Galaxy C7 cep telefonu, Samsung garantisi ile üretilen, kullanıcılar tarafından çok beğenilen bir model olarak piyasaya sunuluyor. Cep telefonu aksesuarları söz konusu olduğunda cep telefonu kılıfları en önemli aksesuarlar arasında gösteriliyor. Galaxy C7 cep telefonu kılıfları cihaz için özel olarak üretilmiş çok sayıda kılıf modeli sunuyor. Bu kılıflar cihazla tam uyum gösteriyor ve güvenli kullanım imkanı sağlıyor. Çeşitli modellerde ve renklerde üretilen cep telefonu kılıfları telefonların uzun süre yeni kalmasını sağlarken, cihazların görünümünü değiştiriyor ve kişiselleştiriyor.

Kılıfların kalitesini ve kullanım ömrünü kullanılan malzeme belirliyor. Kapaklı kılıf modellerinden tercih edenler için farklı beğenilere göre tasarlanmış özel modeller de bulunuyor. Taşlı, pullu, kapaklı dizaynlar şık görünümü ile kıyafetler için önemli bir aksesuara dönüşüyor. Çok fonksiyonlu kapaklı kılıf modelleri içinde cüzdan görevi üstlenen modeller de oldukça beğeniliyor. Fonksiyonu arttırılmış olan pratik cüzdan kılıfların kapak kısmında manyetik kartlar taşınabiliyor. Mıknatıslı kapaklı modeller kolay kullanım imkanı sunuyor. Kapak kısmı penceresiz Galaxy C7 cep telefonu kılıflarında telefonu kullanabilmek için kapağı açmak gerekiyor. Kapak kısmı pencereli olan kapaklı kılıf modellerinde ise arayanın kimliğini görmek için pencereler bulunuyor ve kapak kısmı kapalı olarak konuşma yapılabiliyor. Özellikle ekran kısmını daha iyi korumak için tasarlanmış bu modellerde cep telefonu çanta içinde, araç içinde, dışarıda tozdan ve ekranı çizen etkilerden korunuyor.

Galaxy C7 Cep Telefonu Kılıfları 

Sırt kapak modelleri sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Günümüzde ekran koruyucu teknolojisindeki gelişme ve ekran koruyucu kullanımın yaygınlaşması sırt kapaklara olan ilgiyi arttırıyor. Çok çeşitli malzemelerden üretilen Galaxy C7 cep telefonu kılıfları telefonun kullanım ömrünü uzatıyor ve dış etkenlere karşı koruma sağlıyor. Kaliteli, insan sağlığına zarar vermeyen cep telefonu kılıfları içinde çok ince, şeffaf silikon kılıflar sayısız renk seçeneği içeriyor. Fazla sayıda renk seçeneği cep telefonu kullanıcılarını birden fazla kılıf almaya yönlendiriyor. Desensiz, transparan modeller telefonun arka kısım dizaynını gösteriyor ve adeta kılıf yokmuş havası oluşturuyor. Galaxy C7 telefon kılıfları modelleri içinde ultra ince silikon kılıf seçeneği de bulunuyor. Deri görünümlü kılıflar hem doğal bir his veriyor, hem de elleri terletmiyor ve rahat kullanım imkanı sunuyor.

Sırt kılıf modelleri içinde ekstra korumalı olarak üretilen kılıf modelleri telefonlara maksimun koruma sağlıyor. Kullanıcılar tarafından son derece başarılı bulunan bu modeller telefonları korurken şık bir görünüm sunuyor. Olası darbelerin telefonlara zarar vermemesi için özel olarak tasarlanan modellerde birden fazla renk seçeneği bulunuyor. Alüminyum metal kılıf modelleri ise sert kılıftan hoşlananlar için dizayn ediliyor. Metalik görünüm farklı renk seçenekleri ile birleşiyor. Uzun ömürlü kılıflarla telefonlar yıpranmıyor ve korunuyor. Yüksek kaliteli metal alüminyum malzeme cihazlara mükemmel uyum sağlıyor. 

Cep telefonu kılıflarının üretim nedeni telefonu korumak olduğu için doğru kılıfı seçmek gerekiyor. Korumayla beraber estetik özellikler de karar vermeye etki ediyor. Ancak sadece estetik özelliklere bakılmaması, kaliteli malzemeden üretilmiş, tam koruma sağlayan kılıfların seçilmesi tavsiye ediliyor. Cihazları sadece darbelerden değil kirden, tozdan ve çizilmeden de koruyan kılıfların telefonla tam uyum sağlaması güvenli kullanım için oldukça gerekli bulunuyor. Çeşitli fiyat seçenekleri bulunan Galaxy C7 cep telefonu kılıfları her zevke ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Cep telefonu için en iyisini isteyenler ekran koruyucu yaptırmayı da ihmal etmiyor. Galaxy C7 cep telefonu kılıfları modellerinden bazıları ise ekran koruyucular ile birlikte satılıyor. 

Galaxy C7 Cep Telefonu Kılıfları

137 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy C7
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy A7
  18. Galaxy J7
  19. Galaxy A3
  20. Galaxy Note 4
  21. iPhone 5
 3. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. KılıfShop
  3. Gpack
  4. Microsonic
  5. Teleplus
  6. Tg
  7. CaseUp
  8. TeknoArea
  9. KNY
  10. Dafoni
  11. Kapakevi
  12. Microcase
  13. Diamond
  14. Ally
  15. CepToys
  16. CoverZone
  17. Happyshop
  18. Jopus
  19. Kea
  20. Kvy
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ürün Puanı
 7. Kılıf Tipi - Kılıflar
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy C7
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN