke bırakmaz özelliktedir.
 • Ekstra basınca karşı dayanıklı ucu, boyama sırasında zorluk çıkarmaz.
 • Kurumaya karşı üç haftaya kadar dayanıklı olan yapısı, kapağı açık kaldığında bile geçerlidir.
 • Arka tıkacı güvenlik testlerinden geçmiştir.

Çocuklarınızla birlikte kaliteli vakit geçirirken Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12 Renk ideal bir oyun aracı olur. Çocuklarınızın hayal gücünü desteklerken ince motor becerilerini de geliştirebilirsiniz.

Geniş Renk Seçeneği ile Sonsuz Hayaller

Çocukların hayal gücü sınırsızdır. Gün içerisinde boyama ve resim etkinliği yapan çocuklar, hayal dünyalarını kağıda aktarır. Çocuklarınızın yaratıcılığını geliştirmek için Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Geniş renk seçeneği sunan bu boya kalemleri ile keyifli bir etkinlik saati geçirebilmeniz mümkün olur. Çocukların küçük olan parmaklarına anında uyum sağlayan ergonomik tasarımı ile boya kalemleri, resim yapmanın keyfini ikiye katlar. Avrupa güvenlik standartlarına uygun olarak üretilen Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi ile çocuklarınızın güvenle oyun oynamasını sağlayabilirsiniz.

BIC Güvencesi ve Üstün Kalite

Fransa’da kurulan ve uzun yıllardır dünyanın birçok noktasına kırtasiye ürünleri sunan BIC, çocuklar için olan alt markası ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile her okul çantasında yer alır. Çocuklarınızın evde ve okulda yaratıcı etkinlikler yapması için BIC Kids ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi, kompakt tasarımı ile konforlu bir tutuş sağlar. Kırılmaya karşı dayanıklı ekstra uç sistemi sayesinde çocukların sert darbelerine karşı dirençlidir. Yıkanabilir özellikte olan mürekkebi sayesinde çocukların etrafı kirletmeden yaratıcılığını geliştirmesini sağlayabilirsiniz. Resim etkinliğinde boya buluşan yerleri kısa sürede temizleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli boya ucu, yoğun pigmentli yapısı ile çocukların kolayca boyama etkinliğini tamamlamasını sağlar. Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi, bağımsız toksikoloji uzmanları tarafından test edilmiştir. Çocukların sağlığını korumak için zararlı katkı maddelerini içermez.

Siz de çocuklarınızla birlikte yaratıcı etkinlikler yapmak, oyun zamanlarını daha verimli hale getirmek, çocukların hayal gücünü desteklemek, ince motor becerilerini geliştirmek için Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Erişilebilir fiyat ayrıcalığı ve kolay ödeme seçenekleri ile hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.


Bic Kids Couleur Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12 Renk

Bic Kid Couleur keçeli boya kalemleri çocukların renkli hayal gücünü kâğıda aktarabileceği 12 farklı renkte geliyor. Çocukların evde, okulda ve yaratıcılıklarını göstermek istedikleri her yerde, küçük parmaklarının kolayca kavrayabileceği ergonomik bir tasarımı bulunur.

Bic Kid Couleur Ultra Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 

 • Çocuk sağlığına hiçbir zararı olmayan kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.
 • 2 yaşından büyük çocukların kullanımına uygundur ve poliproplen delikli kapağı sayesinde boğulma riskini en aza indirir.
 • Çevre dostu su bazlı mürekkebi, ciltten ve kumaştan su ve sabun ile yıkandığı zaman kolaylıkla çıkabilir, leke bırakmaz.
 • Kapağı açık kaldığında bile kurumaya karşı üç haftaya kadar dayanıklıdır.
 • Kalemin ucu basınca karşı ekstra dayanıklıdır ve yazarken içine kaçmaz.

Teknik Özellikler

 • Polipropilen plastikten üretilen gövdesinin çapı 8.3 mm ve uzunluğu 147 mm’dir.
 • Sabitlenmiş medium ucunun çapı 2.8 mm ve çizgi genişliği 0.8 mm’dir.
 • İç keçesinin mürekkep tutma kapasitesi 1.3 gr’dır. 
 • PVC ve ftalat (DINP, DIDP, DEHP, DEP, DNOP, BBP) içermez.
 • 12’li, 18’li ve 24’lü kutu seçenekleri mevcuttur.
 • 2 yıl garantilidir.

Ürün Güvenlik Testlerinden Başarıyla Geçmiştir

Mürekkebi bağımsız toksikoloji uzmanları tarafından laboratuvarlarda test edilmiştir (ASTM D-4236). Avrupa oyuncak standartlarına (EN-71) uygun olarak üretilmiştir. Ağır metal testini başarı ile geçmiştir (En71-3, ASTM F 963, 16 CFR 1303 91/338/EEC). Delikli kapağı Avrupa kapak standartına uygundur (ISO11540 / BS 7272-1). Arka tıkacı güvenlik testlerini geçmiştir (BS 7272-2). Ambalajı Avrupa ambalaj ve ambalaj atığı yönetmeliğine uygun olarak üretilmiştir (94/62/EC)

BIC Markası Hakkında

1944 yılında Fransa’da kurulan BIC, bugün tüm dünyada tanınan ve başta kalem olmak üzere kırtasiye malzemeleri, çakmak ve tıraş bıçağı üreten bir markadır. Her zaman kaliteli ve güvenli ürünler üretmeyi kendine ilke edinen markanın, sadece çocuklara özel kırtasiye ürünleri çıkardığı BIC Kids adında bir alt markası vardır.


 

Ürünlerinin güvenliğini garanti altına almak BIC için çok önemlidir. Her gün, BIC yüksek oranda seçilmiş hammaddelerden üretilen milyonlarca ürünü tedarik etmekte ve ulusal ve uluslararası güvenlik gerekliliklerine uygun olduklarından emin olmak için çok çeşitli testlerden geçmektedir.

Çocuğunuzla beraber geçirebileceğiniz eğitici aktivitede en büyük yardımcınız Bıc olacaktır. Ergonomik tasarımı sayesinde konforlu bir tutuş imkanını çocuğunuza sağlayacaktır.

Ciltten ve kumaşlardan sadece su ve sabunla kolayca çıkarılabilir. Kapağı açık kaldığında bile 3 haftaya kadar kurumama özelliğine sahiptir. Böylelikle dayanıklılığı uzun yıllar sürer.

Sabitlenmiş medium uç ile çocuğunuz dilediği boyama işlemini yaratıcılığını geliştirerek gerçekleştirebilir.

Yüksek kalitede boya rengi sayesinde üstün örtücülüğü size sunar.

Bic keçeli boya kalemi Avrupa oyuncak standartlarına uygun üretilmiştir. Çocuğunuzun sağlığına hiçbir zararı olmayan kalite ve dayanıklılıkta malzemelerle tasarlanmıştır.

Böylelikle çocuğunuzun uzun yıllar kullanımı için ideal ve üstün tasarıma sahiptir.

Evde, okulda, anasınıfında, kreşte çocuğunuzun yaratıcılığın sınırlarını zorlamak istediği her an yanında olacak kalite ve dayanıklılıkta boyama kalemi setidir.

 

 

Ürün Özellikleri

 

 

·         Ergonomik tasarımı sayesinde konforlu tutuş imkanı. 

·         Kırılmaya karşı dayanıklı Ultra Dayanıklı Uç.

·         Ultra yıkanabilir mürekkep

·         Sağlam tıkaç

·         Kapağı açık kalsa bile kurumaz

·         2 yaşından büyük çocuklar için ideal

·         Yüksek kaliteli boya ucu

·         Ürün bağımsız toksikoloji uzmanları tarafından test edilmiştir

·         Ürün Avrupa Oyuncak Standartlarına uygun ( EN 71) üretilmiştir

·         Ağır metal testi bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılmıştır.

·         Ürün kesinlikle fitalat (DINP, DIDP, DEHP, DEP, DNOP, BBP ) içermez.

·         Garanti: 2 yıl 

 


Ürün Grubu --
Ürün Keçeli Kalem
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OFISBIC841798
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön