Otomobiliniz seyir halinde iken gelen aramaları "kabul" ya da "red" komutlarını kullanarak yanıtlamanın konforunu bluetooth araç kitleri ile yaşayın. Eller serbest uygulaması ile fark yaratan kitlerin şık ve işlevsel özellikleri, modern yaşamın pratik getirilerinden. HD kaliteli ses teknolojisi sayesinde, gelen aramalar net ve temiz bir iletişim hizmeti sağlıyor. Estetik tasarımları ile dikkat çeken bluetooth araç kitlerinin sinyal işleme özelliği, dış gürültüyü oldukça iyi absorbe ederek yankılanmayı en düşük seviyeye düşürüyor.
Telefonunuzla bluetooth araç kitleri arasında rehber senkronizasyonu sağlayıp minikit veya benzeri anahtar kelimeleri kullanarak aktif hale getirebilirsiniz. Rehber özelliği kullanılabilir konumdayken kişi ismini söyleyerek arama yapabilir, güçlü yükseltici özelliği ile kuvvetli ses alma imkanına sahip olursunuz. Telefon ve ipad aksesuarları kategorisinden ihtiyacınıza uygun araç kitlerini inceleyebilirsiniz.
Tek elinizle telefonla konuşup diğeriyle otomobil kullanma eziyetine bluetooth araç kitleri ile son verin! Aynı anda 2 telefona bağlanma özelliği de sunan kitlerin hayatınızı kolaylaştıran yüzüyle vakit kaybetmeden tanışın. Navigasyon ve müzik klasörü hizmetlerine de ulaşma imkanı sunan kitler, HD kalitesinde müzik dinlemenize olanak sağlıyor. Sesli komutlarla navigasyon uygulamasını pürüzsüz şekilde dinleyerek gideceğiniz yere güvenle ulaşın. Teknolojinin son ürünü malzemelerin titizlikle kullanıldığı, kolay güncelleme, otomatik etkinleştirme, basit eşleştirme özellikleri ile kompakt ve şık tasarımı buluşturan bluetooth araç kitleri, uzun konuşma süreleri ile de dikkat çekiyor.
Sıkıcı şehir trafiğinde telefon ile ilgili işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıran, basit ve anlaşılır komutları ile herkesin kolaylıkla kullanabileceği bluetooth araç kitlerinden mutlaka edinin. Çok uygun fiyatlar ve stoklar dahilindeki hızlı teslimat ayrıcalıklarından yararlanmak için sipariş vermekte gecikmeyin.

Bluetooth Araç Kitleri

1 ürün var
  1. Markalar
    1. Simoni Racing
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Satıcı
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024879/20024880/20024887
BAŞA DÖN