Galaxy A10 Cep Telefonu Kılıfları farklı temalardaki tasarımları ve koruyuculukları ile kullanıcıları memnun ediyor. Çeşitli niteliklerle harmanlanan ve üretim tekniklerinden güç alan tasarımlar sayesinde telefonlar düşme, çarpma, çizilme, aşınma gibi sorunlara daha dirençli hale geliyor. Cep telefonlarının arama yapmaktan film izlemeye, internette gezinmekten iş verilerini incelemeye değin geniş bir kullanım alanı bulunması ve mobil olması bu cihazları çevresel faktörlere açık hale getiriyor. Bu da kullanıcıları ekstra koruma çabasına itiyor. Galaxy A10 kılıflar farklı koruyuculuk, koruma bölgesi ve dizaynlarla kullanıcıların gereksinimlerini karşılamayı amaçlıyor. Akıllı telefon kılıfı seçerken model uyumluluğunu dikkate almak büyük önem arz ediyor. Telefonun birebir uyumlu olduğu Galaxy A10 kılıf çeşitleri cihazdan kendiliğinden çıkmamakla birlikte, kullanıcı istediği zaman rahatlıkla tak-çıkar yapabiliyor. Özel kesimleri sayesinde sensör, giriş yuvaları kılıfa tam oturuyor ve donanım birimleri rahatlıkla kullanılabiliyor. Telefonu kısmen ya da tamamen koruma altına almanızı sağlayan kılıfların farklı tema, desen ve renklerden beslenmesi cihazın görünümünü kılıf aracılığı ile kişiselleştirmeye imkân da tanıyor.

Cihazınızı Koruma Altına Alın

Galaxy A10 kılıfların koruma dereceleri kullanılan ana malzemelere ve teknolojilere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bu üretim biçimi cihazın incelik, net hacim, ağırlık gibi özelliklerine de etki ettiğinden kılıf seçiminde koruma standartlarına dikkat etmek gerekiyor. Koruma bölgesi cihazın hangi alanlarını koruma altına almak istediğinizle ilişkilidir. Örneğin; zırhlı Galaxy A10 kılıflar ve kese biçimli kılıflar telefonun tamamını; ön kapaklı Galaxy A10 kılıflar cihazın büyük bölümünü, çerçeveli ya da gövde korumalı kapaklar ise belli bölgelerini koruyor. Ön kapaklı kılıflar ekran koruma özelliği ile tercih sebebi olurken çerçeveli kılıflar hafifliği ile dikkat çekiyor. Kılıfların korudukları alanı ne derece koruduğu da yine modele göre fark ediyor. Silikon, tekstil ürünü, rugged, plastik materyalli kılıfların ince, standart, ultra ince vb. modelleri bulunuyor. Örneğin; Samsung Armor kılıf çeşitleri cihazın bütününü ileri derecede koruyor ve bunu cihazı kalınlaştırmadan yapıyor. Telefonu kalınlaştırmayan ve iyi derecede darbe emiciliği bulunan bir diğer seri de sertleştirilmiş silikon, likit silikon Samsung A10 kılıflar oluyor. Bunlara ek olarak yumuşak silikon kılıflar iyi derecede koruma ile birlikte standart kalınlık sunuyor, rugged kılıflar ise standart korumayı ince tasarımla buluşturuyor.

İşlevsellikleri ile Kullanıcıya Konfor Vadeden Kılıflar

Telefon kullanımını kolaylaştıran ve konforu artıran kılıflar kullanıcıları cezbediyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip Samsung Galaxy 10 koruma kılıfları kişisel kullanımdan iş ya da eğlence amaçlı kullanıma değin geniş bir yelpaze sunuyor. Örneğin; mıknatıslı araç içi kitli kılıflar iş yaşamını kolaylaştırma amacına hizmet ederken ön kapağı mıknatıslı seriler telefonun kendiliğinden açılmasını önlemesi ile her kesime hitap edebiliyor. Stantlı Galaxy 10 kılıflar elleri kullanmadan görüş açınızda ekranı görüntülemenize olanak tanıyor. Yüzüklü Samsung Galaxy 10 kılıf çeşitlerinin de benzer bir işlevi bulunuyor. Popsocket parmak tutuculu kılıflar ayrıca telefonu daha iyi biçimde kavramanızı sağlayarak düşme problemini azaltıyor. Şeffaf Galaxy 10 kılıflar ile ön-arka koruma filmli kılıflar hem kalınlaştırmadan koruma sağlıyor hem de telefonun kendi tasarımını sergilemenize imkan veriyor. Cüzdanlı kılıflar içerisine kağıt para ve kart yerleştirilebiliyor, kol bantlı kılıflar spor sırasında kullanışlı bir yapı sunuyor. Ön kapağı pencereli kılıflar kapağı kaldırmadan arama yanıtlama, bildirim inceleme gibi seçenekleri kullanıcıya sunarken kimi modellerin ön kapak alanında tuş açma kilidi de yer alıyor. Etkileşimli ön kapak tasarımlı kılıflar da farklı seçenekleri ile kullanımı kolaylaştırıyor. Çeşitli desen, tema ve renklerle üretilen Samsung Galaxy 10 akıllı telefon kılıfları ile cihazınızı korurken tarzınızı konuşturun.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Galaxy A10 Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Mini
iPhone SE 2
iPhone 7 Plus
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone 8
iPhone XR
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
P Smart 2019
Galaxy A51
Galaxy S10
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A7 2018
Galaxy M20
Galaxy A20
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Mi 9
Galaxy J4 Plus
P40 Lite
Galaxy S9
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy J7 Prime
Galaxy M31
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 2907 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102