ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
BlackBerry
Blackberry Z30

Blackberry Z30

BlackBerry
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483642/371965/60005204
Blackberry Z30

Blackberry Z30!

BBM İle İletişimin Ayrıcalığını Yaşayın

Telefon kullanma alışkanlıklarınıza göre şekil alan ve kullanıcı deneyimini geliştiren Blackberry Z30, yüz yüze video görüşmelerini yeni bir boyuta taşıyan özellikleri ile birlikte geliyor. Daha gerçekçi ve yüksek çözünürlüklü video konferans seçeneği sunan model, BBM Video 2 teknolojisini, telefon alışkanlıklarınıza göre şekillendirilmiş etkin ara yüz ile birleştiriyor. İş toplantılarınızı yaparken ya da sevdikleriniz ile görüntülü konuşurken farkını hissedebileceğiniz BBM teknolojisi, canlı ve renkli görüntü kalitesi sunuyor. Görüşme sırasında dosya gönderebileceğiniz, ekran görüntüsü paylaşabileceğiniz ya da ses dosyaları kaydedebileceğiniz teknolojiyi beraberinde getiren Blackberry Z30 etkin, hızlı ve dinamik bir çalışma ortamı elde etmenizi sağlıyor. Elektronik postalarınızı, kısa mesajlarınızı, sosyal ağ bildirimlerinizi ve uygulama içi mesajlarınızı tek bir merkezde toplayan Blackberry Z30, işletim sisteminden aldığı gücü, tüm uygulamaları eş zamanlı olarak taramak için kullanıyor. BlackBerry 10 OS sayesinde Priority Hub’ın ayrıcalıklı dünyasına adım atabilir, tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek bir ekranda görebilirsiniz. Sizin için önemli olan mesajları, elektronik postaları ya da ekli dosyaları işaretleyerek yeni bir klasör içerisine yerleştirebileceğiniz etkin bir kullanım sunan Priority Hub, bildirimler ile önemli mesajları hiçbir zaman kaçırmamanızı sağlıyor.

En Önemli Mesajlara, En Önemli İnsanlara Hızlıca Odaklanın

Blackberry Z30 doğal ses teknolojisi ile donatılmış modeller, görüntülü konuşma yaparken ya da telefon ile arama yaparken çok daha berrak ve doğal bir ses girdisi elde etmenizi sağlıyor. Bu sayede konuştuğunuz kişinin sesini gerçek hayatta konuşuyormuş gibi duyabilir, iletişiminizin kalitesini artırabilirsiniz. Aynı özelliğe sahip BlackBerry telefonlar arasında etkin ses kalitesi elde etmenizi sağlayan doğal ses teknolojisi, gerçekçiliği artırarak, konuşmanızın çok daha verimli geçmesine yardımcı oluyor. Micro HDMI kablo teknolojisi ile donatılmış Blackberry Z30 modelleri, televizyon, bilgisayar ya da projektör gibi geniş ekran seçeneklerine saniyeler içerisinde bağlanmanızı sağlıyor. Telefonunuzu bir multimedya merkezine çevirebileceğiniz gibi sunumlarınızı da çok daha rahat bir şekilde anlatmanıza olanak veren görüntüleme teknolojisi, Miracast özelliği sayesinde sunumlarınıza etkin geçişler eklemenizi sağlıyor.

Mükemmel Sunumunuz Anında Geniş Ekranda

Dosya paylaşımını, bilgi transferini ya da iletişim teknolojilerini profesyonel düzeyde geliştiren Blackberry Z30, ofis programları ile de eş zamanlı çalışmanıza yardımcı oluyor. Blackberry Z30 özellikleriarasında yer alan Documents to Go uygulaması, Word, Excel ya da Powerpoint dosyalarını dilediğiniz formata hızlı bir şekilde dönüştürmenize olanak veriyor. Dosyalarınızı 5 inçlik ekranda rahatlıkla görüntüleyebileceğiniz gibi, değişiklikler de yapabileceğiniz modeli, iş hayatınızın vazgeçilmez unsurları arasında bulundurabilir, sunum ve raporlamalarınızı kesintisiz olarak yapabilirsiniz. Kişiselleştirilebilir klavye teknolojisine sahip Blackberry Z30, yazacağınız harfleri önceden tahmin eden yapısı ile öne çıkıyor. Yazmak istediğiniz harfe dokunduktan sonra sıradaki harfin ne olacağını rahatlıkla algılayan klavye, farklı seçenekleri bir arada sunuyor. Otomatik yazma ve hızlı cevap gönderme işlemlerini bir üst seviyeye taşıyan klavye teknolojisi, zaman içerisinde yazma şeklinizi öğrenerek, kelime gruplarını çok daha çeşitli bir hale getiriyor. 25 saatlik batarya süresi ile birlikte gelen model, 2880 mAh pil gücünü her zaman kullanmanıza yardımcı oluyor. Gün içerisinde yeniden şarj etme gereksinimi duymadan rahatlıkla işlemlerinizi yapabileceğiniz model, iletişiminize hız kesmeden devam etmenizi kolaylaştırıyor.

İş Yaşamınızdaki En Büyük Yardımcınız: Yazın, Ekleyin, Paylaşın!

Toplantı sırasında rahatlıkla not almanızı, projelerinizi kategorize etmenizi ve yapılacaklar listesini düzenlemenizi çok daha rahat bir hale getiren BlackBerry Reminder teknolojisi, telefonunuzu benzersiz bir asistana dönüştürüyor. Sadece birkaç dokunuş ile tüm projelerinizi rahatlıkla düzenleyebilir, işlerinizi çok daha organize bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Benzersiz özellikleri ve etkin bir görüntü teknolojisini bir araya getiren Blackberry Z30, her bütçeye uygun bir kullanım sunuyor. Modern ve sade bir dizayna sahip modelin teknik özelliklerini detaylı olarak inceleyebileceğiniz gibi, Blackberry Z30 fiyatıhakkında da bilgi sahibi olabilir, etkin bir iletişim deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

“İthalatçı firma garantili ürünlerde aksesuar aparatları (şarj cihazı gibi) yurt dışı uyumlu olabilmektedir. Yurtdışı uyumlu aparatları kullanabilmeniz için gerekli çevirici vs gibi aparatlar ürün ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir.”

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön