Akıllı cep telefonları günümüz modern yaşam tarzının ayrılmaz bir parçası. Yediden yetmiş tüm toplum kesimleri artık iletişimde akıllı cep telefonlarını etkin biçimde kullanıyor. Bu bağlamda iyi ve uzun ömürlü bir cep telefonuna sahip olmak, iletişim giderlerinden tasarruf etmeyi de sağlıyor. Ancak akıllı telefonun kullanım ömrünü kendi kalitesi kadar, kullanım koşulları da etkiliyor. Temiz kullanılan, iyi bakılan, çeşitli darbe ve hasarlardan gerektiği gibi korunan bir akıllı telefon, uzun yıllar tüm işlevlerini yerine getirerek sahibine eşlik edebiliyor. Akıllı telefonların iyi korunarak kullanılmasında ise cep telefonu kılıfları önemli bir rol oynuyor. Her akıllı telefonun özelliklerine, tasarımına uygun olarak üretilen cep telefonu kılıfları, cep telefonlarının dış ortamdaki risklerden etkilenmelerini önlüyor.

A7000 model akıllı telefonlar için üretilen A7000 Cep Telefonu Kılıfları, pek çok farklı çeşidi ile A700 telefonların en güvenli şekilde kullanılmalarını sağlıyor. Kılıf çeşitleri, farklı tasarımları sayesinde değişen beklenti ve ihtiyaçlara cevap veriyor. Ürünler A7000 model telefonların genel özelliklerine uygun, uyumlu bir yapı gösteriyor. Tüm kılıf modelleri, uygulandığı telefonun girişlerini, butonlarını kapatmaksızın, korunması gereken kısımları örtüyor ve kaplıyor. Kılıfların tasarım farklılıkları ise kullanımda farklı tercihlere hitap ediyor. Akıllı telefonun sırt kısmını ve kenarlarını tam olarak kaplayan kılıflar, cihazı bütünüyle darbelere karşı dayanıklı kılıyor. İstenmeyen ve beklenmedik darbelere, çarpmalara ya da yere düşürmelere karşı, telefon cihazının ve iç aksamının zarar görmesini engelliyor. Sağlam ve dayanıklı bir kılıf ile kaplanan telefon, aldığı darbe yüzeyde dağıldığı için arızalanmadan çalışmaya devam edebiliyor. Cep telefonu kılıflarının farklı tasarımları arasında, kapaklı modeller de yer alıyor. Deri dış yüzeyli, kapaklı kılıf modelleri, hem telefonu bütünüyle korurken hem de şık bir görünüm oluşturuyor. Dileyen kullanıcılar için kapaklı telefon kılıflarının pencereli çeşitleri de bulunuyor. Bazı kılıf modellerinde kapak kısımları bir çıtçıt yardımı ile kapatılabiliyor. Kapatıldığında küçük bir ajanda görünümünü alan kılıflar, cep telefonunun elde, çantada güvenle taşınmasına yardımcı oluyor. A7000 Cep Telefonu Kılıfları içerisinde her zevke hitap eden farklı renk çeşitleri de yerini alıyor. Akıllı telefonun kullanıldığı ortamlara ve kullanıcının yaşam tarzına da bağlı olarak, telefon kılıflarında model tercihleri değişebiliyor. Ağır başlı, ciddi görünümlü, yalın ve sade tasarımlı bir telefon kılıfı isteyenler için, modeller arasında uygun ve sade seçenekler bulunuyor. Bununla birlikte, telefonlarında renk görmek isteyenler için maviden kırmızıya farklı renklerde çeşitler bulmak da mümkün. Düz renkte sunulan telefon kılıflarının yanı sıra desen tercih eden kullanıcılar, renkli motiflerle süslenmiş desenli modeller bulabiliyor. Işıltılı, simli, gösterişli telefon kılıfları ise, akıllı telefonları aynı zamanda hoş birer aksesuar haline getiriyor. A7000 Cep Telefonu Kılıfları akıllı telefonları sadece darbe, çarpma gibi fiziksel etkilere karşı korumakla kalmıyor, telefonların nem ve değişen hava koşullarından da korunmalarını sağlıyor. Uygun ve kaliteli bir kılıfla korunan akıllı telefon, ilk günkü kullanım kalitesini devam ettirebiliyor.

A7000 Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

A7000 Cep Telefonu Kılıf Fiyatları, akıllı telefon sahiplerini memnun edecek uygun bir aralıkta bulunuyor. Modelden modele değişebilen fiyatlar, erişilebilir nitelikleriyle fiyat fayda dengesinde tüketicilerin yanında yer alıyor. Uzun yıllar telefonla birlikte kullanılabilen dayanıklı ve kaliteli kılıflar, kullanım ömürleri sayesinde tüketicilere avantaj sağlıyor. Akıllı telefonun ömrünü uzatarak, fiyatına değdiğini ortaya koyuyor. Siz de A7000 model akıllı telefonlardan birine sahip iseniz, cihazınızı uzun yıllar güvenle kullanmak için, kılıf modellerini yakından inceleyebilir, tercihlerinize ve zevkinize uygun bir telefon kılıfını hemen satın alabilirsiniz.

A7000 Cep Telefonu Kılıfları

66 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. A7000
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Gpack
  3. Teleplus
  4. CoverZone
  5. Cover Me
  6. Exclusive Phone Case
  7. CaseLeap
  8. Cepsesuar
  9. Cepstore
  10. Fonemax
  11. Jopus
  12. KNY
  13. KılıfShop
  14. Lopard
  15. Syrox
 • Telefon Modeli A7000
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN