Biotherm güneş kremi & losyon ürünleri ve Biotherm güneş yağları doğal bileşenleri sayesinde güneşli günlerde cildi korumayı ve güzelleştirmeyi hedefliyor.

Biotherm Güneş Kremi & Losyon

Biotherm güneş kremi & losyon ürünleri hem beden sağlığı hem de dış görünüş açısından önem arz eden cilt bakımını yoğun güneş maruziyeti altında sağlamayı başarıyor. Biotherm güneş kremleri, cilt yapısına zarar veren çevresel koşulların arasında yer alan ultraviole güneş ışınlarının negatif etkisinin önüne geçiyor. Aynı zamanda, zararlı güneş ışınlarının cilde uzun süre nüfus etmesi sonrasında meydana gelen lekelenme, kırışıklık, kuruluk, yanık ve hatta cilt kanseri gibi istenmeyen durumları önlüyor. Bu etkiler geçici olabileceği gibi çoğunlukla uzun vadede kalıcı olumsuz durumlara yol açabiliyor. İşte tüm bu problemlerin önüne geçmek için Biotherm güneş kremi & losyon ürünleri etkin çözümler sunuyor.

Biotherm güneş kremi ve losyonları içerdiği doğal termal planktonlar ile cildi güneşin zararlı ışınlarından korurken diğer yandan da canlılık kazanmasına, gençleşmesine ve nem dengesinin sağlanmasına olanak tanıyor. Tüm vücuda rahatlıkla uygulanabilen bu ürünler, uzun saatler boyunca cildin konfor hissini sabit tutmayı başarıyor. Doğal içerikli güneş kremleri her yaşa ve cinsiyete uygun olup güvenle kullanılabilir bir ürün niteliğini taşıyor. Biotherm güneş kremleri, günlük yaşantıda veya tatillerde kullanmak üzere 15 faktörden 50 faktöre kadar düşük ve yüksek koruma seçenekleriyle satış noktalarında müşterilerine sunuluyor. İçeriğindeki E vitaminleri sayesinde ciltteki radikalleri etkisiz hale getirir. Böylelikle cilt kanserojen etkilere ve fiziksel bozulmalara karşı korunuyor. İdeal ölçülerde satışa sunulan bu güneş kremlerini uzun bir süre kullanarak ekonomik fayda sağlamak mümkün oluyor. 

Biotherm Güneş Yağı

Biotherm güneş yağı, yılın aynı zamanda en sıcak mevsimi olan yaz sezonunda denizin, havuzun tadı doyasıya çıkarılırken dış görünüşüne önem verenlerin yaz trendi olan bronzlaşmayı kısa sürede sağlamayı vadediyor. Biotherm güneş yağı, uzun saatler zararlı UV ışınlarına maruziyet gerektirmeden kısa sürede cilt üzerinde yer alan renk pigmentlerini aktifleştirerek istenen bronzluğu sağlıyor. İdeal bronz teni sağlıklı bir şekilde yakalamak Biotherm güneş yağı ile mümkün hale geliyor. Biotherm güneş yağı, güneş ışınlarına uzun süreli maruziyet gerektirmeden kısa sürede ışıltılı bir bronzluğa kavuşulmasını sağlarken doğal termal plankton içeriği sayesinde de daha canlı, genç ve neme doymuş bir tene kavuşulmasına olanak tanıyor. Biotherm güneş yağı, cilt tarafından kolayca emilebilme özelliğinden dolayı cilt üzerinde güneşin etki ettiği tüm bölgelerde eşit bronzluk yaratıyor. Bu güneş yağları koruma faktörlerini de içeriğinde barındırıyor. Bu sayede hem bronzlaşmak hem de güneşin ciltten yansıması sağlanarak UV ışınlarının negatif etkilerinden kurtulmak mümkün oluyor.

Özel formülü sayesinde kısa sürede bronzluk ve canlılık sağlayan Biotherm güneş yağı, cilde zarar vermeyen ve besleyen yapısı sayesinde soyulmaların ve tahrişin önüne geçerek uzun süre kalıcı bronzluk sağlıyor. Böylelikle tüm yaz ve sonraki birkaç aylık süreçte trend bir vücuda sahip olmaya devam ediliyor. Biotherm güneş yağı, gün içinde tek sefer uygulansa bile uzun saatler boyu etkisini devam ettiriyor. Bu sayede yapacağınız herhangi bir aktivite esnasında cildiniz bronzlaşmaya devam edebiliyor. Biotherm güneş yağı, istenen dikkat çekici ve ışıltılı bronzluğa sağlıklı ve canlı bir cilt sağlayarak ulaşmayı hedefliyor. İdeal ölçülerde satışa sunulan Biotherm güneş yağları müşterilerine ekonomik fayda da sağlıyor. Biotherm güneş yağını kullanmadan önce Biotherm güneş kremini tüm cilde uygulayarak cilt kızarıklıkları ve ultraviole maruziyeti maksimum düzeyde engellenip sağlıklı bir şekilde güneşlenmek olası hale geliyor. 

Biotherm Güneş Kremi ve Yağları

1 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Biotherm
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Babe
  11. Solante
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Hamilton
  17. Uriage
  18. Nuxe
  19. Cosmed
  20. Daylong
  21. Arko
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Satıcı
 • Marka Biotherm
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/biotherm
BAŞA DÖN