Teknoloji meraklılarının en çok tercih ettikleri akıllı cep telefonlarından biri olan Samsung Galaxy A3 2016, modern tasarımı ve alternatif renk seçenekleriyle beğeni topluyor. Telefonunu kendine özel hale getirmek isteyen kullanıcılar ise Samsung Galaxy A3 2016 cep telefonu kılıfları arasından istediklerini seçerek telefonlarını kişiselleştirebiliyor. Gerek yapısal gerekse renk ve desen zenginliğiyle her türlü beğeniye hitap eden kılıflar, telefonun görünümünü zenginleştirdiği gibi çarpma ve düşme gibi olumsuzluklara karşı dayanıklılığını da arttırıyor.

Farklı materyaller kullanılarak üretilen Samsung Galaxy A3 2016 cep telefonu kılıfları, kendi içinde büyük çeşitlilik gösterebiliyor. Yalnızca arka kapağa takılan kılıflar, telefonun ön yüzünün kaplanabileceği koruyucular ve cihazın hem ön hem de arka yüzünü koruyan flip cover kılıflar teknoloji tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Şeffaf, renkli, desenli ve özel korumalı arka kapak kılıfları, her yaştan kullanıcının alışveriş listesine giriyor. Sade ve şık tasarımlı ürünlerin yanı sıra canlı renklerle harmanlanan desenleri kullanan modeller de üretiliyor. İnce silikon, TPU silikon, rubber, sert polikarbon gibi materyaller kullanılarak imal edilen kılıflar, telefonun arka kısmının çizilmesini engellerken, cihazın kavranışını da kolaylaştırıyor. Telefonun eğimli yüzeye konulduğunda kayarak düşmesine neden olabilen telefonun arka yüzü, kılıflar takıldığında bu durumu kullanıcılara yaşatmayabiliyor. Boyutları sayesinde telefonun genel yapısını bozmayan ve ürünün görünümünü kabalaştırmayan Samsung Galaxy A3 2016 cep telefonu kılıfları, edindiği cep telefonu aksesuarlarıyla tarzını yansıtmayı hedefleyenleri memnun ediyor.

Çizilmeye karşı dayanıklılığı Corning Gorilla Glass 4 ile sağlanan telefon ekranı, beklenmedik kazalar neticesinde çizilebiliyor ya da kırılabiliyor. Bunun önüne geçmek için üretilen ve cihazın ön yüzünü tamamen kapatan ekran koruyucular, teknoloji tutkunlarının ihtiyaçlarına çözüm getiriyor. Darbe emici özelliği olan ekran koruyucular, görüntü takibi ve telefon kullanım deneyimi noktasında herhangi bir sorun yaşatmıyor.

Telefonun hem ön hem de arka yüzünü korurken telefon işlevlerinin de en iyi şekilde değerlendirilebilmesine olanak veren flip cover kılıflar, görünümleriyle dikkat çekiyor. Farklı doku ve renklerde üretilen kılıflar, ön yüzü pencereli ya da penceresiz formda olabiliyor. Pencereli yapıdaki flip cover kılıflar, gelen arama bildirimlerinin, saat ve tarih detaylarının anında görüntülenebilmesine imkân tanırken ön yüzü kapalı olan modeller ise telefonunu eksiksiz korumak isteyenlere sesleniyor. Üzerinde bulunan gizli mıknatıs mekanizması sayesinde ön yüzün sürekli açılmasını engelleyen flip cover kılıflar, bu yönüyle de öne çıkıyor.

Galaxy A3 2016 Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

Edindiği Samsung Galaxy A3 2016 akıllı cep telefonunu görsel açıdan zenginleştirmek ve karşılaşılabilecek aksaklıklara karşı korumayı amaçlayanların rahatlıkla tercih edebilecekleri kılıflar, sektörün önde gelen kılıf üreticileri tarafından imal ediliyor. Uzun soluklu kullanımlar için ideal seçenek haline gelen ürünler, işlevsellik açısından da beklentilere yanıt verebiliyor.

Geliştirilen Samsung Galaxy A3 2016 cep telefonu kılıfları, fiyat noktasında belirli unsurlara göre değişiklik gösteriyor. Kılıfın üretildiği materyal, kılıfın yapısı ve sunduğu ekstralar, fiyatın farklılık sergilemesine zemin hazırlıyor. Örneğin şeffaf silikon arka kapak kılıflarının fiyatları, ayna özellikli polikarbon materyalden üretilen kılıflardan daha ulaşılabilir aralıklarda yer alıyor. Kimi kullanıcılar, telefonları için birden fazla kılıf edinerek giyim tarzlarıyla telefon ve aksesuarlarının uyumlu olmasını sağlayabiliyorlar. Erişilebilir aralıklarda seyreden Samsung Galaxy A3 2016 cep telefonu kılıf fiyatları, bunu her bütçeden teknoloji tutkunu için mümkün kılıyor.

Siz de telefonunuza eksiksiz bir koruma sağlamayı ve görsel zenginlik katmayı istiyorsanız, dilediğinizi seçebilir, Samsung Galaxy A3 2016 cep telefonu kılıf fiyatları üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Galaxy A3 2016 Cep Telefonu Kılıfları

218 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy A3 2016
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Gpack
  4. Teknomeg
  5. Teleplus
  6. KNY
  7. CaseUp
  8. Cover Me
  9. Ehr.
  10. Lopard
  11. Kapakevi
  12. KılıfShop
  13. Exclusive Phone Case
  14. CoverZone
  15. INOVAXİS
  16. Mobillife
  17. Buff
  18. Cep Market
  19. CepToys
  20. Fonemax
 • Telefon Modeli Galaxy A3 2016
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN