Teknoloji denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Samsung, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olan akıllı telefon sektörüne de önderlik ediyor. Yüksek özelliklere sahip olan, kaliteli ve şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken marka; yüksek kalitede fotoğraf, ekstra güvenlik, mükemmel ses sistemi gibi pek çok alanda beklentilere hitap ediyor. Galaxy A7 modeliyle kullanıcıların isteklerini karşıladığı gibi çeşitli aksesuarlar da sunuyor. En çok kullanılan cep telefonu aksesuarları arasında ekran koruyucu filmler, cep telefonu kılıfları ve cep telefonu kapakları bulunuyor.

Akıllı telefon sektörünün en beğenilen serilerini sunan Samsung, geliştirilmiş içerikleri ile her açıdan ideal bir akıllı telefondan beklenen özellikleri taşıyan Samsung Galaxy A7 2017 Cep Telefonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Tasarım ve dayanıklılık detaylarını bir arada sunan model, aynı zamanda şıklık ve sağlamlık açısından da sınıf atlıyor. Bu özellikleri korumak ve ekstra görünüm sağlamak amacıyla kullanıcılar telefon kılıflarını kullanabiliyor. Farklı tarzları yansıtacak kadar çok çeşidi bulunan bu kılıflar günümüzde hemen hemen her telefon kullanıcısı tarafından tercih ediliyor. Bunlar farklı kapaklı, kapaksız ve şeffaf olabildiği gibi birçok renk ve desende de olabiliyor. Samsung Galaxy A7 2017 kılıflarında da bu çeşitliliği görmek mümkün oluyor ve bu sayede kullanıcılar istedikleri her ürüne kolayca ulaşabiliyor.

Galaxy A7 Cep Telefonu Kılıfları 

Oldukça üst düzey özelliklere sahip olan Samsung, Galaxy A7 Cep telefonu kılıfları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Telefon kılıfları, asıl olarak telefonu korumak amacıyla kullanılsalar da kullanıcının stilini tamamlar nitelikte olan kapaklar ile kişiliği yansıtmak da mümkün oluyor. Telefonun görünümünün kişiselleştirilmesine olanak sağlayan sayısız tasarım ve renkteki kılıflar telefonların dış yapısını tamamen değiştirebiliyor. Okuma ve işlem sırasında rahat hareket edebilmek adına stantlı kılıflar da tercih edilebiliyor. Telefonun tasarım hatlarının gözükmesine imkan sağlayan şeffaf ekran koruyucular çiziklere, kirlenmelere, çarpma ve sıyrıklara karşı ekstra koruma sağlıyor. Kimyasal işlemlerle dayanıklılığı arttırılmış, telefon ile oldukça uyumlu olan, orijinal ekrana yakın bir his oluşturan kavisli tamperli camlar, son dönemlerde oldukça tercih ediliyor. Cam koruyuculara alternatif olan plastik ve silikon ekran koruyucular da sıklıkla kullanılıyor. 

Ekran koruyuculara ek olarak kullanılan arka kapaklar da bulunuyor. Kauçuk ve silikon olabilen arka kapaklar şeffaf veya renkli hatta desenli olabiliyor. Telefonu tam olarak kavrama özelliği sağlayarak kılıf yokmuş hissine kapılmanızı sağlıyor. Hafiflikleri ile de avantaja sahip olan bu kılıflar, yumuşak dokusuyla telefonun arka ve yan kısımlarını darbelere karşı koruyor. Telefonun giriş ve çıkışlarındaki boşluklarla tuşlara erişimi de mümkün kılıyor. Ayrıca kameranın da olası istenmeyen durumlara karşı korunmasını sağlıyor. Bunlara ek olarak tamamen kapaklı olan kılıflar da tercih edilebiliyor. Telefonun hem arka kısmını saran hem de ön kısmını koruyan kapak ile maksimum koruma sağlanıyor. Kumaş ve plastikten yapılan kılıflar telefonun yan kısımlarını da sararak maksimum bir korunum sağlıyor.

Takıp çıkarma kolaylığı sunan kılıflar, esnekliği ile kullanım ve tutuş kolaylığı göstererek çizik ve kirlenmeleri azaltıp cihazınızdan daha uzun süre yararlanabilmenize olanak tanıyor. Ön kapak kısmında bulunan kart cepleri ile en çok kullanılan kartlara ulaşılma kolaylığı da sağlıyor. Ayrıca kapak kapandığında otomatik olarak kapanan ekran sayesinde güç tasarrufu yapmak da mümkün hale geliyor. Akıllı ekrana sahip kılıflar ile ekranı açmadan bildirimleri görmek ve telefon yanıtlama gibi işlemleri yapmak mümkün oluyor. Siz de ihtiyacınız olan ve tarzınıza hitap eden kılıflara hemen ulaşabilir ve telefonunuzu olası darbelere karşı koruyabilirsiniz. 

Galaxy A7 Cep Telefonu Kılıfları

782 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy A7
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy Note 4
  18. Galaxy J7
  19. iPhone 5
  20. Galaxy Note 3
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Samsung
  3. Microsonic
  4. Remeto
  5. Svart Case
  6. Gpack
  7. CoverZone
  8. Teleplus
  9. Teknomeg
  10. KNY
  11. KılıfShop
  12. TeknoArea
  13. CaseUp
  14. Sunix
  15. Lopard
  16. Microcase
  17. Dafoni
  18. Tg
  19. Cepstore
  20. Cover Me
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy A7
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN