Cep telefonlarını kirden, tozdan, düşme, çarpma gibi darbelerden koruyan telefon kılıfları her modele özel olarak üretiliyor. Bu sayede kılıflar cihaza tam olarak oturuyor ve güvenli kullanım imkanı sağlıyor. Android One 4G cep telefonu kılıfları cihazınıza özel olarak tasarlanmış çok sayıda seçenek sunuyor. Kaliteli malzemeden üretilen kılıflar uzun süre telefonları koruyor ve yeni kalmasına yardım ediyor.

Silikon sırt kılıflar çeşitli kalınlıklarda üretiliyor. Transparan silikon kılıflar telefonun kendi kasasını görebilmeyi sağlıyor ve bu sayede hoş bir görünüm oluşturuyor. Şeffaf ve renksiz kılıf seçeneği ile telefonda adeta kılıf yokmuş gibi bir görünüm elde edilebiliyor. Cihazı sıkıca saran silikon kılıflar elden de kaymıyor. Işık geçirmeyen, rengarenk silikon kılıflarla cep telefonlarının kasa rengi renkten renge sokulabiliyor. Her renk ile telefonlar adeta baştan yaratılıyor. Son derece popüler olan bu kılıflar stilde uyuma önem verenler tarafından kıyafet tercihleriyle bütünlük sağlayacak şekilde kullanılıyor.

Android One 4G Cep Telefonu Kılıfları

Lazer kesimli silikon kılıflar yeni teknoloji ürünleri olarak silikon malzemeye yepyeni bir yorum getiriyor. Delikli silikon kılıf modelleri değişik görünümü ile farklı bir estetik anlayış ortaya koyuyor. Android One 4G modelleri arasında yer alan matrix desenli silikon kılıflar daha dinamik bir görünüm sunuyor. Cihaz koruması ile birlikte tarzı da yansıtan telefon kılıfları için yapılan özel tasarımlar çok farklı zevk ve beğenilere hitap ediyor. Teknolojik gelişmeler sayesinde yılan derisi görünümlü silikon sırt kapak kılıfları üretilebiliyor. Ayrıca kadife dokulu yüzeye sahip silikon sırt kapaklar da oldukça sevilerek kullanılıyor.

Kartlıklı, kapaklı modeller Android One 4G cep telefonu kılıflarına ekstra fonksiyon kazandıracak şekilde tasarlanıyor. Son derece şık olan modeller cüzdan görevini de üstleniyor. Üst kapağı düz olan modellerin yanı sıra kapak kısmında pencereler bulunan modeller de bulunuyor. Pencereli modellerde arayan numara kapağı açmadan görülebiliyor. Genellikle mıknatıslı olan bu kapaklar kolaylıkla açılıyor ve kapanıyor. Her türlü dış etkenden telefon rahatlıkla korunuyor ve cihazlar çizilme korkusu olmadan her yerde güvenle taşınabiliyor. Premium modeller hem kapaklı, hem standlı hem de çift renkli tasarım ile dikkat çekiyor. Deri görünümlü kılıflar yumuşak dokusuyla ele tam uyum sağlıyor. Doğal ve kaliteli görünen deri kılıflar bu doğallığa uygun renklerle üretiliyor. Telefonu tam olarak saran kılıfların iç kısmında ekstra koruma bölgesi bulunuyor.

Cihazına daha fazla koruma sağlamak isteyenler için hazırlanmış ekstra korumalı telefon kılıfları sağlam yapısıyla dikkat çekiyor. Metal cep telefonu kılıfları metal dokudan hoşlananlar için tasarlanıyor. Farklı renklerde üretilen alüminyum metal sırt kapakların telefonla temas eden iç kısımlarında yastıklama görevi üstlenen yumuşak ve kaliteli bir malzeme kullanılıyor. Çift katmanlı koruma sayesinde kasa çizilmiyor ve darbelerin basıncı azalıyor. Kullanımı ve cihazların ömrünü uzatan kılıflar kişisel beğenileri yansıtırken çok sayıda fiyat seçeneği de sunuyor. Android One 4G telefonlarla tam uyumlu cep telefonu kılıfları içinde her bütçeye uygun fiyatta kılıf bulunabiliyor. Android One 4G telefon kılıflarının bazıları ekran koruyucu filmle birlikte satılıyor. Böylelikle tek bir alışverişle iki önemli koruyucu alınabiliyor.

Beğenilere, yaşa, beklentilere hatta kullanım ortamına ve giyim tarzına uygun cep telefonu kılıfı bulmak Android One 4G model cep telefonu sahipleri için zor olmuyor. Kadınlara özel tasarlanan modellerle birlikte unisex modeller de seçenekler arasında bulunuyor ve bu modeller herkes tarafından keyifle kullanılabiliyor. Pırıltıdan hoşlananlar için simli, parlak ve taşlı modeller ise hayranlık uyandırıyor.

Android One 4G Cep Telefonu Kılıfları

59 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Android One 4G
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy Note 3
  20. Galaxy A7
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Microsonic
  2. CoverZone
  3. Teleplus
  4. Teknomeg
  5. KNY
  6. Casecrown
  7. KılıfShop
  8. Lopard
  9. CaseUp
  10. Cepsesuar
  11. FitCase
  12. Fonemax
  13. INOVAXİS
  14. Jopus
  15. Kvy
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Android One 4G
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN