General Mobile marka telefonlara uyumlu olarak üretilen GM 5 Plus Cep Telefonu Kılıfları farklı renk ve modelleriyle zengin koleksiyonlar oluşturuyor. Silikon kılıf modelleri cep telefonlarına kolayca takılıp çıkarılabiliyor. Ergonomik kalıp formları cihazlarınıza mükemmel uyum sağlıyor. Wi-Fi ve GPS sinyallerinin zayıflamasına neden olmayan kılıflar, sağlığa zararlı materyaller içermiyor. Silikon kılıflar telefon üzerindeki slotların ve sensörlerin işlevselliğini kesintiye uğratmıyor. Tüm bunlarla birlikte cihazlarınızı darbelere, çarpmalara, kire ve toza karşı başarıyla koruyor. Pencereli kılıf modelleri telefonlarınızın arka ve ön yüzeylerini korumak üzere tasarlanıyor. Ön kapakta bulunan biri büyük diğeri küçük boyutlardaki iki pencere kılıfın işlevselliğini arttırarak, kapağı açmadan telefonunuza hızlı ulaşım şansı tanıyor. Klasik şıklığından sade havasını taşıyan pencereli kılıflar, iki farklı renk seçeneği sunuyor.

GM 5 Plus Cep Telefonu Kılıfları farklı desen ve doku seçeneklerini barındıran ürün koleksiyonlarını beğeninize sunuyor. Deri efektli ve dikiş detaylı modeller, çoğunlukla gençlerin tercih ettiği kulaklı modeller, geometrik desenli kabartmalar ya da düz ve pürüzsüz dokuların kullanıldığı kılıflar beğeni topluyor. İnce silikon kılıf modellerinin kalıpları telefonlarınızın formuyla tam uyum sağlıyor. Cihazlarınızın kullanımını engellemeyerek telefonunuzun çalışma performansını düşürmüyor. İnce silikon kılıflar, hafif formları ve kolay taşınabilir olmalarından dolayı tercih ediliyor. Ayrıca bu kılıfların dayanıklı ve esnek yapıları uzun ömürlü koruma sağlıyor. Zengin tasarımlar, zengin renk yelpazesi ile dikkat çekiyor. Mat ya da parlak yüzeyler, düz ya da kabartma desenli dokular, canlı ya da soft renklerle birleşerek kullanışlı ve estetik ince silikon kılıf modellerine dönüşüyor.

GM 5 Plus Cep Telefonu Kılıfları

Deri kılıf modelleri nitelikli koruma özellikleri ve kaliteli tasarımlarından dolayı tercih ediliyor. Deri kılıfların, pencereli modellerine alternatif olarak üretilen kapaklı kılıflar, cihazlarınızı her türlü dış etkene karşı tam koruma altına alıyor. Kapaklı kılıfların penceresiz modelleri, telefonlarınızın ön camını ve arka kapağını toz, kir ve çizilmelere karşı etkili bir şekilde koruyor. GM 5 Plus Cep Telefonu Kılıfları GM 5 Plus telefon modeline özel üretildiği için; sarj çıkışları, kulaklıklar, ses çıkışları ya da kameralar çalışırken performans kayıpları ile karşılaşılmıyor. Dikiş detayı ve bant detayı dışında sade bir tasarıma sahip olan deri kılıf modelleri, klasik stilden hoşlananlar için çekici bir alternatif oluşturuyor. Ayrıca deri ve kapaklı kılıf modellerinin hem soft hem de canlı renk seçenekleri bulunuyor.

General Mobile markalar için tasarlanan cüzdanlı kılıf modelleri, telefonunuzun formuna birebir uyum sağlıyor. Dolayısıyla yan tuşların, kulaklık ya da şarj kablo girişlerinin kullanımında engel oluşturmuyor. Cüzdanlı kılıf modelleri mobil cihazlarınızın ön camını ve arka kapağını koruma altına alıyor. Kılıfın ön kapağında bulunan delikler, kapak kapalı iken gelen aramaların kolaylıkla duyulabilmesine yardımcı oluyor. Mıknatıslı bant şerit ile sabitlenen kapak, çanta içerisinde taşınan kılıfların kendiliğinden açılmasını engelliyor. Suni deri malzeme ile üretilen cüzdan kılıf modelleri, beş farklı renk seçeneğini beğeninize sunuyor.

Standlı kılıf modelleri telefonunuzu bir stand üzerinde sabitleyerek, video ya da film içeriklerini izleme kolaylığı sağlıyor. Standlı modellere eklenen yüzük detayı, mobil cihazlarınızı güvenle taşımanıza yardımcı oluyor. Parmağa takılarak kullanılan yüzüklü kılıflar, file detayı ile dikkat çekiyor. Fileli yüzey, kılıf içerisinde hava sirkülasyonunu sağlayarak, cep telefonlarını ısınma ya da rutubet gibi cihazı deforme edebilecek dış etkenlere karşı korunaklı kılıyor. Zengin renk, desen ve tasarım seçeneklerini barındıran GM 5 Plus Cep Telefonu Kılıflarını daha yakından inceleyebilir, aradığınız özelliklere ve beğeninize uygun modele hemen karar verebilirsiniz.

GM 5 Plus Cep Telefonu Kılıfları

44 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. GM 5 Plus
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy Note 3
  20. Galaxy A7
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü
 8. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Teleplus
  4. CaseUp
  5. KNY
  6. Cepsesuar
  7. CoverZone
  8. Happyshop
  9. Microcase
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli GM 5 Plus
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN