Samsung 64 GB Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

Her geçengün gelişen teknolojiyle beraber kendini yenileyen ve çağın vazgeçilmezleri arasında yer alan cep telefonları, birçok marka tarafından piyasaya sürülür. Bu ürünlerin haberleşme dışında sunduğu birbirinden farklı özellikler, kullanıcıların hem hayatını kolaylaştırır hem de hayatlarını değiştirir. Telefon markası denildiği zaman akla ilk gelenler arasında Samsung yer alır. Samsun cep telefonu modelleri hem genç hem yetişkin hem de yaşlı gibi farklı yaş gruplarına hitap etmeyi başarır. Bir başka deyişle bu telefonlar içerisinde kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre çok farklı özellikler barındırır. 

Samsung 64 gb cep telefonu fiyatları ve modelleri, kullanıcı memnuniyeti ve istekleri baz alınarak üretilmiştir. Tasarım, renk ve işlevsellik bakımından oldukça fazla çeşitliliğe sahip olan ürünler, herkesin beklentisini karşılar. Beyaz, siyah, gri gibi klasikleşmiş cep telefonu renklerinin yanı sıra pembe, sarı, yeşil, turkuaz gibi daha pek çok renge sahip olan Samsung cep telefonu modeli vardır. Cep telefonu kategorisinde birçok ürün sunan Samsung markası, her ürünün de farklı özellikler ile karşımıza çıkar. Bu markanın müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretim yapması, ürünlerinde kalite ve tasarım artışına neden olmuştur. Çağın şartlarını da göz önünde bulundurarak üretim yapan markada, her yeni çıkan cep telefonu modeli önceki modelden daha fazla özellik içerir. 

Çağın şartlarına uygun üretilmiş olann Samsung 64 gb telefon modelleri, kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Bu modeller arasında tuşlu, dokunmatik ve katlanabilir modeller dikkat çeker. Son derece ergonomik ve tutuş kolaylığı sunan ürünler içeriğindeki değişik özellikleri ile de karşımıza çıkar. Bazı 64 gb samsung telefon modellerinde tek kamera bulunurken bazı modellerde birkaç tane telefon kamerası yer alır. Aynı şekilde bazı modellerinin ekranı küçükken bazı modellerinki daha büyük tasarıma sahiptir. Bunun gibi daha farklı özelliklere sahip olan cep telefonlarına ev sahipliği yapan markanın ürünleri oldukça kalitelidir. Farklı özellikler içeren samsung 64gb telefon modelleri genelde farklı fiyat aralıklarına sahip olur. Bu durum ise Samsun marka telefonların her kesimden kullanıcılara ulaşmasına neden olur. Cep telefonu almak isteyen insanlar Samsun markaya karar verdiğinde 64 gb ürünler arasında birçok modelle karşılaşabilirler. Bu modeller arasından seçim yaparken göze hitap edeni, istenilen özellikleri taşıyanı tercih etmek mühim olur. 

Samsung 64 GB Cep Telefonu Özellikleri 

Cep telefonu konusunda pek çok özellik ve tasarımda ürün çıkaran Samsung, kullanıcıların ilk tercihleri arasında olmayı başarmıştır. 64 gb Samsung telefon modelleri arasında Galaxy A71, Galaxy S20, Samsung Galaxy Z Flip gibi daha pek çok modele rastlamak mümkün olur. Bahsi geçen telefonlarda birden fazla kamera, hızlı şarj, parmak izi okuyucu, dayanıklılık, kalite, ergonomik tutuş, panorama, HDR, 4.5 G desteği, hafıza kartı desteği gibi birçok özellik dikkat çeker. 

Samsung markasının öne çıkan modeli olan Galaxy S20 FE de 64 GB hafızası ile en çok tercih edilenler arasında yer alır. Bu modelde de parmak izi okuyucu, bluetooth, wi-fi hotspot, navigasyon, suya dayanıklılık, toza dayanıklılık, ikinci arka kamera, multi touch, çizilmeye karşı dayanıklılık, görüntü sabitleyici, HDR, yüz tanıma gibi daha pek çok özellik yer alır. Samsung markasına ait olan daha birçok telefon markası Android alt yapısına sahip şekilde üretilmektedir. Android sistem içindeki cep telefonlarının kullanımı son derece basit bir mekanizma ile işler. Özellikle yeni çıkarılan Samsun cep telefonu modellerinde parmak izi ve yüz tanıma sensörleri kullanıcılara kişisel kullanım sunar. 

Samsung cep telefonları daha uzun süren batarya ömürleri ile uzun yolculuklar, yoğun iş temposu ve eğitim hayatında kullanıcılara kolaylık sağlar. Bunun yanı sıra Samsun 64 GB cep telefonları her yaş grubuna hitap etmeyi başarır. Özellikleri bakımından da değişiklik gösteren ürünler her kullanıcının isteğini ve beklentisini karşılar. Her kullanıcının kişisel tecrübelerini, deneyimlerini ve isteklerini göz önünde bulundurarak üretim yapan Samsung markasına ait cep telefonları üstün özellikler içerir. 

Samsung 64 GB Cep Telefonu Fiyatları 

Samsung markası uzun yıllardan beri cep telefonu üretimi yapan kökü bir marka olarak bilinir. Markanın ürettiği 64 GB cep telefonu modelleri, farklı özellikleri, tasarımları ve malzemeleri ve içeriği sebebiyle fiyatları birbirinden farklılık gösterir. O nedenle Samsung 64gb fiyat hakkında net bir rakam vermemiz mümkün değildir. Çünkü markanın modellerinde özellikler arttıkça ürünlerin fiyatları da artış gösterir. Örneğin NFC özelliği içeren cep telefonlarının fiyatları bu özelliği içermeyen modellere kıyasla daha pahalıdır. 

Samsun 64 Gb telefonların fiyatını etkileyen bir diğer unsur da ikinci kameranın varlığıdır. Bazı telefon modellerinde tek kamera yer alırken bazı modellerde birden fazla kamera bulunabilir. Bu durum doğal olarak fiyatın farklı olmasına yol açar. Kablosuz şarj ve hızlı şarj özelliği bulunan cep telefonları da bu özellikleri taşımayan telefonlara kıyasla pahalıdır. Bazı telefon modellerinde parmak izi, sesle komut, yüz tanıma gibi özellikler içeren Samsun 64 GB telefonlar, fiyat bandında daha üst sıralarda yer alır. Bu telefonlarda yer alan dahili depolama özelliği yani hafıza seviyesinin artması da fiyatın artmasına neden olur. Bu telefonlarda bulunan hafıza kartı desteği, fiyatlarındaki artışın temel nedenini oluşturur. Örneğin; USB Type-C özelliği içeren Samsun cep telefonları diğerlerine kıyasla daha farklı fiyata sahiptir. Samsung 64 gb cep telefonları 4.5 G ve 5 G destekli olarak üretilir. Bu durum da farklı fiyat bandında olmalarına neden olur. Bunların dışında panorama, görüntü sabitleme, HDR, portre, ağır ve hızlı çekim özelliklerini içeren Samsun telefon modellerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Aynı şekilde konuşma süresi ve batarya süresi kullanımlarının uzun sürmesi fiyatlarının değişiklik göstermesindeki en temel nedendir. Samsung 64 GB cep telefonlarındaki renk seçeneğinin ve tasarımının yeni sezon olması fiyatı değiştiren en temel unsur olur. Samsun markasına ait olan telefonların boyutları ve ağırlıkları da fiyat aralıklarını belirler. Samsung telefon modelleri geniş renk, tasarım ve özellik skalasında sunulduğu için her kesime ve her beklentiye cevap verir. 

Samsun 64 GB Cep Telefonu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Samsun 64 GB telefon seçerken kişisel zevkinizi, beklentinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin; bir veya birkaç kamera içeren telefon modelleri arasından seçim yaparken fotoğrafa olan ilginizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Aynı şekilde farklı özellikler sunan modeller arasından seçim yaparken beklentinizi ve bütçenizi göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. 

Samsun 64 GB Telefon Kullanımının Avantajı Nedir?

Samsun 64 GB cep telefonları Android cep telefonu modellerinin sahip olduğu üst düzey hafıza olanağına sahiptir. Bu telefonlar fotoğraf, video, telefon numarası, belge, mesajlaşma kayıtları, ses kayıtları ve birçok aplikasyonun muhafaza edilmesine olanak sağlar. 

Samsun 64 GB Cep Telefonlarının Renk Seçenekleri Neler?

Samsun cep telefonları beyaz, siyah, gri gibi klasik renklerin yanı sıra haki, bebe mavisi, füme, pastel ve soft renklerden oluşur. Haliyle hem erkek hem kadın hem de genç kullanıcılara hitap etmeyi başarır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

64 GB Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

153 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu
Cep Telefonu
Android Telefonlar
Android Telefonlar
iPhone iOS Telefonlar
iPhone iOS Telefonlar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
RAM Kapasitesi