Mobil telefonlarınızı koruma altına alan Galaxy A20 Cep Telefonu Kılıfları ile stilinizi yansıtın. Farklı özelliklere sahip kılıflar arasından dilediğinizi seçebilir, keyifli ve konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Galaxy A20 kılıf çeşitleri farklı ana malzeme, koruma derecesi, sağlamlık, koruma bölgesi standartları ile üretiliyor. Yani satın alacağınız kılıfın cihazın hangi alanlarını ne derece koruyacağını siz belirleyebilirsiniz. Koruma amaçlı kılıflarda cihazın düşüş mesafesi, zeminin özellikleri, düşüş hızı durumlarındaki darbe emiciliği göz önüne alınıyor. Kılıf satın alırken cihaz ile tam uyumlu olmasına dikkat etmek gerekiyor. Böylece cep telefonu kılıfa tam oturuyor ve kılıftan düşmüyor, bununla birlikte kullanıcı dilediği zaman kılıfı kolayca tak-çıkar yapabiliyor. Kılıf-telefon uyumluluğu sayesinde cihaz üzerindeki tüm donanım ögeleri rahat biçimde kullanılabiliyor.

Stilinizi Telefonunuz Üzerinde taşıyın

Silikon, metal, kumaş vb. materyallerden üretilen Galaxy A20 kılıf modelleri ayrıca farklı renk, desen, baskı seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Tarzınıza göre gösterişli ya da sade, mat ya da parlak, tek renkli ya da renk kombinasyonlu kılıf tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Doğayı yansıtan, geometrik şekilleri üzerinde barındıran, farklı renklerin uyumundan beslenen, film ve oyun karakterlerini içeren, geleneksel motiflerden güç alan Galaxy A20 kılıf serileri en fazla rağbet edilenlerden oluyor.

Klasik, modern, geleneksel, sportif, Retro stillerle telefonunuzun görünümüne çeşitli dokunuşlar yapabilirsiniz. Kılıfların dokuları da farklılık arz ettiğinden yumuşak, taşlı, sert, kabartmalı yüzeylere sahip olabilirsiniz. Dokulu Galaxy A20 kılıfların kolay kavrama özellikli olanları cihazın düşme riskini de azaltabiliyor. Bu da sizlere daha güvenli bir alan sağlıyor.

Dikkat Çeken Koruma Özellikleri

Galaxy A20 kılıfların koruyuculukları kılıfın ana malzemesine, bunun işlenme biçimine ve kullanım alanına göre belirlenebiliyor. Bir kılıf ekstra incelik ve standart koruma da sunabiliyor, standart incelik ultra koruma da sergileyebiliyor. Örneğin yumuşak silikon kılıf standart hacim sunarken plastik Galaxy A20 kılıf ince olabiliyor, sertleştirilmiş silikon kılıf ise hem ince hem de üstün koruma özellikli olabiliyor. Sert silikon kılıfların da telefonu kalınlaştırmayan ve aynı zamanda iyi koruma nitelikli olanları üretiliyor. Galaxy A20 zırhlı kılıflar üstün korumayı ultra incelikle birleştiriyor. Kısa mesafeli düşüşlerde iyi derecede koruma sağlayan kılıfların ince ve sağlam olması avantajlı oluyor. Bununla birlikte, kılıfların koruma bölgeleri de farklılık gösteriyor. Tüketici cihazın tamamını ya da belli bölgelerini koruma altına alabiliyor. Örneğin Bumper çerçeveli kılıf çeşitleri cihazın kenarlarını darbelere karşı korurken arka ve ön kapaklı Galaxy A20 kılıflar gövdeyi ve ekranı koruyor. Yaygın biçimde tercih edilen Armor kılıf çeşitlerinin 360 derece korumalı olanları ise tüm telefonu darbe ve şoklardan koruyor. Cep telefonu kılıflarını ekran koruyucularla desteklemek de çizilme, aşınma gibi sorunlara karşı fayda sağlıyor. Düşüş sırasında meydana gelen darbeyi emen özel dokulu kılıflarda düşmeyi engellemek amacıyla özel tutuş ergonomisi de yer alabiliyor.

Kullanımı Kolaylaştıran Mekanizmalara Sahip Kılıflar

Samsung Galaxy A20 koruma kılıfları farklı işlevsel özelliklerle harmanlanıyor. Örneğin çift katmanlı yüzüklü kılıflar hem düşme riskini minimuma indirgiyor ve ekstra koruma sunuyor hem de stant olabilen modelleri kolay ve konforlu kullanım vadediyor. Ön ya da arka kapağı stant olabilen kılıflar da sıkça tercih ediliyor. Tasarımında bölmeli alan yer alan cüzdanlı Galaxy A20 kılıflar içerisine kart ve para yerleştirilebiliyor. Kol bantlı kılıflar ise sporseverleri hayli memnun ediyor. Telefon kol bantlı mekanizmaya takılıyor, düşme riski olmaksızın koşu ve tempolu yürüyüş yapılabiliyor. Şeffaf tasarımlı kılıflar hem telefonunuzu koruyor hem de cihazın kendine has dizaynını gözler önüne sermenize imkân veriyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Galaxy A20 Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone SE 2
iPhone 12 Mini
iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 7 Plus
iPhone XR
iPhone 8
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
Galaxy S10
Galaxy A51
P Smart 2019
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A20
Galaxy M20
Galaxy A7 2018
Mi 9
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Galaxy J4 Plus
Galaxy S9
P40 Lite
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy M31
Galaxy J7 Prime
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 2588 ürün