Ürettiği teknolojiler ile geleceğe ışık tutan Samsung, ürünlerinin özgün tasarımlı ve minimal bir tarzı olmasıyla ön plana çıkıyor. Samsung markasının cep telefonu serisi olan Galaxy ise kendi sınıfında en çok tercih edilen telefonları arasında. Galaxy adı altında üretilen Samsung markalı cep telefonları, sağlamlıkları ve hızlı sistemleri ile biliniyor. Galaxy cep telefonlarının en sevilen modellerinden birisi ise Galaxy J7 Pro modelidir. Galaxy J7 Pro cep telefonunun fiziksel tasarımı ise telefonun dikkatli bir şekilde korunmasını gerektiriyor. Bu aşamada özel aksesuarlara ihtiyaç duyuluyor ve telefonu korumak için Galaxy J7 Pro cep telefonu kılıfları tercih ediliyor.

Telefonu darbelere ve çizilmelere karşı korumak amacıyla kullanılan Galaxy J7 Pro cep telefonu kılıfları genellikle görsel tasarımları ile ön plana çıkıyor. Tasarımlara her ne kadar önem verilse de cep telefonu kılıflarının öncelikli olarak cep telefonunu koruması gerekiyor. Galaxy J7 Pro cep telefonları için en sık tercih edilen kılıf modellerinden birisi ise arka kapak tarzında olanlardır. Arka kapak modelindeki cep telefonu kılıfları pek çok farklı malzemeden üretilebiliyor. Silikon, sert plastik, rubber, alüminyum ve metal malzemeden üretilen arka kapak tarzı kılıflar bulunuyor. Telefonun orijinal görüntüsünü gizlemediği için öncelikle şeffaf olan kılıflar tercih edilebiliyor. Arka kapak olarak kullanılabilen şeffaf kılıflar, çoğunlukla silikon ya da sert plastik malzemeden üretiliyor. Silikon ve sert plastik malzemeli kılıflar, şeffaf olmalarının yanı sıra renkli de olabiliyor. Telefonun tasarımına farklı bir hava kazandıran renkli kılıflar, kullanıcıların telefonlarını farklı renklerde de kullanabilmesine olanak sağlıyor.

Galaxy J7 Pro Cep Telefonu Kılıfları

Kapaklı kılıfların da birer seçenek olarak yer aldığı cep telefonu kılıfları, telefonlara üst düzey bir güvenlik sağlıyor. Kapaklı kılıflar, telefonların sadece arkasını değil ön kısmını da koruyor. Galaxy J7 Pro kapaklı kılıflar, suni deri ve bazı özel kumaşlardan üretiliyor. Çok sayıda model ve renk seçeneği olan kapaklı kılıfların pencereli modelleri pratik bir kullanım sunuyor. Pencereli kılıflar sayesinde kılıfın kapağı açılmadan telefon görüşmesi yapılabiliyor. Telefonunu cebinde taşımaktan ziyade elinde taşımayı tercih eden kullanıcılar da kapaklı kılıfları sıklıkla kullanıyor. Bunun nedeni ise kapaklı kılıfların cep telefonuna bir cüzdan görüntüsü vermesi oluyor.

Silikon ve sert plastik malzemenin yanı sıra rubber, metal ve alüminyum malzemeden üretilen cep telefonu kılıfları da kullanışlı olabiliyor. Rubber, metal veya alüminyum malzemelerden üretilen cep telefonu kılıfları, dayanıklı olmaları ile ön plana çıkıyor. Öncelikli amacı telefonu korumak olan kullanıcılar için bu malzemelerden yapılan cep telefonu kılıfları ideal bir seçenek oluyor. Sağlamlıkları dışında farklı tasarımları da olan kılıflar, telefonu korumanın yanı sıra görsel bir zevk de sunuyor. Arka kapak tarzındaki Galaxy J7 Pro cep telefonu kılıfları, üzerine baskı gibi renklendirmeler yapılabildiği için de oldukça güzel bir görüntü sağlıyor.

Cep telefonu kılıfları arasında çok sayıda tasarım seçeneği de mevcut. Deri görünümlü silikon kılıflar telefonlara ayrı bir tarz kazandırırken, üç boyutlu figürlere sahip kılıflar ise abartılı görünüm seven kullanıcılara uyum sağlıyor. Telefonunu daha havalı bir hale getirmek isteyen kullanıcıların tercihi ise pullu ya da taşlı kılıflar oluyor. Desenli ve baskılı kılıflar ise sadelikten yana olan kullanıcılar için uygun bir kullanım sağlıyor. Galaxy J7 Pro cep telefonu kılıf fiyatları çeşitlilik gösterebiliyor. Kılıf fiyatlarının çeşitli ve değişken olmasını etkileyen pek çok unsur bulunuyor. Bu etkenler marka, ürün kalitesi, üretildiği malzeme, işlevsellik ve tasarım olarak sıralanıyor. Samsung markalı orijinal Galaxy J7 Pro kılıflarının fiyatı ise diğer markalara göre daha yüksek olabiliyor.

Galaxy J7 Pro Cep Telefonu Kılıfları

110 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy J7 Pro
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A7
  19. Galaxy A3
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Happyshop
  4. Ehr.
  5. Gpack
  6. KNY
  7. Kapakevi
  8. CoverZone
  9. Microcase
  10. Teleplus
  11. Dafoni
  12. Etabibizde
  13. Sonmodashop
  14. Buff
  15. Eiroo
 • Telefon Modeli Galaxy J7 Pro
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN