Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Boysat Izo-Saydam Su Bazlı Şeffaf Izolasyon 2.5 Kg.

Boysat
460,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/80081048/60005248/60005251

İzo Saydam Şeffaf Su Bazlı İzolasyon

 

Binaları, sudan zarar görecek olan etkenlerden korumak için yapılan işlemlere su yalıtımı denir. Su yalıtımı binanız için çok önemli bir etkendir. Bina içine sızan suyun soğuk mevsimlerde donarak, sıcak mevsimlerde de buharlaşarak betonların hacmini bozup, çatlamasına yol açar. Suyun yapınıza girmesi için de bir çok neden vardır. Bilindiği gibi su, en ufacık çatlaklardan sızma yapar. Bunlardan bir tanesi de fayans, seramik ve karoların  üzerinde ve derzlerinde oluşan kılcal çatlaklardır. Bu çatlaklardan, su kısa zamanda alt katlara geçer. Telafisi zor yaralar ve görsel sıkıntılar doğurur. İnsanların büyük bir zevkle özenerek aldığı renk renk seramiklerle kaplı teraslar su sızdırmaya başlayınca soruna çare bulmak için o güzel seramiklerin üzerine çeşitli izolasyon malzemeleri ile sorunu çözmeye çalışıyorlar. Binadaki bütün güzel görüntü, yapılan masraflara rağmen sorunu çözmek adına boşa gitmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu yana üretim rotasını, sektörün ihtiyaç duyduğu ürünler doğrultusunda tutmuştur. Bu çalışmalar sonucunda, sürüldüğünde yüzeye güçlüce yapışan şeffaf, ince zar oluşturan seramik, fayans ve karoların orijinal görünümünü bozmayan, sorunu güçlü bir şekilde çözen izolasyon sıvısı İzo-Saydam’ı ürettik.

Görevi : İzo-Saydam derzlerin ve çatlakların içine girerek emperye, aynı zamanda ince bir film oluşturup aşağıya sızan suları önlemek için özel olarak üretilmiş bir malzemedir. İzo-Saydam, kılcal çatlakları ve ince delikleri güçlü bir şekilde kapatır. En büyük özelliği, malzemenin saydam renkte oluşu sayesinde yüzeye sürüldüğünde görüntü kirliliği vermemesidir.

Kullanımı : İzo-Saydam kullanımı çok basit bir malzemedir. Uygulamaya başlamadan önce derz dolgu araları tamir edilir, sonra uygulamaya geçilir. Malzeme 15 kg. olup, size kullanıma hazır vaziyette teslim edilmiştir. İçine hiçbir şey ilave edilmez. Malzememiz rulo marifetiyle yüzeye genel olarak 30-60 dk. arası en az 2 kat sürülmelidir. Uygulama anında ilk katı bolca sürülmelidir. Özellikle derzlerin malzemeyi emmesi sağlanmalı ve İkinci kat uygulamasına geçilmelidir. Malzeme yağmursuz yada 24 saat içinde yağmur beklenmeyen ortamda 150 ile 400 arası sıcaklıkta uygulanır. 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004H360Z
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön