Günlük hayatta ve iş hayatında kullanılan en önemli iletişim cihazlarından olan akıllı cep telefonlarının gün içinde bataryası tükenebilir. Özellikle elektriğin olmadığı yerlerde şarj edilemeyen telefonun kapalı olması acil durumlara ve çeşitli aksamalara neden olur. Telefonu gün içerisinde şarj etmek için üretilen ve powerbank ismiyle de tanınan taşınabilir şarj cihazları, pratik yapısı ile hayatı kolaylaştırır. Akıllı cep telefonları için üretilen birçok farklı aksesuardan biri olan taşınabilir şarj cihazları, farklı markalarda ve modellerde kullanıcıya sunulur. Özellikle bilinen markaların akıllı telefonları için üretilen taşınabilir şarj cihazlarını inceleyebilir, telefon modelinize uygun ürünlere ulaşabilirsiniz.

Case 4U Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Gelişen teknoloji ile öne çıkmaya başlayan markalardan biri olan Case 4U, ürettiği akıllı saatler ve akıllı telefon aksesuarları ile tanınır. Çağın teknolojik gelişmelerine ve cep telefonu işletim sistemlerine paralel olarak geliştirdiği cihazlar ile tercih edilen markanın ürünleri arasında taşınabilir şarj cihazları da yer alır. Case 4U taşınabilir şarj cihazı modelleri arasında farklı mAh ve çıkış gücüne sahip ürünler, kılıf şarj aletleri ve solar şarj aletleri bulunur. 10400 ile 16000 mAh gücüne sahip tüm akıllı telefonlar ile uyumlu modeller USB ve mikro USB girişi ile kolay bir kullanım sunar. Kolay açıp kapamaya imkan veren aç/kapa tuşu ile sadece cep telefonlarını değil, kamera, navigasyon cihazı, tablet, MP3 çalar benzeri cihazları şarj etmek için de kullanılabilir. Şarj dolduğunda uyarı veren, ısınmaya ve kısa dereye karşı dayanıklı olan cihazlar, enerji koruma sistemi ile de başarılı bir kullanım sunar. Farklı cihazlar ile uyumlu olan taşınabilir şarj aletleri arasında %30 daha hızlı şarj edilebilen ürünler de dikkat çeker. Özellikle tatilde veya kampta ideal bir kullanım sunan ürünler küçük ebatları ile çantada kolayca taşınır.

Samsung ve iPhone için üretilmiş kılıf şarj aletleri ise fonksiyonel bir kullanım sunar. Kesintisiz enerji sağlayarak telefonu 5-6 saatte şarj eden cihazlar, aynı zamanda telefonu dış etkenlere karşı korur. İnce yapısı ile telefonu ağırlaştırmaz ve kolay açma düğmesi ile telefonun şarjı azaldığında kolayca şarj imkanı verir. Solar enerjili ürünlerde ise 5000 mAh ve 12000 mAh gücünde ürünler yer alır. Güneş enerjisi ile aynı anda iki farklı telefonu şarj edebilen cihazların enerji giriş ve çıkış özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Case 4U Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Case 4U taşınabilir şarj cihazı fiyatları ürünün sunduğu şarj gücüne ve modeline bağlı olarak değişir. Farklı markalardan akıllı telefon, tablet ve kamera gibi çeşitli cihazlar ile uyumlu ürünler, uygun fiyatlara sahiptir. Düzenli şarj akımı ve akım koruması özelliğine sahip taşınabilir şarj aletleri arasında 10400 mAh gücü olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Özellikleri ile paralel fiyatlara sahip diğer bir model ise 16000 mAh gücündeki taşınabilir şarj aletleridir. Ebatları ile cebe kolayca sığan ve şık bir tasarıma sahip olan cihazları her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz.

Markanın 3000 mAh gücüne sahip şarj aletleri ise cazip fiyatları ile her bütçeye hitap eder. Daha yüksek hız sunan çıkış gücü ile acil durumlarda işinizi kolaylaştıracak cihazların farklı teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Case 4U taşınabilir şarj cihazları arasında yer alan solar bataryalar, diğer ürünlerden farklı fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Doğa gezilerinde oldukça işlevsel bir kullanım sunan modellerin sunduğu şarj gücünü ve teknik niteliklerini karşılaştırarak hangi ürünü alacağınıza karar verebilirsiniz. Markanın en dikkat çeken taşınabilir şarj aletlerinden olan kılıflı ürünleri ise özellikleri ile paralel fiyatlarda bulabilirsiniz.

Case 4U Taşınabilir Şarj Cihazları

19 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Xiaomi
  3. Anker
  4. Spigen
  5. Samsung
  6. Trust
  7. AUKEY
  8. Ttec
  9. Romoss
  10. TP-LINK
  11. Sony
  12. S-Link
  13. Joyroom
  14. Baseus
  15. Dexim
  16. Philips
  17. GP
  18. Cellular Line
  19. Toptancı Kapında
  20. Pineng
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı
 • Marka Case 4U

Powerbank Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483642/371967/60004584/case4u
BAŞA DÖN