En sık kullanılan temel gereçlerden biri haline gelen akıllı cep telefonları, herkesin yaşamında önemli bir yer kaplıyor. Sıklıkla tercih edilen Galaxy serisinin iddialı ürünü Grand Prime da kullanıcılar tarafından beğeni topluyor. Galaxy Grand Prime bir akıllı cep telefonundan beklenen tüm nitelikleri bir arada toplarken, uzun bir kullanım ömrü için kullanıcının da dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. Telefonun iyi korunması, hasarsız kullanılması, dikkat gerektiren konuların başında geliyor. Bu konuda en büyük yardımcı olan Galaxy Grand Prime cep telefonu kılıfları, kullanıcının işini bir hayli kolaylaştırıyor.

En kaliteli malzemeler ile üretilen Galaxy Grand Prime cep telefon kılıfları, Grand Prime’ın teknik özellikleri ile mükemmel uyum gösteriyor. Telefonun tasarımı dikkate alınarak, maksimum kullanım kolaylığı sağlayacak bir yaklaşımla üretiliyor. Kılıf modelleri, Galaxy Grand Prime akıllı telefonun kablo girişlerini, kamerasını ve kenar butonlarını kapatmıyor. Milimetrik bir uyumla etraflarını sarıyor. Grand Prime akıllı telefonun uzun yıllar boyunca hep aynı yüksek performansla, güvenle kullanılması için üretilen kılıf modelleri, tüm olası tehlikelere karşı koruyucu bir kalkan işlevi görüyor. Dış ortamdan telefona gelebilecek her türlü zarar verici etkiyi absorbe ediyor. Beklenmedik darbeler, çarpmalar ve telefonu düşürmek sorun olmaktan çıkıyor. Fiziksel etkiler kılıf yüzeyinde dağılarak, telefona zarar vermeden ortadan kalkıyor. İç aksamı sarsıntılardan korunan ve yıpranmayan telefon mükemmel performansını uzun yıllar sürdürüyor. Böylece Galaxy Grand Prime, onarıma ya da değiştirmeye gerek kalmadan kullanıcısına eşlik ediyor.

Galaxy Grand Prime Cep Telefonu Kılıfları

Galaxy Grand Prime akıllı telefon modeli için üretilen kılıflar; üretim malzemesi, tasarımı ve şıklığı ile kalitesini ortaya koyuyor. Telefonun kullanım ömrünü uzatırken kendi niteliklerini de uzun yıllar kaybetmiyor. Kolayca yıpranmayan, sağlam, dayanıklı kılıf modelleri, estetik bir aksesuar olarak işlevini yerine getiriyor. Galaxy Grand Prime kullanan akıllı telefon sahipleri, çok sayıda farklı kılıf tasarımı içerisinden diledikleri seçimi yapabiliyor. Modellerin renk, doku ve biçim çeşitliliği, her zevke uygun kılıf bulabilmeyi kolaylaştırıyor. Kılıf modellerinin bir kısmı çok ince bir tabaka halinde cep telefonunu sararken, bazı çeşitler ise daha kalın ve gösterişli bir görünüm yaratıyor.

Modeller arasında yer alan şeffaf ön yüz koruyucu tabakalar, telefonun ekranını koruyor ve ekranın temiz kalmasını sağlıyor. Kolaylıkla silinebiliyor. Kılıf çeşitlerinin büyük kısmı ise telefon cihazının tüm kenarlarını tam olarak kuşatıyor. Düz modellerin yanı sıra, pencereli kılıflar, cüzdan gibi açılıp kapanır kapaklı ve tank kapaklı modeller de ilgi görüyor. Galaxy Grand Prime cep telefonu kılıfları, farklı tasarımlardan hoşlananlar için de çok cazip seçenek sunuyor. Koyu renklerin dışında, renkli ve desenli çeşitler göz dolduruyor. Böylece kullanıcılar kendi beklenti ve tercihlerine bağlı olarak diledikleri gibi seçim yapabiliyor. Tarzı ne olursa olsun her kullanıcı aradığını seçenekler arasında bulabiliyor. Canlı renklerde, ışıltılı, süslemeli, kulaklı kılıflarla, desenli, motifli, baskılı modeller bir arada sunuluyor.

Her zevke göre özenle tasarlanan Galaxy Grand Prime cep telefonu kılıfları, hem işlevsel hem de estetik nitelikleriyle akıllı telefon kullanımının ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Dış ortamdan gelebilecek tüm olası zararlı etkilere karşı telefonu güvenle muhafaza ederken, kişiliği yansıtan görsellikleriyle farklı zevklere de hitap ediyor. Kazaları ve dikkatsizlikleri sıkıntı olmaktan çıkarıyor. Değişen hava koşullarından, nemden, rutubetten telefon cihazını uzak tutuyor. Siz de Galaxy Grand Prime sahibi iseniz, kılıf modellerini tüm ayrıntıları ile yakından inceleyebilir, beklentilerinize uygun, tarzınıza yakın, şık bir modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Galaxy Grand Prime Cep Telefonu Kılıfları

350 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy Grand Prime
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy A7
  18. Galaxy J7
  19. Galaxy A3
  20. Galaxy Note 4
  21. iPhone 5
 3. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Case 4U
  3. Teknomeg
  4. Gpack
  5. Microsonic
  6. KNY
  7. Lopard
  8. Teleplus
  9. Happyshop
  10. Etabibizde
  11. KılıfShop
  12. CaseUp
  13. Casecrown
  14. Cepstore
  15. Cover Me
  16. Exclusive Phone Case
  17. Kapakevi
  18. Volpawer
  19. Cayka
  20. CepToys
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ürün Puanı
 7. Kılıf Tipi - Kılıflar
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy Grand Prime
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN