Catit Smart Sift Otomatik Kedi Tuvalet Kabı Yorumları

(54 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • HY
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  Diğer kum kaplarına göre iyi. Kol kısmı daha sağlam olmalı, topraklar da yapışıyor, ancak kürekle temizleniyor.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • ÜT
  Çekme kokuna dikkat

  Büyüklüğüne rağmen 8 kg 3 kedim malesef sığmıyor.diğer bizi sıkıntıya sokan konu çekme kolu malesef kırılıyor.hele sıcak yerde yaşıyorsanız kırılması kesin.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Tecrubelerim

  Urunu neredeyse bir senedir kullaniyorum. Tecrubelerimi aktarmak isterim: Kabin dis plastigi iyi olmasina ragmen, baglanti noktalarindaki zayiflik yuzunden once kol kismina extra plastik sikistirmak zorunda kaldik daha ilk aydan. yoksa kedimiz icinde neredeyse takla atiyordu. iki ay sonra kumu filtreleyen plastik kismin baglantilari bozuldu. her kolu cekisimizde temiz kum da gitmeye basladi. Bu kadar para verince inatla kullandim orasini burasini tutturup ama bugun cope atiyorum. Ben bu urunu tavsiye etmiyorum. Paranizi cope atmayin.

  BAKIRKÖY - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (16) Hayır (0)

 • GB
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Eksikleri var

  -kargo ve paketleme oldukça hızlıydı ve sıkıntısız elime ulaştı. -kurulumu çok Kolay yer kaplayan büyük bir ürün. -2 haftalık yavru kedim için Yüksek kaldığı için kutulardan basamak yaptım. -severek kullanıyor, koku sorunu olmuyor. Tabiki kumlar etrafa saçılıyor özellikle yaptığım merdiven etrafına. -oldukça pratik günde 1 bazen 2 kere kolu çekiyorum. ——- kolu çok çok çok yavaş çekmeniz lazım. ——- paket içinden çıkan poşetlerim bence kötü. Çünkü poşetin tabanındaki dikişler ya da birleşim yerleri diyeyim oralara topaklaşan kumlar ya da normal kumlar birikiyor. ——- o poşetleri attıktan sonra normal düz katlanma yeri olmayan poşetleri kullanacağım. ——- ayrıca böyle bir kum israfı olamaz!!!!!! Eğer üründe kolu çevirip aşağıdaki çekmeceli kısma sadece topaklanan şeyler düşseydi gerçekten efsane olurdu. Ne yazık ki kolu ne kadar yavaş çekersem çekeyim illa ki bir sürü kum çekmeceye geçiyor. Kum miktarı mı fazla acaba diyip her miktarda kumla denedim. Yine aynı sonuç. O kadar kumu çöpe atamayacağım için mecbur kürekle çekmecedeki topaklaşanları çöpe atıp temiz kumları tekrar üst tarafa döküyorum. Bu durumda bu ürünün bir kolaylığı kalmamış oluyor ———düz katlanma yeri olmayan poşetleri kullanınca da aynı miktarda temiz kum çekmeceye dökülürse gerçekten ürünün hiçbir avantajı kalmamış olacak. —Ayrıca ürün devasa büyüklükte. Yorumlarda kedisinin sığmadığını yazanlar olmuş. Şok oldum (Kedi değildir o )—

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  küçük kediler için daha uygun

  yaklaşık 8 ayın sonunda bugün satışa çıkarmış bulunmaktayım. Öncelikle torba konulmaması halinde yapıştığı için sıkıntı oluyor. Bu nedenle büyük çöp poşetlerini keserek kullandık. Ancak iç haznesi kedilerimize küçük kaldığından haznedeki kumdan çok, poşetin görünen kısımlarına ve hatta temiz kumu saklayan mazgala denk gelecek şekilde tuvaletlerini yapıyorlar. Böyle olunca da hem poşeti sürekli değiştirmek zorunda kalıyoruz (poşet koymasak da iç hazne doğrudan kirlenmiş olucak) hem de o mazgalı temizlemesi çok çok zor oluyor. Tabiki temizlendikten sonra bir kaç gün kullanımı çok kolay oluyor klasik kürekle temizlemeye oranla. Ancak yazdığım sebeplerden dolayı bu süre uzun sürmüyor. Aşağıdaki çekmeceli hazne gerçekten kokuyu hapsediyor ama öyle 1 hafta falan beklemek mümkün değil. Ne kadar sık değiştirirseniz o kadar koku duymazsınız. Zaten oraya da çöp poşeti koyulduğundan temizlemesi çok basit. Kum tabiki dışarı çıkıyor, yine paspas lazım. Özetle kedilerim içine sığsaydı keyifle kullanacağım bir üründü.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • FK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  İki Yıldız

  Ürünüm kusurlu çıktı bugün geri gönderiyorum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • MK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Kesinlikle fiyatını hakkediyor

  Uzun süre kullanmadan yorum yapmak istemedim. 2 farklı evde olmak üzere toplam 4 kedim var.2 si bir evde 2 si diğer evde. Her iki evimizde de bu tuvaletten kullanıyoruz.Öncelikle kötü yorumları göz ardı etmenizi öneririm çünkü ciddi manada çok büyük kolaylık sağlıyor.Artı ve eksileri maddeler halinde yazacak olursam: +Kurulumu ve mantığı çok basit +Tek bir kolu çekerek tuvaleti temizliyorsunuz ve bu ciddi anlamda zaman ve işten kazanç +Komple kum değişimi yapmanıza gerek yok çünkü kum hep temiz bu sayede kum da israf etmemiş oluyorsunuz. Aldığınız kum daha uzun süre gidiyor. -Ürün yapısı itibariyle büyük bir ürün olmasına karşın kum konulan haznesi ortalama 4-5 kg kadar kum alıyor. 2, 3 temizlemeden sonra kum takviyesi yapmak durumundasınız. -Kum haznesinin altına poşet geçirebiliyorsunız bu poşetler ürünün yanında geliyor ancak kediniz muhtemelen sevmeyecek ve yırtacaktır. Bunun da çok bir anlamı kalmıyor. Kum kabının altında poşet de olmayınca doğal olarak bazen topaklanan kum kaba yapışabiliyor. Bu noktada önceden yaptığınız gibi kumu kürekle alıp kaba atmanız gerek.Buna rağmen yine de önceki uğraşın belki 10 da 1 i kadar uğraşıyorsunuz. +Koku kesinlikle %70-80 azalıyor.Pis kum aşağıki kısımda biriktiğinden 3, 4 günde bir boşaltırsanız koku sorunu yaşamazsınız. İşin özü alın aldırın derim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (1)

 • AA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Ortalama ürün

  Kurulum oldukça kolaydı. Ancak nispeten küçük sayılabilecek kedimiz bile içeride oldukça sıkışıyor. Ayrıca dışarıya kum taşmaya devam ediyor. An itibarı ile görünen tek artı, kolay temizlik. Orada da içerideki kum miktarının çok az olması ile ilgili endişelerimiz var bir miktar ...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • EK
  Koku neredeyse hiç yok, topaklanan ince kum kullanılmalı

  İyi ki de almışız. Gerçekten çok büyük kolaylık. Ürün kurulumu ve kullanımı için youtube'da Catit şeklinde arattırın. Almanca ve İngilizce bir çok videosu var. 4 haftalık kullanım sonunda tecrübelerimi aktarmak istiyorum: Artıları ve kullanım kolaylıkları: 1. İnce taneli topaklanan kedi kumu kullanın. İri taneliye göre çok daha çabuk sarıp sarmalıyor. Kokuyu da büyük oranda engelliyor. 2. Her ne kadar büyük ölçüde dışarı kum taşınmasını engellese de yine önüne paspas şart. Kedimiz illaki biraz kum ayaklarına yapışıp dışarı çıkartıyor. 3. Kumu üst kabın içindeki çizgiye kadar koyun. Fazla ya da eksik değil. Eksildikçe de ilave edin, çizgi seviyesini koruyun. Hem israf olmuyor hemde performansını kaybetmiyor. 4. Üst kumun konulduğu yere poşet koymayın. Gerek yok, iki günde parçalıyor kedim. İdrar yaptığı zaman bazen zemine yapışma durumu oluyor ama tek bir kürek darbesi ile düşüyor. Kakası bazen parçalanıp eleklerden kuma karışabiliyor. Kutunun yanında "ince elekli" bir tuvalet temizleme küreği bulundurun. 3,4 günde bir üst kapağı komple çıkarıp kumu karıştırıp bu parçaları kürekle alıyorum. Kum daha temiz kalıyor. 5. Alt tablaya ürünle birlikte gelen poşetleri koyuyoruz. Henüz bitmedi ama bittikten sonra büyük battal boy çöp poşetleri de yeterli olacaktır. Kesip uydurabilirsiniz. 2. hafta poşeti değiştirdik. Öncesinde 4,5 kere çekmeceyi çıkartıp poşeti değiştirmeden, çekmeceyle taşıyarak kakaları çöpe döküp çekmeceyi yerine geri taktık. Herhangi bir kötü koku vs yok. 6. Yan kolu zorlamadan yavaşça indirip, çekip işlem bittikten sonra tekrar yavaşça yerine oturtmak lazım. Eksileri: 1. Yan kol daha sağlam olabilirdi. Güven vermiyor. Tam yerine oturtmazsanız içteki mekanizma yukarda kalıp kapağın açılıp kapanmasını engelliyor. Buna dikkat edin. 2. Ürün büyük ama tuvalet kısmı biraz küçük. İri kedilerde sorun olabilir. Bazen kedimiz ayağına kaka bulaşmış dışarı çıkabiliyor. Kol çekme temizliğini sık yapmak lazım ki kum temiz kalsın.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (0)

 • GU
  Ortalama bir ürün.

