Galaxy cep telefonu serisi, telefon sektörünün en önemli markalarından birisi olan Samsung tarafından üretiliyor. Samsung, teknoloji dünyasına kazandırdığı yenilikler ile adından söz ettiriyor. Teknolojinin her alanında hizmet veren Samsung, kullanıcılar tarafından en çok sevilen markalar arasında yer alıyor. Günümüzün gelişmelerinin gerisinde kalmayarak üst düzeyde ürünler üreten Samsung markasının en iddialı olduğu alan ise cep telefonları olarak biliniyor. Markanın bu alanda piyasaya sunduğu Galaxy C5 modeli, geniş hafızası, farklı renk seçenekleri, yüksek çözünürlükteki ön ve arka kameraları ile ön plana çıkıyor. Kullanıcılar ise daha güvenli bir kullanım için Galaxy C5 cep telefonu kılıflarına ihtiyaç duyuyor.

Cep telefonu kılıflarının kullanılmasının temel nedeni cep telefonunu olası darbelere, düşmelere, çarpmalara ve istenmeyen durumlara karşı korumaktır. Bu nedenle cep telefonlarında kullanılan aksesuarlar arasında en çok cep telefonu kılıfları göze çarpıyor. Galaxy C5 cep telefonu kılıfları arasında da birçok farklı tarzda kılıf yer alıyor. Değişik tarzlara sahip cep telefonu kılıfları, farklı kullanıcıların beklentilerini karşılayabiliyor. Özellikle bazı kullanıcılar kılıfın telefonu koruması dışında görselliğine de önem veriyor. Bu aşamada özel tasarımlara sahip ve güzel bir görünüm sağlayan Galaxy C5 cep telefonu kılıfları öne çıkıyor.

Galaxy C5 Cep Telefonu Kılıfları

Cep telefonu kılıfları arasına çok sayıda tasarım seçeneği mevcut oluyor. Deri görünümlü silikon kılıflar telefonlara ayrı bir tarz kazandırırken, üç boyutlu figürlere sahip kılıflar ise abartılı görünüm seven kullanıcılara uyum sağlıyor. Telefonunu daha havalı bir hale getirmek isteyen kullanıcıların tercihi ise pullu ya da taşlı kılıflar oluyor. Desenli ve baskılı kılıflar ise sadelikten yana olan kullanıcılar için uygun bir kullanım sağlıyor. Telefonu darbelere ve çizilmelere karşı korumak amacıyla kullanılan cep telefonu kılıfları, genellikle görsel tasarımları ile ön plana çıkıyor. Özellikle şeffaf olan kılıflar, telefonun özgün görüntüsünü gizlemediği için daha çok tercih edilebiliyor. Arka kapak olarak kullanılabilen şeffaf kılıflar, çoğunlukla silikon ya da sert plastik malzemeden üretiliyor. Silikon ve sert plastik malzemeli kılıflar, şeffaf olmalarının yanı sıra renkli de olabiliyor. Renkli kılıflar, kullanıcıların telefonlarını farklı renklerde de kullanabilmesine imkân sağlıyor.

Galaxy C5 cep telefonları için kapaklı kılıf modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Kapaklı kılıflar, çok yönlü bir koruma sağlayarak telefonların hem ön hem de arka kısmını koruyor. Telefon kullanımını son derece güvenli bir hale getiren kapaklı kılıflar, suni deri ve kumaş gibi malzemelerden üretiliyor. Kapaklı kılıflar arasında ön plana çıkan model ise pencereli kılıflar oluyor. Pencereli kılıflar, telefonun ön kısmını kapatsa bile bazı kısımları açık bırakıyor. Böylece kullanıcılara kılıfın kapağını açmadan telefonu kullanma şansı tanıyor.

Arka kapak tarzı Galaxy C5 cep telefonu kılıfları da pek çok farklı malzemeden üretilebiliyor. Silikon ve sert plastik malzemenin yanı sıra rubber ve alüminyum malzemeden üretilen cep telefonu kılıfları da kullanışlı olabiliyor. Dayanıklılığı ile öne çıkan rubber ve alüminyum kılıflar, öncelikli amacı telefonu korumak olanlar için ideal bir seçenek olabiliyor. Ayrıca bu sağlam malzemeden üretilen kılıfların özel tasarımlı olanları da kullanıcıya görsel bir zevk veriyor. Kılıfların çeşitliliğinin çok olması, fiyat çeşitliliğini de beraberinde getiriyor. Özellikle kullanılan malzemeler, kılıfın fiyatını önemli ölçüde etkiliyor. Bunlara ek olarak kılıfın işlevselliği ve kalitesi de bu değişkenlikte rol oynuyor. Fiyatları etkileyen bir başka özellik olarak ise kılıfların tasarımı ön plana çıkıyor. Galaxy C5 cep telefonlarının orijinal kılıfları ise diğer markalara göre daha yüksek fiyatla satışa sunulabiliyor.

Galaxy C5 Cep Telefonu Kılıfları

425 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy C5
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy Note 4
  19. iPhone 5
  20. Galaxy A7
  21. Galaxy Note 3
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Svart Case
  4. Gpack
  5. Teleplus
  6. KılıfShop
  7. KNY
  8. CaseUp
  9. Tg
  10. TeknoArea
  11. Dafoni
  12. CoverZone
  13. Ehr.
  14. Ally
  15. Aplus
  16. Diamond
  17. Eiroo
  18. Elx
  19. Kapakevi
  20. Mustek
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy C5
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN