Her gün yaşamımıza aralıksız eşlik eden akıllı cep telefonları pek çok teknolojik özelliği bir araya getiriyor. Konuşmaktan müzik dinlemeye kadar değişen birçok işlevi ile sık kullanılan cep telefonlarının iyi muhafaza edilmesi ve zarar görmelerinin engellenmesi gerekiyor. Akıllı telefon modelleri içerisinde kullanıcılardan en fazla rağbet gören modellerden biri olan Galaxy A5 2017 akıllı cep telefonları için özel olarak geliştirilen koruyucu kılıflar, ürünün korunmasında büyük bir rol üstleniyor.

Galaxy A5 2017 kullanıcıları için geliştirilen Galaxy A5 2017 Cep Telefonu Kılıfları, ürünün teknik ve estetik özelliklerine uygun bir tasarımla üretiliyor. Kılıf modelleri Galaxy A5’in gerek teknik gerekse görsel niteliklerine tam olarak uyum gösteriyor. Telefonun kablo giriş, kamera gibi kısımları kılıf modellerinde dikkate alınarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Galaxy A5 2017 cep telefonlarını güvenle kullanmayı sağlayan özel kılıflar, pek çok farklı seçeneği bir arada barındırıyor. Farklı beklentilere ve değişen zevklere hitap eden kılıf modelleri arasında telefonun sırtını tamamen kaplayıp korumaya alan seçeneklerle beraber, cihazı ön yüzü ile birlikte kaplayan seçenekler de yer alıyor. Rahat kullanım avantajı sunan cep telefonu kılıfları kavisli çizgileriyle birlikte telefonun yapısıyla bütünleşiyor ve telefonun kenar kısımlarını da korumaya alıyor. Böylece Galaxy A5 dış ortam koşullarından, darbelerden ve çarpmalardan korunuyor, tehlikeli etkenlerden zarar görmüyor.

Galaxy A5 2017 Cep Telefonu Kılıfları

Galaxy A5 2017 modeli için üretilen telefon kılıfları yüksek kaliteleri ve özenli tasarımları ile dikkat çekiyor. Tüm modeller, dışarıdan gelebilecek etkileri emerek yüzeye dağıtan ve böylece telefonun yüzeyinin ve iç aksamının zarar görmesini engelleyen yapıda üretiliyor. Güvenle korunan ve darbelerden etkilenmeyen akıllı telefonun kullanım ömrü uzuyor. Ayrıca ilk günkü kullanım keyfi uzun yıllar devam ediyor. Kılıf modelleri arasında kullanıcı tercihine bağlı olarak kalın yapıdaki ürünler bulunduğu gibi, varlığı zor fark edilecek ölçüde ince ve şeffaf seçenekler de yer alıyor. Telefonun ekranı ile uyumlu ve tam koruyucu likid kristal ekranlar, zarif bir görünüm oluşturuyor. Ultra incelikteki akıllı telefon kılıf seçenekleri, cihazın inceliğini ortaya çıkarıyor. Daha kalın bir katman olarak telefonu saran kılıflar da kullanıcıdan ilgi görüyor. Zengin seçenekler arasında tank kapaklı modeller, cüzdan tarzı açılıp kapanan çeşitler, pencereli seçenekler yer alıyor.

Galaxy A5 kullanıcısına sunulan telefon kılıfları farklı modellerini aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de süslüyor. Düz siyah ya da koyu renklerin yanı sıra açık pastel renkler, gümüş, dore gibi parlak renkler, metalik renk seçenekleri, canlı ve desenli modeller farklı zevklere hitap ediyor. Esprili motifler, soyut desenler ve baskılar genç kullanıcının beğenisini topluyor. Simli ve ışıltılı seçenekler ise gösterişli görünümü sevenler için aksesuar işlevi görebilecek bir estetik sergiliyor. Seçenek ve model zenginliği Galaxy A5 kullanıcısına dilediğince keyifli bir seçim özgürlüğü sağlıyor.

Galaxy A5 2017 model akıllı telefon kullanıcıları, özel koruyucu kılıflar sayesinde telefonlarını yıllar boyu bozulmadan, çizilmeden ve kırılmadan aynı zevkle muhafaza ediyor. Dış ortamdan gelebilecek her türlü zarara karşı koruyor. Kullanıcılar birbirinden güzel kılıf seçeneklerini, hem sağlam birer koruyucu olarak hem de estetik bir aksesuar olarak değerlendiriyor. Böylece beklenmeyen küçük kazalar, kullanıcı için büyük bir sorun olmaktan çıkıyor. Galaxy A5 2017 akıllı cep telefonu, kaliteli, zevkli ve özenle tasarlanmış kılıfları ile değer kazanıyor. Siz de bir Galaxy A5 2017 model telefona sahipseniz farklı tasarımlara sahip kılıf modellerini yakından inceleyebilir, beklentilerinize ve zevkinize en uygun kılıf modelini tercih edebilirsiniz.

Galaxy A5 2017 Cep Telefonu Kılıfları

94 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy A5 2017
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy A3
  18. Galaxy J7
  19. iPhone 5
  20. Galaxy Note 4
  21. Galaxy A7
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü
 8. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Samsung
  4. Microsonic
  5. Gpack
  6. Ehr.
  7. Happyshop
  8. Sunix
  9. Teleplus
  10. KNY
  11. Ally
  12. Buff
  13. DC
  14. Elx
  15. Serhan
  16. Etabibizde
  17. ShowTech
  18. VERUS
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy A5 2017
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN