18 Vites Bisiklet Fiyatları

Çocuklara ve yetişkinlere özel 18 vites bisiklet modelleri kadın ve erkek kullanıcılar için konfor yaratan modern ürün çeşitlerini içerir. Şehir içi kullanımlar için geliştirilmiş modellere ek olarak dağ şartlarına uygun şekilde imal edilmiş ürünler de tercih edebileceğiniz opsiyonlar arasındadır. Dayanıklı ve hafif gövdeleri sayesinde son derece kullanışlı bir yapı kazanan bisikletler iki teker üzerinde denge kurmayı henüz başaramayan çocuklar için dört tekerlekli modelleri de içerir. Çocuğunuzun yaş aralığını ve boyunu göz önünde bulundurarak ona en uygun bisikleti sipariş edebilirsiniz. 18 vites bisiklet çeşitleri geniş bir vites aralığı sunarak eğimli yollarda bacaklarınızın daha az yorulmasını sağlar. Hızlı sürüşlerde yüksek vitesleri kullanarak pedalları daha rahat çevirebilirsiniz. Hızlı vites geçişi özelliği sayesinde iki tekerli ürününüzü yol şartlarına göre kolayca ayarlayabilirsiniz.

Güvenli ve Konforlu Bisikletler

Ergonomik olarak tasarlanan sele bölümü sayesinde 18 vites bisiklet modelleri kullanıcılar için ekstra rahatlık yaşatır. Tahrişi önlemeye yardımcı sele yüzeyi aynı zamanda terleme sorununun önüne geçmek için de özel olarak geliştirilmiştir. Ağırlığınızı dengeli bir şekilde kaldıran sele kısmı aracılığıyla bisikletinizi de kolayca kontrol edersiniz. Yükseklik ayarı yapabilmeye de olanak tanıyan seleler aracılığıyla boyunuza uygun şekilde bisikletinizi optimize edebilirsiniz. Seleyi sabitleyebilmeyi sağlayan kol yardımıyla güvenli bir şekilde sürüş gerçekleştirebilirsiniz. 18 vites bisiklet modellerinin ön ve arka fren sistemleri de hızınızı kontrol edebilmenizi kolaylaştırır. Kısa mesafelerde duruş sağlayabilmeye olanak tanıyan kullanışlı frenler aracılığıyla gerekli anlarda bisikletinizi emniyetli bir şekilde yavaşlatabilirsiniz. Fren kollarının çok sıkı olmaması frenleme yaparken daha az güç harcayarak iki tekerli ürününüzü durdurabilmenize imkân tanır.

Süspansiyon Sistemiyle Konforu Artıran Bisikletler

Amortisör desteğine sahip bisikletler sarsıntılara karşı daha dayanıklı bir yapı kazanır. Özellikle şehir dışında, engebeli yollarda, toprak arazilerde ve dağ yollarında sürüş yaparken bu şartlara uygun olarak geliştirilmiş bisiklet modellerini tercih edebilirsiniz. Esneklik yaratan ve darbe emici bir yapı oluşturan amortisör sistemi sayesinde bozuk yollarda ilerlerken minimum düzeyde sarsıntıya maruz kalırsınız. Yaz ve kış koşullarına uygun bisikletler yağışlardan etkilenmeyerek açık havanın tadını çıkarabilmenize yardım eder. 18 vites bisiklet siparişi verirken ürünü nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurmaya dikkat etmeniz gerekir. Düz ve engebesiz yollar için şehir bisikletlerini, daha zorlu ve girintili çıkıntılı yollar içinse dağ bisikletlerini sipariş edebilirsiniz. Kullanılacakları alana göre de lastikleri optimize edilmiş olan bisikletler kalın ya da ince lastiklere sahip modeller içerir. Kalın lastikler yollardaki zorlu engellere karşı dayanıklılık yaratırken ince lastikli yol bisikletleri ise asfalt üzerinde daha hızlı mesafe katedebilmeye yardımcı olur.

Bisiklet Kullanarak Spor Yapın

Spor ve keyif amaçlı kullanabileceğiniz bisikletleri aileniz için sipariş ederek çocuklarınızla beraber pedal çevirmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Gelişmiş jant sistemiyle ağırlığınızı dengeli bir şekilde kaldıran lastikler dayanıklı yüzeyleri ve tırtıklı yapılarıyla yola da başarıyla tutunur. 18 vites bisiklet fiyatları yönüyle de dikkat çeken ürün modelleri ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Korunaklı vites bölümü sayesinde vites değişimini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklı zincirlerle üretilen bisikletler aracılığıyla yollarda sorunsuz bir şekilde pedal basabilirsiniz. Pedalların ergonomik yapısı ve pürüzlü yüzeyi ayaklarınızın kaymasını önlemeye de yardım eder. Çamurlukları bulunan bisikletler aracılığıyla özellikle dağ yollarındaki su birikintilerine karşı daha korunaklı bir ürüne sahip olursunuz. Çamurluk sayesinde pis suların sırtınıza sıçraması engellenir. Dilerseniz bisikletinize harici olarak da çamurluk, korna, ayna, kronometre gibi aksesuarlar taktırarak da kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

18 Vites Bisiklet Fiyatları

10 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar
  1. Salcano Bisikletler
  2. Kron Bisikletler
  3. Corelli Bisikletler
  4. Mosso Bisikletler
  5. Ümit Bisikletler
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Cinsiyet
 8. Vites A-Z
  1. 18 Vites
  2. 21 Vites
  3. Vitessiz
  4. 24 Vites
  5. 16 Vites
  6. 14 Vites
  7. 7 Vites
  8. 6 Vites
  9. 27 Vites
  10. 22 Vites
  11. 3 Vites
  12. 30 Vites
  13. 8 Vites
  14. 10 Vites
  15. 12 Vites
  16. 20 Vites
  17. 26 Vites
 9. Jant
  1. 26 inç
  2. 28 inç
  3. 20 inç
  4. 16 inç
  5. 27,5 inç
 10. Bisiklet Tipi
 11. Satıcı A-Z
 • Vites 18 Vites
DSACategoryId/60001546/2147483635/27026003/27026003
Başa dön