Blue House Ütüler

Saatleriniz alan, yorucu ütü işleri yeni ve gelişmiş ütüler sayesinde zorluk olmaktan çıkıyor. Her türlü kumaşa uygun seviyeye ayarlanabilen, güçlü buhar yapısına sahip ütülerle hem zamandan hem de iş yükünden tasarruf etmek Blue House ütüler ile kolaylaşıyor. Özenle yıkayıp temizlediğiniz kıyafetlere uygulanmış ütü, sizleri daha şık daha özenli gösterirken, tüm bu zorlu görev daha da zevkli hale dönüşüyor. Kaliteli ve yüksek performanslı ütüler ile, ütüden beklediğinizin fazlasını bulacaksınız.

Blue House Ütü

En zorlu çamaşırları bile, güçlü buhar etkisiyle çözebilen ütüler, artık hem zaman hem de enerji tasarruflu olmaları ile dikkat çekiyor. Sıcak buhar basıncı sayesinde zorlu ütü işlemlerini dakikalar içerisinde bitirirken, ütülediğiniz giysilerinizi uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Ütülerin buhar basıncı ile verebileceği maksimum performans, modelden modele değişiklik gösterir. Yüksek buhar basınçlı bir ütü kullanmanız; zorlu kıyafetleri turbo buhar seviyelerinde ütülerken, hassas çamaşırlarınızı çok daha düşük performanslarda ütülemenize imkan tanır. Su püskürtme düğmesini kullanarak, bölgesel kırışıklıklara müdahale edebilirsiniz.

Blue House ütüler, buhar basınçları dışında pek çok özellik barındırarak kullanıcılarına kolaylık sunmak üzere üretilir. Farklı avantajlar sunan birden çok taban seçeneği ile kişisel tercihleriniz doğrultusunda ideal ütüyü bulmak mümkündür. Anti calc olarak bilinen kireç koruma sistemi bulunan ütüler, suyun zamanla oluşturduğu katmana engel olarak, cihazın ömrünü uzatır. Kireç koruma sitemi aynı zamanda, ütünün ilk günkü performansını sürdürmesini de sağlar.

Blue House Ütü Fiyatları

Blue House ütü fiyatları, ütünün verebileceği maksimum buhar seviyesi, ütü tipi ve taban özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ortalama performansa sahip bir ütü, kıyafetlerinizi ütülemenizde yeterli olacağı gibi, çok daha yüksek performanslı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Buhar basıncı arttıkça ütünün performansı da artacağı için, ütüleme için ayırdığınız süreyi kısaltırken, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kıyafetlerinizin içeriğine göre, buhar basıncını ayarlayabilir, azaltıp arttırabilirsiniz. Ütü fiyatları ile orantılı olarak değişen maksimum buhar basıncını, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçebilirsiniz.

Ütü fiyatlarını etkileyen diğer bir özelik, ütünün taban özellikleridir. Çizilmeye karşı dayanıklı tabanlar, ütünüzün tabanının uzun süre korunarak, kıyafetlerinize hassas davranmasını sağlar. Taban seçimi, kıyafetlerinizi ütülemenizde kolaylık yaratırken, onları ilk günkü kalitesiyle muhafaza etmeniz için de önem taşır. Seçeceğiniz ütünün, kıyafetlerinizi zamanla yıpratmamasına ve işlem sırasında sizlere kolaylık sağlamasına dikkat edilmelidir.

Blue House Ütü Modelleri

Blue House, elektrikli ev aletleri üretiminin güvenilir ismi olarak, sunduğu ütü seçenekleri ile göz doldurur. Zengin ütü modellerinden doğru ütüyü seçerek, ütüye ayırdığınız süreyi kısaltırken, ütü için çok daha az enerji sarf edersiniz. Günlük ütüleriniz için, ortalama buhar basıncına sahip buharlı ütüler yeterli olurken, daha fazla miktarda ütü yapanlar, daha yüksek performanslı ütü modellerini tercih edilebilir. Ütüye harcadığınız ortalama zaman ve kıyafetlerinizin hassaslığını göz önüne alarak, sizler için ideal olan ütüyü seçebilirsiniz.

Taban seçenekleri ile zengin ürünler sunan teknolojik ütüler; titanyum, seramik ve elmas gibi birbirinden farklı tabanlar, farklı ütü modellerinde kullanıcıya sunulur. Yüksek buhar çıkış oranı sağlayan titanyum tabanlı modeller, turbo buhar özellikli üretilir. Elmas tabanlı ütüler gibi, seramik tabanlı ütüler de kıyafetin üzerinde kolayca kayma özelliğine sahiptir ve giysilerinizin çok daha rahat ütülenmesini sağlar. Anti calc özelliği, ütünüzü kireçten uzak tutarken performansını uzun süre korumaya da yardımcı olur. Döner kablolu modeller, ütü kablosunun hareket ederek ütüleme esnasında kullanıcıyı rahatsız etmesini engeller. Pek çok özelikle donatılmış çeşitli ütü modelleri, herkes için çeşitli avantajlar sunar.

Blue House Ütü Fiyatları

1 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Blue House
  2. Philips
  3. Rowenta
  4. Tefal
  5. Arnica
  6. Electrolux
  7. Arzum
  8. Fakir
  9. Vestel
  10. Grundig
  11. Homend
  12. Sinbo
  13. Arçelik
  14. Bosch
  15. Siemens
  16. Singer
  17. Beko
  18. Braun
  19. Goldmaster
  20. King
  21. Premier
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Otomatik Kapanma
 6. Taban
 7. Buhar Kazanı
 8. Satıcı
 • Marka Blue House
DSACategoryId/2147483638/17071/155122
BAŞA DÖN