ARA
Loading interface...
Loading interface...
Bref
Bref DeLuxe Katı Tuvalet Bloğu Manolya İkili

Bref DeLuxe Katı Tuvalet Bloğu Manolya İkili

Bref
26,99 TL
( / adet)
%
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
Diğer Satıcılar - Tümü (7)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

24,90 TL
29,90 TL
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/60001089

Seçkin Alman markası Henkel, iki katlı tuvalet bloklarıyla temizliği ve hijyeni daha pratik hale getirir. Markanın ürünleri arasında ön plana çıkan Bref Deluxe katı tuvalet bloğu özel içeriği ile klozet kullanımından sonra kirlerin ve lekelerin temizlenmesine yardımcı olur. Hijyen ve ferah çiçek kokusunu bir arada sunan ürün, ortamın hem temiz kalmasına hem de güzel kokmasına katkıda bulunur. Tuvalet bloğu, içerisindeki bileşenler ile ortama ekstra ferahlık verir. Yoğun formülü sayesinde kolay ulaşılamayan ve gözle görülmeyen alanların bile temiz kalmasını ve parlamasını  sağlar.

Bref DeLuxe Katı Tuvalet Bloğu Manolya İkili Yapısı ve İçeriği

Su kalsiyum, magnezyum, kireç ve demir gibi maddeleri içerir. Tuvalette kullanılan su buharlaştığında içerisindeki bu maddeler klozet yüzeyine yapışır. Yüzeye yapışan bileşenler, leke oluşumuna sebep olabilir. Aynı zamanda lekeler, zararlı mikroorganizmaların oluşması için zemin hazırlayabilir. Bununla birlikte klozet kapağının alt kısmının sürekli nemli kalması da koku oluşmasına sebep olabilir. Bref Deluxe katı tuvalet bloğu, manolyalı parfümü ile istenmeyen kokuları engeller. Bloğun içinde yer alan temizlik toplarının içi, dış kısımlarına göre daha yoğun parfüm içerir. Bu sayede ürün, kullanım ömrü boyunca etkili koku yoğunluğu oluşturur. Aynı zamanda sifonun kullanılmadığı zamanda yoğun parfümün açığa çıkmasını engellediği için koku, rahatsız edici düzeyde olmaz. Dört etkin formülden oluşan ürün kireci önler. Güçlü temizleme köpüğü oluşturarak klozetin her yerinin kireç, leke ve kirlerden temizlenmesine yardımcı olur. Özel formülü, yüzeyde tekrar kir oluşma olasılığını da minimum seviyeye indirir.

Bref DeLuxe Katı Tuvalet Bloğu Manolya İkilinin Dikkat Çeken Özellikleri

Klozet temizliği ve ortam kokusu üzerinde etkin rol oynayan Bref Deluxe katı tuvalet bloğu manolya ikili, hijyen ve fresh kokunun yanı sıra aşağıdaki özellikleri beraberinde getirir.

 • Kireç tortusunu ve kir oluşumunu engeller.
 • Ortalama 250 sifon kullanımına kadar dayanır.
 • Son yıkamada da ilk yıkamadaki kadar etkilidir.
 • Kuvvetli köpüğü ve özel içeriği ile ekstra parlaklık sağlar.
 • Sürekli kullanılsa da klozet yüzeyinin aşınmasına neden olmaz.
 • Sahip olduğu manolya kokusu, her sifon kullanımından sonra uzun süre etkisini sürdürür.
 • Aktif toplar hızlı erime ve dağılma yapmayacak şekilde çalışır. Her kullanımda optimum çözülme sağlanır.
 • Dik ve doğru şekilde yerleştirildiğinde klozet içerisinde renkli bir iz bırakmaz.
 • Renkli iz oluşumu gözlense dahi oluşan kalıntılar sadece su ile kolaylıkla temizlenebilir.
 • Klozetin görünen yüzeyinin yanı sıra alt kısmındaki gider hortumlarında da hijyene yardımcı olur.

Maksimum hijyen sağlayan Bref Deluxe katı tuvalet bloğunun el ve göz ile temasından kaçınılması gerekir. Ürünü kullanarak temizlik için zaman kaybetmeden tuvaletinizde derinlemesine hijyen sağlayabilirsiniz.

Bref DeLuxe Katı Tuvalet Bloğunun Kullanımı

Ürünün tasarımı, kullanımını pratik hale getirir. Öncelikle Bref Deluxe katı tuvalet bloğunu dikkatli bir şekilde ambalajından çıkarabilirsiniz. Bu aşamada kırılmamasına özen gösterebilirsiniz. Üzerindeki askıyı açarak klozet kenarına dikey olacak şekilde yerleştirebilirsiniz. Bu işlemin ardından klozet bloğunun içerisindeki aktif toplara eşit şekilde su gelip gelmediğini kontrol ederek, üründen beklediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Yerleştirme aşamasında tuvalet bloğunun kuru kalmasına dikkat edebilirsiniz. Su teması, aktif topların dağılmasına yol açabilir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra ambalajı içerisinde iki adet 50 gramlık bloklar halinde satışa sunulan Bref Deluxe fiyat açısından da avantajlıdır. Uzun süreli kullanım sağlayan ürün, hesaplı fiyatlarla satışa sunulur. Tuvalet bloğunu satın alarak, kir ve leke oluşumunu engellediğinizde tuvalet her zaman parlak ve temiz kalır.


Bref DeLuxe Katı Klozet Bloğu ikili, Manolya Kokulu 2x50 gr
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000NMSVO
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön