Galaxy A50 cep telefonu kılıf çeşitliliği ile bir yandan telefonlarınızı iyi derecede korurken diğer yandan birbirinden farklı, özgün desenlerle tarzınızı telefonunuz üzerinden yansıtabilirsiniz. Cep telefonlarını çeşitli çevresel faktörlere karşı korumayı hedefleyen kılıflar farklı materyallerden ve üretim tekniklerinden güç alıyor. Bu bakımdan kılıfların sağlamlığı, darbe emiş derecesi, koruma bölgesi ve seviyesi de farklı oluyor.

Tarzınızı, Tavrınızı ve Beklentilerinizi Önceleyin

Desen, renk, kalıp ve doku çeşitliliği ile kullanıcılara sunulan Galaxy A50 telefon kılıflarının elde kapladığı alan, toplam hacimleri, ağırlık ve incelikleri değişiyor. Böylece kullanıcı hem tarzını hem de gereksinimlerini ideal biçimde karşılayan kılıfları rahatlıkla tercih edebiliyor. Samsung Galaxy A50 kılıflar ile uyumlu olan telefonu kullanmanın önemli olduğunu, salt inç boyutunu göz önüne alarak tercih yapmamak gerektiğini unutmayın. Koruma kılıfıyla telefonun tam uyumlu olması sayesinde koruma ürünü telefonu iyi derecede çevreliyor. Ayrıca koruma kılıfının telefonu taşımaması ya da telefondan ayrılması gibi problemler bertaraf ediliyor ve cihaz üzerindeki flaş, şarj çıkışı, ses denetim tuşları, hoparlör, kamera gibi donanım ögeleri kolay ve zahmetsiz biçimde kullanılabiliyor.

Galaxy Kılıflarla Telefonunuzu İyi Derecede Koruyun

Sürekli ve sık kullanılan başlıca mobil araçlardan olan akıllı telefonlar gelişen teknolojiler ve teknikler sayesinde artık çok daha dayanıklı bir yapı sergiliyor olmakla birlikte bu koruma belli bir orana kadar işlevsel oluyor. Çarpma, ıslanma, düşme, çizilme de dahil çeşitli olumsuz faktörlere karşı ekstra koruma için kılıf elzem oluyor. Telefonların mobil yapısı ve yoğun kullanımı bu koruma ihtiyacını doğrudan artırıyor. Telefonun hangi alanlarını koruyacağınızı belirlemek gibi, koruyuculuk ve dayanıklılık seviyesini de belirlemeniz mümkün. Çünkü koruma bölgesi cep telefonunun hangi alanlarının korunacağını belirlerken, materyal seçimi ve üretim teknolojisi koruyuculuk seviyesine etki ediyor.

Ultra Güçlü ve Dayanıklı Seriler

Galaxy A50 telefon kılıfları cihazların korunma derecesini artırdığından kullanıcı çok daha daha güvenli, rahat ve keyifli biçimde telefonu kullanıyor. Korumanın derecesi ve koruma alanı da kullanıcı tarafından belirleniyor. Zırhlı Armor kılıf modellerinden 360 derece korumalı ultra ince Galaxy A50 kılıflara, telefon çerçevesini koruyan modellerden, arka kasayı korumayanlara ve hem arka hem de ön kapaklı dizaynlara kadar onlarca model kılıf üretiliyor. Ekranın tamamını çeşitli çevresel faktörlere karşı koruyan, düşmelere bağlı darbelere dayanıklı hale getiren, cihazı kalınlaştırmayan ön-arka koruma film teknolojisini kullanan Galaxy A50 modelleri ile rahat edebilirsiniz. Gövdeyi ve ekranı koruyan ön kapaklı Samsung Galaxy A50 kılıfları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Kenar ve köşeleri içeren çerçeve kaplamalı kılıflar, arka kapağı ve kenarları koruyan seriler ve telefonu içerisine koymak suretiyle kullanılan kese kılıf çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

Kılıf Seçiminizle Avantajlı Konuma Geçin

  • Telefonu kalınlaştırmayan Galaxy A50 kılıflar kullanımı zorlaştırmıyor, vücuda uygun yapısı ile ergonomik bir yapı çizen ince, hafif tasarımlar konfor ve rahatlık vadediyor. Kasa ve ekran alanı ince koruma filmli olan Samsung kılıflar son derece hafif ve ince olması ile adından sıkça söz ettiriyor.
  • Cep telefonu kılıfının koruyuculuk seviyesi cihazın düşüş hızı ve düşüş mesafesi ile belirleniyor. Örneğin; Galaxy A50 silikon kılıflar ve sert plastikli kılıflar kısa mesafeli düşüşlerde etkili koruma sağlıyor.
  • Yumuşak silikon A50 koruma kılıfları iyi sonuçlar veriyor olmakla birlikte nispeten daha hacimli, kalın olabiliyor. Yeni nesil sertleştirilmiş silikon A50 kılıflar ise sağlamlığın yanı sıra ince ve hafif bir dizayn da sunuyor.
  • Çoklu katmanlı plastik A50 kılıf çeşitleri hem kaplama kılıflara kıyasla hem ince bir görünüm hem de ultra koruyuculuk vadediyor.
  • Zırhlı Galaxy kılıflar, karbonfiber kılıflar, TPU kılıflar, Liquid Crystal dayanıklılık teknolojili Samsung kılıflar incelik, kalite, dayanıklılık anlamında en fazla rağbet görenler arasında ilk sıralarda yer alıyor.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Galaxy A50 Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone SE 2
iPhone 12 Mini
iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 7 Plus
iPhone XR
iPhone 8
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
Galaxy S10
Galaxy A51
P Smart 2019
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A20
Galaxy M20
Galaxy A7 2018
Mi 9
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Galaxy J4 Plus
Galaxy S9
P40 Lite
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy M31
Galaxy J7 Prime
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 4136 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102