ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Bioxi
Bioxi Pet Dezenfektanı Konsantre 1 lt

Bioxi Pet Dezenfektanı Konsantre 1 lt

Bioxi Ininal ile 200 TL ve üzeri elektronik hariç alışverişlerde 25 TL indirim
%30 indirim 50,00 TL 35,00 TL
( / adet)
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
DSACategoryId/2147483616/560000/560178/24001659

Bioxi Pet Dezenfektanı Konsantre 1 lt

Bioxi® PET Dezenfektanı Konsantre 20 lt.

Bioxi® PET Biyosidal Antiseptik ve Dezenfektan 20 lt. Bakteri ve Virüse karşı etkili.YETKİLİ SATICI.

Tüm evcil hayvanlarda kullanıma uygundur. Pet Hastalıklarına ve buna bağlı kayıplara son.

PET Hayvan Sağlığı. Bioxi ile Güvende...

YETKİLİ SATICI ORJİNAL ÜRÜN
Evcil hayvanlarınızın yaşam alanlarının sterilizasyonu sağlar. Göz ve Vücut çevrelerinin silinmesinde kullanılır. Hayvan barınaklarının dezenfeksiyonunda kullanılır.Vücutlarda oluşan mantar, yara, egzamaların tedavisinde kullanılır.Mama kaplarının dezenfeksiyonunda kullanılır.İçme suyuna az miktarda katılarak pet hayvanlarının bağırsaklarındaki mikrop ve bakterileri temizlemeye yardımcı olur.Zararlı patojenlerin neden olduğu hastalıklara karşı korumada kullanılır.

Bioxi
 Özel
 Cihazlar Yardımı İle İleri Düzey Teknoloji Kullanılarak Hiç Bir Kimyasal Katılmadan Üretilmiş Mikrobiyosid Bir Üründür.Oldukça Güçlü Ve Geniş Antimikrobiyal Etkiye Sahiptir. Bioxi Hayvan Dostu Yüksek Düzey Dezenfektan Olup PET Veterinerlik Sektöründe Ekonomik Zarara Neden Olan Bir Çok Bakteri,Fungus Ve Virüsü Hızlı Ve Güvenilir Bir Şekilde Yok Eder. Bilinen Bir Çok Dezenfektanın Aksine Petleriniz Ve Ekipmanlarınızı  dışarıya çıkarmadan Kullanılabilen Bir Dezenfektandır.
Pet Veterinerlikte Mikrobiyolojik Güvenlik Önlemi En Önemli Unsurudur.Aynı Zamanda Başarılı Ve Kazançlı Yetiştiriciliğin Temelidir.Bioxi Geniş Etki Spektrumu İle Yüksek Dezenfeksiyon Gücüne
Sahip Olması,Toksik Olmaması Ve % 100 Güvenilir Olması İle Pet Alanında Önemli Bir Yer Almaktadır.

Etkili Olduğu Mikroorganizmalar:  E.Coli Atcc,S.Aureus Atcc 6538,P.Aeruginosa Atcc 15442,E.Hiare Atcc 10541,L.Pneumophlia Atcc 33152,E.Faecium Atcc 6057,A.Albicans Atcc 10231,A.Niger Atcc,16404,M.Terrae Atcc 15775(Starain W45),M.Avium Atcc 15769,P.Vulgaris Atcc 3315,B.Enterovirüs Type1,H Ratavirüs Atcc Vr-2018, M.Norovirüs Pta-5935,H.Adenovirüs Type5, Polivirüs Tyep1,O.Pura,S.Quaricauda, Pminnesotense Gibi Zararlı Mikroorganizmalar
Üzerinde Etkinliği Kanıtlanmıştır.Ürün Bakteri,Virüs, Mantar, Spor, Alg ibi Zararlı Mikroorganizmalara Karşı %99,999 Etkilidir.

Bioxi; T.C. Sağlık Bakanlığı Tip1 - Tip2 - Tip3 - Tip4  Alanlarında Biyosidal Ürün Ruhsatına Sahip Olan Biyosidal Bir Üründür.

PETLERİMİZDE BİYOGÜVENLİK

Düzenli Periyotlarda ve azami dikkatle kullanıldığında, hastalık sebebi patojenleri yok eder. Zararlı mikroorganizma kaynaklı hastalık oluşmasını engeller.

EKOLOJİK DEZENFEKTAN


Bioxi®;Özel cihazlar yardımı ile ileri düzey teknoloji kullanarak hiçbir kimyasal katılmadan üretilmiş mikrobiyosid bir üründür. Oldukça güçlü vegeniş bir Anti-­Mikrobiyal etkiye sahiptir. Bioxi® çevre dostu yüksek düzey dezenfektan olup PET sektöründe ekonomik zarara neden olan birçok zararlı bakteri, fungus ve virüsü hızlı ve güvenilir bir şekilde minimize eder. Uzun süreli koruma ve kontrol sağlayan aktif biyosidal yapıya sahip Bioxi®, Petlerdeki bulaşıcı hastalıklara ve buna bağlı
kayıplara son verir. Hayvan barınaklarının, kafeslerin dezenfeksiyonunda (yer-yüzey ve hava dezenfeksiyonu) Bioxi® sayesinde uzun süre kontrol altındadır. Temizlik yapıldıktan sonra dezenfeksiyon işlemi uygulanarak kaliteli ve sağlıklı bir üretim, çevre ve çalışanların temiz ve sağlıklı olmasının yanı sıra pet alet ve edevatların hijyeni sağlanır.

AB Yönetmelik. : T.C. Sağlık Bakanlığı, Veterinerlik Alanı Dezenfektanı olarak ruhsatlandırılmıştır. Avrupa ve Amerika Lisanslarına Sahiptir.

AKLINIZA TAKILAN HER TÜRLÜ SORUDA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

MEMNUNİYETİNİZ BİZİMLE GARANTİ ALTINDADIR.
BİOXİ MEDİKAL

Eğer siz de; hayvan dezenfektan , hayvan dezenfektanları , hayvan ayak dezenfektanı , hayvan dezenfekte ilaçları , hayvanlar için dezenfektan , veteriner dezenfektanlar , veteriner dezenfektan gibisonuçları arıyorsanız doğru yerdesiniz!

İletişim

Sağlık Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı No:88 Anamur / MERSİN-TÜRKİYE

Tel.: + 90 324 816 73 07
Fax: +90 324 816 74 07
       

HAKKIMIZDA     

Ürünlerimizin
 tamamı T. C. Sağlık Bakanlığı?nca ürün yönetmeliğine uygun olmakla
beraber firmamız, Sağlık Bakanlığı Ruhsatına, Tarım Gıda ve Hayvancılık
Onayına, Almanya ve Amerika Lisanslarına sahiptir.


Garanti Süresi (Ay) 1
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000I6UCY
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön