Samsung, çeşitli teknolojik ürünler üreten büyük bir markadır. Kullanıcılar tarafından en çok sevilen markalardan birisi olan Samsung, aynı zamanda en çok kullanılan markaların da başında geliyor. Samsung, teknolojinin her alanında hizmet vererek günümüz teknolojisine de öncülük ediyor. En iddialı olduğu alanlardan biri telefon olan Samsung, Galaxy adı altında akıllı telefonlar üretiyor. Üst düzey özellikleri ile dikkat çeken Galaxy cep telefonları, J serisi ile dikkat çekiyor. Galaxy J serisinin en seçkin modelinden birisi olan Galaxy J5, yüksek çözünürlükteki ön ve arka kamerası, hızlı işlemcisi ve göz alıcı tasarımıyla ön plana çıkıyor.

Yapısı gereği hassas olan Galaxy J5 cep telefonları, dikkatli bir kullanım gerektiriyor. Kullanıcılar ise daha güvenli bir kullanım için Galaxy J5 cep telefonu kılıflarına ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle cep telefonlarında aksesuar olarak en çok kılıflar kullanılıyor. Kılıflar hem işlevselliğiyle hem de görsel bir aksesuar olmalarıyla cep telefonlarının vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. Galaxy J5 cep telefonu kılıfları arasında da birçok farklı tarzda kılıf yer alıyor. Değişik tarzlara sahip cep telefonu kılıfları, farklı kullanıcıların beklentilerini karşılayabiliyor.

Galaxy J5 Cep Telefonu Kılıfları

Galaxy J5 cep telefonu kılıfları arasında bir seçenek olan kapaklı kılıflar, her yönden koruma sağlayarak telefonların hem arka hem de ön kısmını koruyor. Kapaklı kılıflar, telefon kullanımını son derece güvenli bir hale getiriyor. Suni deri ve kumaşlardan üretilen kapaklı kılıflar da çeşitli tasarımlarda olabiliyor. Bu tasarımlardan en çok tercih edilenler arasında ise pencereli kılıflar öne çıkıyor. Telefonun her tarafını kaplayan pencereli kılıfların ön kısmında bir ya da iki pencere oluyor. Bu pencereler sayesinde kullanıcılar kılıfın kapağını açmadan telefon görüşmesi yapabiliyor.

Arka kapak şeklinde kullanılan Galaxy J5 cep telefonu kılıfları da son derece kullanışlı olabiliyor. Çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen arka kapaklar, özel tasarımları ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Özellikle şeffaf olan arka kapaklar kullanıcıların en çok tercih ettiği kılıflar arasında yer alıyor. Bunun nedeni ise şeffaf kılıfların telefonu bir yandan korurken öte yandan da görüntüsünü değiştirmemesidir. Şeffaf arka kapak kılıflar genellikle sert plastik ve silikon malzemelerden üretiliyor. Bu kılıfların renkli olanları ise kullanıcıların telefonlarını farklı renklerde kullanabilmesine olanak tanıyor. Galaxy J5 arka kapakları rubber, alüminyum ve metal gibi dayanıklı malzemelerden de üretilebiliyor. Bu gibi malzemeler ile üretilen kılıflar dayanıklı olmaları ile öne çıkıyor ve öncelikli amacı telefonu korumak olanlar için ideal bir seçenek olabiliyor.

Galaxy J5 cep telefonuna sahip kullanıcılar, kılıfların üretildiği malzemenin yanı sıra görsel tasarımına da önem veriyor. Bu durum ise cep telefonu kılıflarının çok sayıda farklı seçeneğinin olmasına yol açıyor. Birbirinden farklı pek çok tasarımı olan cep telefonu kılıfları ise her tarzdaki kullanıcının isteğini karşılayabiliyor. Sadelikten yana olan kullanıcıların ihtiyacını şeffaf, düz renkli ve desenli kılıflar karşılıyor. Abartılı görünüm seven kullanıcılar ise üç boyutlu figürleri olan kılıfları tercih ediyor. Daha havalı bir görüntü için taşlı, pullu ve tüylü kılıflar kullanılıyor. Deri görünümlü ya da baskılı kılıflar da tarzını yansıtmak isteyen kullanıcıların seçeneği oluyor. Galaxy J5 cep telefonu kılıflarının bu kadar çok seçeneğe sahip olması, fiyatların da değişken olmasına sebebiyet veriyor. Galaxy cep telefonlarının yaratıcısı olan Samsung'un ürettiği orijinal kılıflar, diğer markaların kılıflarına göre daha yüksek maliyetli oluyor. Alternatif markaların satışa sunduğu cep telefonu kılıfları ise malzemesine, kalitesine, tasarımına ve kullanışına göre geniş bir fiyat aralığında satışa sunuluyor.

Galaxy J5 Cep Telefonu Kılıfları

598 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy J5
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy Note 5
  15. Galaxy Note 4
  16. Galaxy A5
  17. iPhone 5
  18. Galaxy Note 3
  19. Galaxy A7
  20. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Garanti Tipi
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Samsung
  4. Microsonic
  5. Addison
  6. Remeto
  7. CoverZone
  8. Teleplus
  9. KNY
  10. KılıfShop
  11. TeknoArea
  12. Sunix
  13. Casecrown
  14. CaseUp
  15. Teknomeg
  16. Dafoni
  17. Kvy
  18. Lopard
  19. Cepstore
  20. Microcase
 10. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy J5
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN