Akıllı cep telefonları, alışverişten çocuk yetiştirmeye, sosyal etkinliklerden sağlık ve fitness uygulamalarına kadar birçok farklı alandaki aplikasyonları ile kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırıyor. Günlük hayatta sağladıkları kolaylıkların yanı sıra, farklı iletişim aplikasyonları ile sosyal çevreyle haberleşme imkanı da sunuyor. Ayrıca, yüksek teknoloji donanımları sayesinde zaman zaman fotoğraf makinası olarak, zaman zaman da geniş ekran özellikleri sayesinde cep bilgisayarı olarak kullanılıyor. Bütün bu kullanım alanı genişliği ile akıllı telefonlar gün geçtikçe yaşantının vazgeçilmez bir parçası haline geliyor ve en değerli şahsi teknolojik eşyalardan biri oluyor. Akıllı telefonların kullanım özellikleri ve kullanım alanları artıkça fiyatları da artıyor ve bu vazgeçilmez cihazları korumak için kılıflar tamamlayıcı ve vazgeçilmez ürün olarak piyasadaki yerini alıyor.

Günlük hayatımızın çoğu bölümünde fayda sağlayan akıllı telefonlar için kullanılan kılıflar cihazın kullanım ömrünü de arttırıyor. Kılıf kullanımı sayesinde, cihaz, çeşitli nedenlerle yere düştüğünde bile darbelere karşı korunuyor. Akıllı telefonların çoğu metal dış yüzeye sahip oluyor. Bu nedenle cepte ya da çantada taşırken bile çizilme riski oluşabiliyor. Yine, kılıf kullanımı ile çizilme riskini minimuma indirerek akıllı telefonların uzun süre yeni görünmesini sağlamak mümkün oluyor.

Galaxy J7 2016 Cep Telefonu Kılıfları 

Farklı modellerle üretilen Galaxy J7 2016 Cep Telefonu kılıfları ihtiyaca göre kullanım alternatifleri sunuyor. Kapaklı kılıf modelleri ile tek kılıfla yan, arka ve alt kısımlar korunurken; kapak kapalıyken ön ekranın korunması da söz konusu oluyor. Mıknatıslı özelliği sayesinde düşme anında bile kapak kapalı kalıyor ve bu da cihazı darbeye karşı koruyor. Kimi kapaklı modellerdeki pencere sayesinde telefonla konuşurken ayrıca kapağı açmaya gerek kalmıyor. Galaxy J7 2016 Cep Telefonu kılıflarının cüzdanlı modelleri de kapaklı kılıflardaki gibi koruma sağlarken; hem kılıf hem de cüzdan özelliği ile kullanım kolaylığı sunuyor. Ekran koruyucu cam ile birlikte tercih edilebilen silikonlu, rubber ve sert plastikten üretilen modellerde ise telefonun ön ekran, yan, arka ve alt kısımları darbelerden korunuyor.

Kılıf seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken özellik kılıf modeli ile telefon modelinin uyumlu olmasıdır. Bu sayede kullanım sırasında kılıfı hem kolayca takıp çıkarabilme avantajı elde ediliyor hem de cihazın bağlantı noktalarında kullanım kolaylığı sağlanıyor. Galaxy J7 2016 Cep Telefonu modellerine uyumlu olarak üretilen bu kılıflar, kılıf cihazın üzerindeyken dahi şarj ve kulaklık slotuna, ses açma kapama ve hoparlör tuşlarına sorunsuz ulaşım imkânı sağlamasından ötürü kullanıcıların tercihlerinde etkili oluyor. Samsung telefonların Galaxy modellerine uyumlu olarak dizayn edilen bu kılıflar kullanım kolaylığı kadar taşıma kolaylığı da sunuyor. Ürün ağırlığı bakımından hafif ve görünüm bakımında ince olan dizayn, kullanıcılara rahatlık sağlıyor. Yüksek kalite elastik materyallerden ve suni deri malzemelerden üretilen Galaxy J7 2016 Cep Telefonu kılıfları kalıpları sayesinde, cihazı tamamen sararak cihazla bütünleşiyor.

Üretiminde tercih edilen materyaller ile yumuşak dokunuş hissi veriyor. Yapımında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde zamanla oluşabilecek genişleme sorununun önüne geçiliyor ve kullanıcıya uzun süre kullanım olanağı sağlanıyor. Telefonu mükemmel kavrayarak içine toz girmesine ya da leke tutmasına engel oluyor. Kılıf alırken  koruma ve kullanım özellikleri en önemli kriterler olsa da kullanıcılar tarafından şıklık ve tasarım özellikleri de ön planda tutuluyor. Galaxy J7 2016 Cep Telefonu kılıfları renk seçenekleri ile telefonu daha dikkat çekici bir hale getiriyor ve farklı tasarımları ile telefonunuzu kişiselleştirme fırsatı da veriyor. Sadeliği ön planda tutmak isterseniz düz renkleri tercih edebilir, fark yaratmak isterseniz ışıltılı modelleri kullanabilirsiniz.

Galaxy J7 2016 Cep Telefonu Kılıfları

418 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy J7 2016
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Gpack
  4. Teleplus
  5. CoverZone
  6. CaseUp
  7. Ehr.
  8. KNY
  9. Teknomeg
  10. Kapakevi
  11. Happyshop
  12. Sunix
  13. Exclusive Phone Case
  14. CepToys
  15. Dafoni
  16. Eiroo
  17. Letstur
  18. Melefoni
  19. Microcase
  20. Mustek
 • Telefon Modeli Galaxy J7 2016
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN