Boks Eldivenleri

Yardımcı ekipmanlar her spor dalında farklılık gösterir. Boks eldivenleri sporcuların bileklerini korumak ve rakip tarafının hasarını azaltmak için kullanılır. Spor esnasında kum torbasına temas eden el ve bilek kısmını kalın yapısı ile sabitler. Kırık, çatlama ya da ters yönde oluşabilecek fiziksel problerim oluşmasını önler. Kickboks eldiveni içerisinde kullanılan malzemeler sayesinde terlemeyi ve terlemeye bağlayan kayganlığı önler. spor uzun aksamadan devam edebilir, tam verim alabilirsiniz. Farklı renklerde üretilen ürün, el yapısına göre çeşitlenir. Farklı boyutlara sahip olarak çeşitlenir. Parmakları koruyan eldivenler OZ adı verilen ağırlık birimlerine göre ayrılır. Çocuk ve yetişkinlere özel tasarlanan ürünler bulunur. Spor esnasında sağlığınızı ve fiziksel durumunuza göre şekil alan eldivenler ile aksamadan devam edebilirsiniz. Keyifli sporun tadını çıkarabilirsiniz. En uygun boks eldiveni seçimi yapabilmeniz için el şekliniz, bilek boyunuz ve kalınlığına dikkat edebilirsiniz. Bilek sıkılığınızı ayarlayabileceğiniz tasarımlar bulunur. Bileğinizi fazla sıkmamaya dikkat gösterebilir, spordan tam verim almayı sağlayabilirsiniz. İster çıt çıt isterseniz bağlamalı ya da yapışkanlı modelleri inceleyebilirsiniz. Hafif ağırlığa sahip boks eldivenleri tercih edebilir az efor daha fazla güç kullanabilirsiniz. Rakibinizden gelebilecek zararı tolere eden tasarımları tercih edebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen boks antrenman eldiveni sayesinde güvenli ortamda yapılan boks maceralarına adım atabilirsiniz. Ister spor olarak isterseniz profesyonel maçlarda kullanabileceğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz. Profesyoneller için üretilen ürünler çeşitlenir. Daha hafif yapıda, sağlam dikişli ve özel iç tasarımlı ürünlere göz atabilirsiniz. Terletmeyen kumaşlar kullanılarak tasarlanan boks eldivenleri nefes alabilir yapıda üretilir. Bu sayede nasır gibi olumsuz sağlık problemlerinin önüne geçebilirsiniz. Spor keyfinizi taçlandıracak modeller seçebilir, kendinizi özel hissedebilirsiniz. Binlerce çeşit üretilen boks eldivenlerini inceleyerek doğru ürüne ulaşabilirsiniz. İhtiyaç ve beklentinize uygun olan ürünleri tercih ederek uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz.

Kaliteli Kumaşlardan Üretilen Boks Eldivenleri

Spor müsabakaları esnasında sporcuların konforlu olmaları özgüvenlerine de yansır. Terletmeyen kumaşlar ve malzemeler tercih edilerek tasarlanan boks eldivenleri sporcunun tam verim almasını hedefler. Kaliteli yapışkanlara sahip tasarımlar eldiveni ele sabitleyerek darbe anında çıkmasını önler. Uzun süre kullanım vadeden boks eldivenlerini tercih edebilir fiyat performans ürününe böylece ulaşabilirsiniz. Bağcıklı boks eldiveni kullanım ve görünüm açısından fark yaratır. Etkileyici tasarımları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Tamamen sıkıştırabilir eldiveni elinize sabitleyebilirsiniz. Hareket alanını kısıtlamadan darbe oluşumuna yardımcı olur. Bilek hareketlerini kısıtlamayan tasarımı eldiveni bileğe sabitleyerek çıkmasını önler. Bağcıkların alt kısmında yer alan koruma bandı, sürtünmeyi önler ve bileğin zarar görmesini engeller. Kaliteli ve kalıp ipler tercih edilerek üretilir. Boks eldiveni profesyonel sporcular için en önemli ekipmanlar arasında yer alır. 8-10 OZ boks eldiveni ağırlık birimi arasında seçilen ürünler kilonuza göre farklılık gösterir. Doğru kilo ölçümü ile tercih edebilirsiniz. Önemli maç müsabakalarına hazırlanan sporcular için profesyonel boks eldivenleri rahat ve konforlu ekipmanlar olduğu için büyük önem taşır. Müsabaka esnasında bilekten çıkmayan, sıkmayan, rahatsız etmeyen ürünler tercih ederek performansı arttırabilirsiniz. Hareket halinde olan sporcu için boks eldivenin hava alması önemli hale gelir. El ve bilek terledikçe boks eldiveni kayganlaşır ve temas azalır. Böylece darbe ya istenildiği gibi gelmez ya da dengesiz olur. Denge bozulması gibi olumsuzluklarda yaralanma ya da sakatlanmlara görülür. Bu gibi olumsuz sağlık problemlerinin önüne geçmek için doğru ürünü seçmeye özen gösterebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve dikişlerden oluşan ürünleri inceleyebilir, spordan tam verim alabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri inceleyebilir, boks eldiveni ucuz fiyatlarından yararlanabilir, detaylı tanıtım, açıklama ve deneyimli müşteri yorumlarından faydalanabilirsiniz. Tecrübeli müşteri yorumları ürünler hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur. Boks eldivenleri içerisinde yapışkan ile sabitlenen modeller tasarlanır. Güçlü yapışkanlar yumuşak yapıları ile bileğin yeterli miktarda sıkıştırılmasına ve eldivenin hareket etmemesine yardımcı olur. El ve bilek hareketlerini kısıtlamadan tam performans gösterir. Boks sporu yapanlar için denge çok önemli bulunur. Dengesiz vuruş ya da hareketler çeşitli sakatlanma ya da yaralanmalara yol açar. Deri boks eldiveni tasarımı ile göze çarpar. Deri kullanılmasına rağmen nefes alabilir yapıda üretilir. Hoş görünümü ile sıklıkla tercih edilir. Şort ve üst takımlarınız ile kombinleyecebileceğiniz ürünler bulunur. Spor esnasında görünüşünden ödün vermek zorunda kalmayacağınız ürünleri inceleyebilir, şık boks eldivenleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Boks Eldiveni Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Spor ekipmanları direkt sağlık ile alakalı olduğu için kaliteli malzemelerin kullanılması önerilir. Sağlam dikişe sahip eldivenler uzun süre kullanım imkanı tanır. Nefes alabilir yapıda olan ürünler elin hava almasına yardımcı olur ve terlemeyi önler. Terlemeye bağlı koku oluşumu ve diğer cilt hastalıklarına yol açabilir. Bu gibi olumsuzlukları önlemek adına kaliteli malzemeden üretilen boks eldiveni tavsiye önerilerini inceleyebilir, doğru ürünü tercih edebilirsiniz. Boks eldiveni tercih ederken dikkate alınması önemli olan bazı kriterler mevcuttur. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • El yapısı ve şekline uygun yapılan tercihler kullanım kolaylığı sunar. Spor esnasında konfor sunan ürünlere yönelerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.
  • Terletmeyen malzemeler tercih ederek türlü olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Cilt hastalıkları, koku oluşumu, müsabaka esnasında eldivenin kayması gibi problemleri önleyen tasarımlara yönelebilirsiniz.
  • Dengeyi korumak için boks eldivenlerinin bilek kısmında kullanılan malzemelere dikkat edebilirsiniz. Bilek kısmı desteklenmeyen ürünlerde sıklıkla sıkıntı çıktığı görülür. Denge bozulmalarında çeşitli sakatlanmalar görülür. Sakatlanmaları önlemek için bilek kısmı desteklenmiş ürünlere yönelebilirsiniz.
  • Yaş gruplarına göre boks eldivenleri çeşitlenir. Çocuk boks eldiveni diğer ürünlerden ayrılır. Yaş grubu ve kiloya olan uygunluğu belirleyebilir doğru ürüne ulaşabilirsiniz. Uygun yaş grubunu göz önünde bulundurabilir, ağırlığına göre tercih yapabilirsiniz.
  • Bilek kalınlığına uygun boks eldiveni seçebilir, eldivenin elinizde sabitlenmesini sağlayabilirsiniz. Sıkı tutuş sağlayan ürünler hareket esnasında avantaj kazandırır. Spora ara vermeden, tam verim almanıza yardımcı olur. Kesintiye uğramadan keyifli spor yapmanın tadını çıkarabilir, doğru ürüne ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Boks eldivenlerinin bilek kısımları birbirinden ayrılır. Bağcıklı ya da yapışkanlı modelleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. İpli boks eldiveni alt kısmında yer alan koruma bariyeri sayesinde teması önleyerek hasarı engeller. Bileğin hareket alanını genişletir ve nefes alır yapıda üretilir.
  • Her bilek modeli kendi içerisinde ayrılır. İpli bağcıklar için ekstra bir kişiye ihtiyaç duyulur. Yapışkanlı modeller ise tek başına takılabilir yapıda olur. Hareket alanını kısıtlamayan tasarımlar müşterilerin ilgisini çeker. Spor keyfinizi aksatmayacak ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Profesyoneller için kullanılan boks eldivenleri farklıdır. Kullanacağınız ekipmanları ortamına uygun seçebilir, boks eldiven çeşitleri ile doğru kullanım yapabilirsiniz. Tüm özelliklerini inceleyerek en doğru ürüne ulaşabilirsiniz.
  • Dikişi sağlam ürünler tercih ederek uzun süre kullanım yapabilirsiniz. Dikişinin sağlamlığı sayesinde el içinde kayma yapmayacağı gibi terleme gibi problemleri de tolere eder. Uzun süre kullanım yapabileceğiniz ürün sayesinde bütçenizden tasarruf yapabilirsiniz.
  • Her bütçeye uygun olan ürünleri inceleyebilir, boks eldivenleri fiyatları ve yorumlarına göz atabilir, bütçe tasarrufu yapabilirsiniz. Tecrübeli müşterilerin yorumlarından faydalanabilirsiniz. Detaylı ürün açıklamalarından yararlanabilir, fiyat karşılaştırmaları ile bütçenize uygun olan boks eldivenine karar verebilirsiniz.
Tasarımları ile Dikkat Çeken Boks Eldivenleri

Boks eldivenleri binlerce farklı renk ve desene sahip olarak üretilir. Kadın sporcular için tasarlanan eldiven modelleri renk ve desenlere ayrılarak zenginleşir. İnsan anatomisinde cinsiyetlere göre el ve bilek yapılarının farklılaştığı görülür. Bu değişime özen gösterilerek üretilen ürünler müşterilerin beğenisini kazanır. Bileği destekleyen, denge sağlayan, renk ve desenleri ile fark yaratan ürünleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Farklı renkleri ile göze çarpan eldivenler son trendler göz önünde bulundurarak üretilir. Pembe boks eldiveni tercih eden müşteriler yumuşak tonlu renk geçişlerinin görsel uyumundan memnuniyet ile bahsettikleri görülür. Beyaz boks eldiveni ferah görünümü, kaliteli malzeme kullanımı ile ön plana çıkar. Her müşterinin farklı bütçelere ve beğeni zevklerine sahip olduğu görülür. Boks eldiveni siyah rengi ile renk çeşitliliğine katılır. Çocuk müşterilerin boks eldiveni pembe rengini beğendikleri ve kullanımını pratik buldukları görülür. Ipli, bağcıklı, yarım ya da diğer ayırt edici özelliklere sahip olan ürünler fiyat aralıkları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Müşteri yorumları ürün hakkında bilgi almak isteyen müşterilere yardımcı olur. Tecrübe sahibi müşteriler deneyimlerini aktardığı yorumları inceleyebilirsiniz. Boks eldivenleri ucuz ya da kategori açısından detaylı bilgi alabilir, ürün çeşitlerinden ihtiyacınıza en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Kondisyonu geliştirmek için farklı spor dallarından yardım alabilirsiniz. Futbol kondisyon ve gelişim açısında yardım sağlayabilecek spor dalları arasında yerini alır. Futbolcular için tasarlanan futbol aksesuarları çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Kondisyon ve denge sağlayan, doğru nefes kontrolü sağlayabileceğiniz setleri inceleyebilir, işinize yarayabilecek ürüne ulaşabilirsiniz.

Her Yaş Grubuna Uygun Boks Eldivenleri

Cinsiyet ve yaş gruplarına göre ayrılan boks eldivenleri oz adı verilen ağırlık birimlerini baz alır. 3 yaş boks eldiveni arayan müşteriler 4 oz ağırlık birimine yönelir. Küçük oyuncuları spora alıştırmak ve eğlenceli hale getirmek için tasarlanır. Hassas bilek yapıları ve el boyutlarına göre tasarlanır. İlgi çekici renk ve desenlere sahip olarak üretilir. 5 yaş boks eldiveni arayan müşteriler için ise 4 oz grubu uygun bulunur. 3-5 yaş arası için yeterli bulunan ürünler çocukların ısınmalarına yardımcı olur. 8 yaş boks eldiveni için 6 oz boks eldivenleri önerilir. Daha büyük yaş gruplar için boks eldiveni 8 OZ olması gerekir. Boks eldiveni markaları kendi içerisinde çeşitlenir. Her markanın ürün fiyatlandırması değişirken ürünler de çeşitlenme yaşanır. Boks eldiveni almak isteyenler için yetişkinlere yönelik ürünler göze çarpar. Boks antrenmanlarında daha ağır eldivenlere yönelim sağlanır. Hem rakip darbeyi daha az hisseder hem de ağırlığı olan bile güçlenir. Boks eldiveni 14 OZ ağırlığı ile antrenmanlarda sıklıkla tercih edilir. Boks eldiveni 16 OZ ile birlikte kullanılan ürün yetişkin gruplara yönelik olarak bilinse de çocuk sporcular için de kullanılır. 12 OZ boks eldiveni de aynı amaca hizmet eder. Daha geniş ve ağır olan ürünler boks maçlarında güç kazandırır. Antrenmanları bu şekilde yaparak iki tarafında en az hasarla maçı bitirmesi sağlanır. Kilo, vücut yapısı ve sunduğu avantajlara göre ürünlere karar verebilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Boks Eldivenleri

Boks eldivenleri kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılır. Parmaklı ve parmaksız olarak satışa sunulan ürünler müşterilerin beğenisini kazanır. Parmaksız boks eldiveni üretilirken deri modellerin sıklıkla kullanıldığı farkedilir. Kaliteli deri kullanıldığı için sıkı tutuş sağlar vce terlemeyi en aza indirir. Bu sayede eldivenin el içinde olan hareketi sıfırlanır. Parmaklar serbest hale geleceği için eldivenin parmak bitimleri sıkı tutuş açısından biraz daha kalın ve dar üretilir. Boks eldiveni özellikleri her ürün için değişim gösterir. Oz birimlerine göre ayrılan ürünler, renk, desen ve ebat olarak çeşitlenir. Her yaş grubuna özel tasarlanan modeller bulunur. Sağlık açısından kullanılan malzemeler de büyük önem taşır. Kaliteli malzeme ve sağlam dikişli ürünler uzun s,üre kullanım imkanı yaratacağı için ön planda tutulur.

Bütçe Dostu Boks Eldiveni Fiyatları

Ürün fiyatlandırmaları kullanılan malzeme, renk, desen ve kullanılacak ortama göre farklılık gösterir. Boks eldiveni fiyatları için de aynı durum söz konusu olur. Kaliteli malzemeler ve sağlam dikişlere sahip modeller uygun fiyat aralıkları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Her kesimden müşteriye hitap eden bir ürün bulmak mümkün hale gelir. Ürünlerin içeriklerine göre fiyatlandırmalarında da çeşitlilik görülür. Her kesimi hedef alan firmalar uygunlukları ile göze çarpar. Boks eldivenleri ne kadar olduğunu merak edenler için tecrübeli müşterilerin yorum ve beğenilere göz atmaları önerilir. Boks eldiveni önerisi almak için inceleyebileceğiniz yorumlar sayesinde ürünlerin farklı detaylarını da öğrenebilirsiniz. Boks eldiveni en ucuz olana ulaşmak için binlerce ürün arasında inceleme yapabilirsiniz. Bu sayede hem keyifli sporun hem de detaylı bilgi sahibi olduğunuz ürünler elde edebilirsiniz. Kaliteli kumaşlara sahip olan ürünler uzun kullanım vadeder. Bu durum ise bütçe tasarrufu yapmanıza imkan tanır. Hepsiburada’da incelemeler yapabilir, ihtiyaç ve beklentinize uygun olan ürüne ulaşabilirsiniz.

Doğru Boks Eldiveni Nasıl Seçilir?

Boks eldiveni seçimi yaparken oz ağırlık birimi kullanılır. Yaş grubu ve kilo baz alınarak hesaplanır. Bu sayede el yapınıza uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Boks eldiveni yarım modellerini inceleyebilir ihtiyacınıza uygunluğuna karar verebilirsiniz Beğeni zevkinize uygun olan tasarımları inceleyebilirsiniz. Farklı renk ve desenlere sahip tasarımlardan yararlanabilirsiniz. Son trendleri baz alan tasarımlar sayesinde şık görüntünüzden ödün vermeden keyifli sporun tadını çıkarabilirsiniz.

Parmaklı ya da Parmaksız Boks Eldivenine Nasıl Karar Verilir?

Herr üründe olduğu gibi boks eldiveninde de ihtiyaç ve beklentinize göre ürünleri kategorize edebilirsiniz. Boks eldiveni parmaksız modellerini inceleyebilir zevkinize uygun olan ürüne karar verebilirsiniz. Profesyonel bir sporcu iseniz daha çok özelliği barındıran bir eldiven tercih edebilirsiniz. Antrenman esnasında kullanılacak olan boks eldiveni için ağırlığı fazla olan tasarımlara yönelebilirsiniz. Boks çalıştırma eldiveni modellerini inceleyebilir ihtiyacınıza uygunluk derecesine göre tercih yapabilirsiniz. Bu sayede hem bileğiniz güçlenir hem de karşı tarafa en az hasarı vermiş olursunuz.

Boks Eldivenleri Yaş Gruplarına Göre mi Ayrılır?

Her yaş grubuna özel olarak üretilen boks eldiveni bulunur. Küçük yaş grupları için daha korunaklı modeller göze çarpar. Hassas vücut yapıları göz önünde bulundurulan çocuklara tasarımlar da eşlik eder. Birçok çizgi film karakterini barındıran tasarımlar sayesinde spora ısınmaları amaçlanır. Boks eldiveni yetişkin kategorisinde daha güce bağlı tasarımlar dikkat çeker. Denge kontrolü sağlayabilen ürünleri inceleyebilir, ihtiyaç ve beklentinize uygun olan ürüne ulaşabilirsiniz.

Boks Eldiveni Özellikleri Nedir?

Boks eldiveni özellikleri arasında el, parmak ve bilek koordinasyonunu sağlamak yer alır. Doğru denge kurarak hasar alınmasını önler. Darbe alındığı zaman, kumaş darbeyi emer ve hasarı en aza indirger. Bu sayede hem rakip hem oyuncu fazla zarar görmekten kaçınır. Kum torbası ile çalışan müşteriler için elin zarar görmesini engeller. Doğru malzemelerden üretilen ürünleri tercih edebilir, terlemeye yol açmayan tasarımlara yönelebilirsiniz. Böylece performansınızı da yükseltebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Boks Eldivenleri

2986 ürün listeleniyor
GongtuShop
Dragon
Dragon Do
WhiteFace
Delta
Avessa
Komodo
adidas
By Leon 1982
Conquer
Kailv-HB
Everlast
Yukon
Perfk
Rommwex
Komodo Sport
AntiFight
Decathlon
Evox
Fairtex
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 36 / 2986 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?