Bebekler anne ve babaların en değerli varlıkları. Her hareketleriyle etraflarına sevgi ve neşe saçan sevimli minikler bir o kadar da hassas yapılarıyla her an özel ilgi istiyor. Beslenmelerinden bakımlarına, giyimlerinden uykularına her detaya özen ve titizlik göstermek gerekiyor. Özellikle temizlik ve hijyen sağlıklı bir bebek gelişimi için ön önemli etkenlerin başında geliyor. Bebeğin bulunduğu ortamdan, giydiği kıyafetlere, kullandığı oyuncaklardan etrafındaki kişilere kadar her alanda temizlik ve hijyene dikkat etmek, onların hastalıklardan korunmaları ve sağlıklı gelişimlerini sürdürmeleri açısından önem arz ediyor. Anne babalar da bebeklerinin üzerine titrerken, onların beslenmeleri ve bakımları için gerekli ürünleri tedarik etme üzerinde iki kere düşünüyor. Bebek bakımındaki en önemli evrelerden biri olan temizlik ve alt değiştirme aşamalarında özellikle bebeklerin hassas vücut yapılarına uygun güvenilir ürünler kullanmak gerekiyor.

Canbebe Bebek Bezi

Canbebe uzun yıllardır bebek bakımı ve temizliği alanında faaliyetlerini sürdüren, sektörün lider markalarından biri olarak göze çarpıyor. Belçika'da kurulan ve Avrupa başta olmak tüm dünyada toplam 12 üretim tesisi ve 15 satış ofisi bulunan Ontex International bünyesinde üretim ve satış çalışmalarını sürdüren Canbebe; bebek bezi, hijyenik ped, hasta bezi, tampon, ıslak havlu, bebek kozmetik ürünleri ve bebek temizlik ürünleri kategorilerde çok geniş bir ürün yelpazesiyle tüketicilerine hizmet veriyor. Üretim ve satışta olduğu kadar satış sonrası müşterilerine sağladığı destek hizmetleriyle dikkat çeken Canbebe; özellikle anneler için gerçekleştirdiği eğitici ve bilgilendirici çalışmalarla da taktir topluyor.

Bebek bakımı ve temizliği alanında birçok ürünün üretim ve pazarlamasını gerçekleştiren Canbebe markasının geniş ürün yelpazesindeki en önemli ürün gruplarından biri de; Canbebe bebek bezi alt açma ürünleri olarak dikkat çekiyor. Canbebe bebek bezi alt açma ürünleri, bebeklerin yaşı, cinsiyeti ve fiziksel özelliklerine göre çeşitli alt ürün segmentlerinde satışa sunuluyor. Kaliteli ve sağlıklı yapılarıyla annelerin en çok tercih ettiği bebek bezi ürünleri arasında bulunan Canbebe bebek bezi alt açma ürünleri, her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle, birçok satış noktasından tedarik edilebiliyor. Bebeklere maksimum kuruluk sağlayan yapılarıyla öne çıkan Canbebe bebek bezleri, bilhassa geceleri anneler ve bebeklere huzurlu uykular vaat ederken Canbebe bebek bezi alt açma ürünleri de annelere rahat bir kullanım bebeklere ise konfor ve sağlık sunuyor. Rahat tasarımlarıyla bebeklere hem gün içinde hareket ederken hem de uyurken sağlıklı ve pratik bir yaşam sunan Canbebe bebek bezlerinin işlevlerini tamamlayan Canbebe bebek bezi alt açma ürünleri annelerin hayatını kolaylaştırıyor.

Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

Canbebe bebek bezi alt açma ürünleri piyasa standartlarındaki uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Annelerin bebek bakımındaki en önemli yardımcılarından olan bu ürünleri işlevsel özelliklerinin yanında fiyatlarıyla da her kesimden tüketicinin kolayca ulaşabileceği bir fiyat skalasıyla sunuluyor. Ailelerin ve özellikle annelerin bebekleri için kullanacakları bebek bezlerini seçerken bazı konulara hassasiyet göstermeleri gerekiyor. Özellikle bebeklerin günlük hayatlarının büyük bir bölümünde kullandıkları bebek bezlerinin, onların yaşlarına ve vücutlarına uygun olması en önemli noktalardan biri. Ayrıca kullanılan bebek bezinin iyi hava alması da bebeğin sağlığı ve yaşam kalitesini etkileyen bir başka detay olarak göze çarpıyor. Tabi ki en önemli noktalardan biri de emicilik. İdrarı her koşulda en yüksek seviyede emebilen bebek bezlerini tercih etmek annelerin olmazsa olmazı durumunda. İdrarın bezin içinde hapsedildiği durumlarda da ciltle temasının minimum olması gerekiyor. Yine bebeğin konforu için kullanılan bebek bezinin göbek çevresini tam sarmasının yanında bebeğin bacağını sıkamamasına da dikkat emek gerekiyor.

Canbebe Bebek Bezi Alt Açma Fiyatları

43 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Canbebe
  2. Prima
  3. Molfix
  4. Kidboo
  5. Sleepy
  6. Komili
  7. Aybi Baby
  8. Bebitof
  9. Huggies
  10. Funna Baby
  11. DinoBoo
  12. Sevi Bebe
  13. BabyNEO
  14. Bambo Nature
  15. BebePan
  16. Evy Baby
  17. İdil Baby
  18. Bebiko
  19. Meg Baby
  20. Bebefox
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Beden A-Z
 7. Türü
 8. Adet A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Canbebe
DSACategoryId/2147483639/301158
BAŞA DÖN