Samsung imzalı Galaxy Note 4 cep telefonu, kullanıcılara akıllı telefon ve tablet özelliklerini bir arada sunuyor. Çok yönlü bir mobil cihaz olan Galaxy Note 4, özellikle aktif kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Akıllı telefonda uygulamaların birçoğu yoğun bir şekilde ekran ve kamera kullanımı gerektiriyor. Dolayısıyla ekranı ve kameraları sık biçimde kullanılan mobil cihazın hem ön hem de arka cepheden korunması önem taşıyor. 1440 x 2560 piksel çözünürlükteki 5.7 inç boyundaki geniş ekranın, 16 MP arka ve 3.7 MP ön kameraların darbelerden korunması, Galaxy Note 4 cep telefonu kılıfları ile mümkün oluyor. Cep telefonu kılıfları, aynı zamanda  akıllı telefonun çerçevesini ve arka kısmını da darbelerden engelleyerek çok yönlü bir koruma sağlıyor. 

Cep telefonu kılıfları, akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazların fiziksel olarak korunmasını sağlıyor. Cep telefonu kılıfları, ekran koruyucuları ve arka kapakları da kapsıyor. Ön kısımdan alınacak darbeler ile ekranın ve ön kameranın çizilmesi, çatlaması ya da kırılması engelleniyor. Arka ve yan kısımdan alınacak darbeler ile çerçevenin ve arka kapağın hasar görmesi önleniyor. Arka kameranın çizilmemesi sağlanıyor. Çerçeve ve arka kapağın korunması, akıllı telefonun elektronik devresinin ve bataryasının darbe ile oluşabilecek bir arızadan muhafaza edilmesi anlamını da taşıyor. Galaxy Note 4 cep telefonu kılıfları, üstün performansa sahip akıllı telefonun, konforlu ve güvenli bir şekilde kullanılmasını mümkün kılıyor. Yaratılmış olan ekstra dayanıklılık, uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Kaza sonucu darbe ile karşı karşıya kalabilen, dalgınlık anında elden düşürülebilen ya da bir yere vurulabilen akıllı telefon, maksimum düzeyde korunmuş oluyor.

Galaxy Note 4 Cep Telefonu Kılıfları

Galaxy Note 4 cep telefonu kılıfları, üretim malzemesi, tasarım ve renk gibi kriterlere göre sınıflandırılıyor. Silikon, suni deri ve metal malzemeler, en çok tercih edilen kılıf çeşitleri arasında yer alıyor. Alüminyum malzemeden üretilen cep telefonu kılıfları, cep telefonunu kenarlardan alınabilecek ve çerçeveye zarar verebilecek darbelere karşı koruyor. Silikon malzeme ise esnek yapısı ile yüksek darbe emilimi sağlıyor. Silikon cep telefonu kılıfları, şeffaf, parlak, füme, dikişli, lazerli, deri görünümlü, kadifemsi dokulu, desenli ve baskılı tasarımlarla ultra ince ya da ekstra koruma özellikli şekilde üretiliyor. Baskılı silikon kılıf modellerinde kapak kısmında manzara, süper kahraman, film ya da çizgi film karakterleri gibi göz alıcı tasarımlar yer alıyor. Akıllı telefonun ekran koruması ise nano glass ekran koruyucu ya da temperli ekran koruyucu çeşitleri ile gerçekleştiriliyor.

Cep telefonu kılıfları, akıllı telefonlara koruma sağlamak amacı ile kullanılmalarının yanı sıra görselliğe yaptıkları olumlu katkı nedeni ile de kullanılıyor. Pullu, simli, taşlı, metal aynalı, kartvizitli, stantlı ya da cüzdanlı cep telefonu kılıfları, dayanıklılık kadar estetik ve şık bir görünüş de arzu eden kişilerin tercihi oluyor. Galaxy Note 4 cep telefonu kılıfları içinde akıllı telefonun arka kısmının muhafazası için ise arka kapak seçenekleri bulunuyor. Açılır kapanır özelliğe sahip kapak modelleri, akıllı telefonu aktif kullanım dışında kalan zamanlarda kapalı tuttukları için darbe riskini aşağı çekiyor. Pencereli ve çift pencereli kapak modelleri kapak kapalı durumdayken dahi akıllı telefonu cevaplayabilme ve bilgilendirme ekranını görebilme imkanı sunuyor. Mıknatıslı ve gizli mıknatıslı modeller, kılıfın kullanıcı isteği dışında açılmasına engel oluyor. Çift katmanlı, korumalı ve tank kapak gibi alternatifler ise sağlamlıkları arttırılmış malzemeler ile üretiliyor ve standartların üzerinde bir darbe emişi sağlıyor.

Galaxy Note 4 Cep Telefonu Kılıfları

658 ürün var
 1. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy Note 4
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy A7
  18. Galaxy J7
  19. Galaxy A3
  20. iPhone 5
 2. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Case 4U
  3. Teknomeg
  4. Remeto
  5. Gpack
  6. Microsonic
  7. Teleplus
  8. CoverZone
  9. CaseUp
  10. Lopard
  11. KNY
  12. Etabibizde
  13. Case Man
  14. Casecrown
  15. Dafoni
  16. Addison
  17. Cepsesuar
  18. Mobillife
  19. Sunix
  20. Ttec
 • Telefon Modeli Galaxy Note 4
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN