Bayanların vazgeçilmez giyim öğelerinden biri olan topuklu ayakkabı, kadının kendini çekici, daha güzel, güçlü ve özgüvenli hissetmesini sağlıyor. Doğru topuklu ayakkabı seçimi kaliteli bir markayla birleşince tüm bacak kaslarının sağlıklı çalışmasına neden oluyor.

Özellikle topuklu ayakkabı kadın dünyasında farklı ve oldukça önemli bir yere sahiptir. Tarih içinde kadını kadın yapan bir simge haline gelen topuklu ayakkabı, kendine özen gösteren ve dış görünüşüne dikkat eden kadınların en önemli aksesuarı olarak karşımıza çıkıyor. Kadınların bir tutkusu haline gelen topuklu ayakkabılar, sadece ihtiyaç olarak değil bir stil ve marka haline geliyor. Kadınlar her ayakkabı aldıklarında sanki ilk defa o modeli alıyormuşçasına bir heyecan duyar ve bu heyecanı sıklıkla yaşamak ister. Kadınlar ve topuklu ayakkabılar arasında açıklanamayan gizli bir aşk söz konusudur.

Capriss Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabılar Capriss koleksiyonunda her mevsim yer alan zamanı olmayan klasik modellerdir. Topuklu ayakkabı modelleri feminen tarzı benimseyen hemen hemen tüm kadınların kullandığı ve her kıyafeti zarifleştiren giyim aksesuarı olarak karşımıza çıkıyor. Çağımızın modern kadını artık ayakkabıyı ihtiyaç olarak değil tarzlarının bir yansıması ve kıyafet kombinlerinin vazgeçilmez aksesuarı olarak görüyor. Capriss topuklu ayakkabı farklı, kendine özgü modern ve şık ayakkabı tasarımları ile kadının doğasında yer alan estetik ve zarafeti gözler önüne seriyor. Ayakları ve ayak bileklerini güzel gösteren özgün tasarımlar kalçayı kaldıran topuklar ile birleştiğinde ortaya göz kamaştıran kombinler çıkarıyor. Kadınların topuklu ayakkabı da aradıkları modern çizgiyi çeşitlilikle buluşturan Capriss şıklığın ve kalitenin markası olmaya devam ediyor.

Tüm beklentilere cevap veren modern tarz ayakkabılar şıklığın yanı sıra kalite ve konforuyla da akıllarda yer tutuyor. Tüm Capriss marka ayakkabılar yüksek kalite işçilik ve birinci sınıf malzeme kullanılarak ayak sağılığını koruma politikasıyla ön plana çıkıyor. Topuklu ayakkabı tasarımında klasik şık görüntü modern trendlerle kombine edilerek kendine özgü bir forma taşınıyor.

Capriss Topuklu Ayakkabı Modelleri

Birbirinden kaliteli ve şık onlarca farklı renk seçenekleri şık kombinler oluşturulmasına yardım eden topuklu ayakkabı modelleri, tüm kadınların özel beklentilerine cevap verebilecek niteliktedir. Tüm topuklu ayakkabı modelleri birinci sınıf malzeme kullanılarak yüksek kalite işçilik ile birleştiriliyor ve ortaya kaliteli şık ve konforlu bir marka çıkıyor. Hem son moda trendleri yakalayabileceğiniz modeller hem de şıklığın adresi olan klasik modellere farklı renk ve kesimlerle ulaşılabiliyor. Sıra dışı ve gösterişli modeller, alışılmışın dışında farklı tarzlar ile birlikte günlük kullanıma uygun topuklu ayakkabılar ile uluslararası moda anlayışına göre tasarlanıyor. Topuklu ayakkabı giyerken rahat olmasına da özen gösteren tüm kadınların ihtiyacına yönelik çeşitleri farklı renk ve tasarımları kapsayan Capriss topuklu ayakkabı modelleri fiyat ve performans ilişkisi ile de dikkat çekiyor.

Topuk çeşitlerine göre de farklılık gösteren Capriss topuklu ayakkabı modelleri, ince form topuklu olan klasik stilettodan kalın ve platform topuklu modellere kadar çeşitleniyor. Çok çekici olan ince topuklu klasik stilettolar yürüme konusunda tecrübe gerektiriyorken ne kadar yüksek olursa olsun kalın topuklar oldukça rahat bir yürüyüş sağlıyor. Her iki modelde klasik ve şık bir görünüm sağlıyor. En rahat yüksek topuk ayakkabı modelleri ise dolgu topuk olarak üretilen modellerdir. Dolgu topuğa benzer olan topuklu ayakkabı ise platform topuklulardır. Oldukça rahat ve kolaylıkla yürümeyi sağlayan bu modeller Capriss topuklu ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Birbirinden kaliteli şık ve kaliteli tasarımdaki topuklu ayakkabıları ile onlarca çeşit arasından mutlaka size uygunu çıkacaktır.

Capriss Topuklu Ayakkabı Modelleri

18 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Capriss
  2. Rovigo
  3. Efem
  4. Shop And Shoes
  5. Gön
  6. Loggalin
  7. Sothe
  8. EsModa Line
  9. Polaris
  10. DGN
  11. Derigo
  12. Pembe Potin
  13. Mammamia
  14. Marjin
  15. Sapin
  16. Celal Gültekin
  17. Despina Vandi
  18. Forelli
  19. Mecrea Exclusive
  20. Cabani
  21. Y-London
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Renk
  1. Kahverengi
  2. Kirmizi
  3. Mavi
  4. Gumus
  5. Sari
  6. Siyah
 5. Numara
 6. Satıcı
 • Marka Capriss
DSACategoryId/2147483636/12087178/60000116/60003869
BAŞA DÖN