  Ürün kullanışlı ancak göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör var: -Ürün genel boyut olarak çok büyük ancak iç hazne hacim olarak küçük.Benimki gibi iri ve tombik bir kediniz varsa içeride hareket edebilmesi zor. -Malzemesi plastik ve biraz adi görünüyor.Kolu kilitleme mekanizması ikinci günde yalama oldu.Kedi içeri girdiğinde gondol gibi sallanmaması için kolu iple sabit bir yere tutturmak zorunda kaldım. -Kolu günde en az bir kez çekmeniz gerekiyor. Hatta iki kez.İç hazne dar ve kum çok çabuk kirleniyor. -Koku odaya eve yayılmıyor bu bir avantaj ancak kutunun kendisi zamanla kötü kokmaya başlıyor. Alt çekmeceyi iki günde bir boşaltmak lazım. Reklamdaki gibi öyle bir hafta bekletirseniz kutuyla birlikte çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz. -Genel olarak normal kum kaplarının biraz üst segmenti bir ürün ancak mucizeler beklemeyin. Fiyat-performans olarak memnun kalırsınız ancak gerçekten işe yarayan giderli/sifonlu kum kapları 1500TL civarında.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (0)

 • MA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Bir Yıldız

  Hiç bir avantajı. Yok.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (6)

 • OE
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Düşünmeden alın

  Kolu cekin topaklanan dışkı ve çiş aşağıya gitsin ,temiz kum ,kolu geri getirin geriye gelsin,işte bu kadar kolay. Ben ana kum haznesine poşet takmadım kum daha kolay kayıyor ve geri geliyor ,çişde yapışmıyor.Valla her hafta sonu kedi wc si temizlemekten bıkmıştık ,kurtulduk. Yorumlara takılmayın(olumsuzlara)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (3)

 • YG
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Üç Yıldız

  Merhaba; aldım ancak henüz tam deneyimleme fırsatı bulamadım. Pratikliği konusunda galiba biraz şüphem var. Günde iki kere mandalı kullanmak deniyor kullanma talimatında. Kumun türü konusunda yönlendirme yok. Mandalı indirince, temiz kum da alt hazneye dökülüyor. Üst haznedeki temiz kum böylelikle azalıyor. Ancak atık çekmecesindeki temiz kumu tekrardan alıp, üst hazneye aktarmak bana gereksiz işler silsilesi gibi geliyor. Eski kum kabımı kullanırım daha iyi ... diye düşünmeden de edemiyorum maalesef ... Mandalın sağlamlığı konusunda da şüphem var. Neyse. Almak isteyene de mani olmayayım. Neticede koku yok, en önemlisi de bu sanırım ...

  BEYKOZ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (0)

 • AA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Her

  Gayet başarılı

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • FT
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Cok basarili

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (2)

 • İG
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  henüz kullanmadım.daha kedim gelmedi.ama iyi bir şeye benziyor

  - Aydın - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (5)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  Normalde poşetten korkan kedilerim var, o yüzden poşet fikri bana biraz anlamsız geldi. Çünkü poşetin sesi yüzünden kumları kabın içinde dağıtmaya başladılar, ama kullanışlı bir ürün olduğunu değiştirmiyor tabi bu durum. bir de ebatı çok çok büyük, bu kadar büyük olacağını tahmşn etmemiştim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Pratik ve kullanışlı bir alet

  Pratik ve kullanışlı bir alet, mucize yaratmıyor ama kedi tuvaleti temizlemeyi oldukça kolaylaştırıyor. Pişman değilim, çevremdeki kedi sahiplerine tavsiye ediyorum. Dikkat edilmesi gereken nokta hacimsel olarak gerçekten büyük, boyutlarına bakıp mevcut yere uygun olup olmadığını kontrol etmek lazım.

  - Eskişehir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (2) Hayır (0)

 • GD
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  genel olarak dışarıya kum dağılmasını büyük oranda önledi. iki haftadır altta biriken kakaları temizlemedim, hafif bi kokma var şu an. 10 gün rahatlıkla kullanılabilir. günde iki defa kolu çekiyorum. yalnız kedim üstündeki siyah keçe filtreyi yedi. bildiğiniz paramparça yaptı. belki kokma sebebi filtresinin olmamasıdır. genel olarak iyi diyebilirim ürün için.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (0)

 • FK
  NE İSTİOSUNUZ ANLAYABİLSEK

  YAV KÜREKLE PİSLİK TEMİZLEMİOSUNUZ İŞTE .DAHA NEYİ BEĞENMİOSUNUZ ANLAMIYORUM.SAPASAĞLAM ALET ALDIM.TEK HATEKETLE TERTEMİZ TUVALET.NE İSTİOSUNUZ ANLAMIYORUMKİ.KEDİNİN SUYUNU MAMASINIDAMI DOLDURSUN SABAH GAZETENİZİ GETİRSİN SIRTINIZIMI LİFLESİN İSTİOSUNUZ

  Bursa - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (6)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN