En sıcak ortamları bile dakikalar içerisinde serinleten Buses vantilatör modelleri, gerek günlük kullanımda gerekse sanayi tipi kullanımda en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan geniş ürün yelpazesi ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Birinci sınıf işçilik kalitesi ile üretilen vantilatör modellerine sahip olan Buses markası, sektörün önde gelen markaları arasındaki yerini koruyarak yoluna devam ediyor. Kullanım amacına ve boyutlarına göre çok çeşitli vantilatör tiplerini satışa sunan Buses vantilatör; buharlı veya iyonizerli, masaüstü veya ayaklı, tekerlekli veya sabit modelleri ile her ortamın ihtiyacına uygun bir ürün çeşidi sunuyor. Bazı vantilatör modelleri için sunmuş olduğu farklı renk çeşitleri ile Buses vantilatör, ortamı serinletmekle kalmayıp aynı zamanda dekoratif bir görünümün sağlanmasına da yardımcı oluyor.

Buses Vantilatör Modelleri

Geniş ve yüksek alanlarda kullanım için en uygun şekilde dizayn edilmiş sanayi tipi vantilatör modelleri sunan Buses vantilatör, sanayide uzun süreli kullanım sağlayan kaliteli ürünler sunuyor. En sağlam malzemeler kullanılarak üretilmiş olan sanayi tipi vantilatörler, kolay bir şekilde deformasyona uğramayarak zorlu koşullarda bile dayanıklılığından ödün vermiyor. Çeşitli büyüklüklerde fan çapına sahip olan ürünler arasından en uygun olanını seçerek uygun çaptaki vantilatör ile çalışma ortamınızda istenen serinliği kolay bir şekilde sağlanabiliyor. Farklı hız ayarı seçenekleri olan vantilatör modelleri ile ortamın ısı seviyesine uygun şekilde vantilatörün çalışma hızını artırılıp azaltılabiliyor.

Çeşitli açılarda salınım özellikleri sunan vantilatör türlerine sahip olan Buses markası, en geniş ve en yüksek alanlarda bile homojen bir şekilde serinlik dağılımı sağlıyor. Vantilatörün sunmuş olduğu salınım açısına göre çalışma ayarları seçilerek, tek bir noktaya yerleştirilen vantilatör ile geniş çaptaki odalarda mükemmel dağılımlı bir serinletme işlemi sağlanabiliyor. Ayrıca ayaklı vantilatör modellerinde ayak yüksekliğini ihtiyacınıza göre en uygun seviyeye ayarlayarak cihazın en uygun noktayı hedef almasını kolaylaştırmak mümkün oluyor. Ek olarak geniş su tankı kapasitesine sahip olan Buses vantilatör çeşitleri, uzun süreler boyunca müdahale gerektirmeksizin aralıksız ve sorunsuz çalışan bir vantilatöre sahip olma imkanı sunuyor.

Buses Vantilatör Fiyatları

Buhar üflemeli vantilatör çeşitleri sayesinde, yaprakların sağlamış olduğu devinimin haricinde vantilatörün üflediği soğuk su buharı ile serinletme kapasitesi çok daha üst seviyelere çıkarılabiliyor. Sanayi tipi kullanımda oldukça büyük avantaj sağlayan bu ürünler, aynı zamanda ortamın nem seviyesinin istenen düzeye çekilmesine de yardımcı olarak çok yönlü bir kullanım imkanı sunuyor. İyonizerli hava soğutucu vantilatör modelleri tercih edilerek, daha temiz ve ferah bir ortam havası sağlanırken bazı Buses vantilatör modellerinde yer alan sivrisinek kovma fonksiyonu ile sivrisineklerden arındırılmış rahat ve konforlu bir ortam elde etmek mümkün oluyor. Esnek kullanım sağlayan eğim ayarları sayesinde kullanıcılar, üflemesini istediği noktaya uygun eğim açısına ve yöne göre vantilatörü manuel olarak ayarlayabiliyor.

Uzaktan kumanda fonksiyonu ve LED kontrol paneli özelliği bulunan Buses vantilatörler, kullanıcılarına oturdukları yerden vantilatörü açıp kapatma ve ayarlarını değiştirme imkanı sunuyor. Ek olarak daha çok sabit kullanım için uygun olan masaüstü vantilatör modelleri tercih edilerek daha kısıtlı alanlarda etkin bir serinletme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Şık tasarım ve üstün malzeme kalitesi ile dikkat çeken ürünlere sahip olan marka, ürünlerini kalitesine oranla çok daha uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Kullanım amacına ve motor gücüne göre değişiklik gösteren Buses vantilatör fiyatları oldukça makul olarak değerlendiriliyor. Üstün ürün kalitesini uzun süreli kullanım imkanı ve uygun fiyatlar ile bir araya getiren Buses vantilatör, kullanıcı kitlesinden tam not alıyor.

Buses Vantilatör Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Buses
  2. Raks
  3. Skytech
  4. Rubenis
  5. Cvs
  6. Airking
  7. Dijitsu
  8. Kaşkar
  9. Dzyn
  10. Premier
  11. Fakir
  12. Süsler
  13. Esty
  14. Goldmaster
  15. Rowenta
  16. Dündar
  17. Güçtay
  18. Master
  19. Xolo
  20. King
  21. Vals
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Buses
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/buses
BAŞA DÖN