Akıllı telefon kullanıcılarını sık sık daha gelişmiş modelleriyle tanıştıran Samsung markası, Galaxy Note 5 modeli ile birçok açıdan beklentileri karşılamayı hedefliyor. Tasarım anlamında önemli bir değişiklik sunan telefon modelinin gelişmiş özellikleri de göz önünde bulundurulduğunda darbelere, lekelere ve çiziklere karşı koruma altına alınması gerekiyor. Bunun yanı sıra cihazın daha rahat ve etkili kullanımı için üretilen fonksiyonel kılıflar da telefon için önemli bir tamamlayıcı aksesuar görevi görüyor. Tüm bu özelliklere bir arada sahip olan Samsung Galaxy Note 5 telefonu kılıfları, fonksiyonel yapılarıyla da farklı ihtiyaçlara rahatlıkla hitap edebiliyor.

Büyük boyutunun tam tersine 6.7 mm’lik ince yapısı sebebiyle Note 5 modelinin mutlaka kılıf ile birlikte kullanılması gerekiyor. Orta hafiflikte bir telefon olması ise kullanılacak kılıfın ağırlık ve kalınlık ölçütleri bakımından daha rahat tercih edilmesine olanak tanıyor. Bununla birlikte, geniş ekran yapısı ve ekran camının telefonun yan kısımlarına kadar uzanması, cihazın etkili koruma özelliklerine sahip bir kılıf ile birlikte kullanılmasını zorunlu kılıyor.

Samsung Galaxy Note 5 Telefonu Kılıfları

Büyük ekranlı ve gelişmiş özelliklere sahip telefon modelleri arasında yer alan Samsung Note 5 için darbelere, suya ve lekelere karşı dayanıklı birçok kılıf seçeneği bulunuyor. Bu modellerden bazıları, karbon fiber dokulu yapısı sayesinde güçlendirilmiş koruma sağlıyor. Aynı zamanda bazı modeller farklı tasarım anlayışıyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Bunun yanı sıra TPU kaplama fiber dokusu ile tasarlanan kılıflar sağlam yapısını kullanıcıya hissettirmeyi amaçlıyor. Geliştirilmiş bir çerçeve yapısına sahip olanlar ise telefonun kenar kısımlarını olası darbelere karşı güvence altına alıyor. Yükseltilmiş kenarlar da bu avantajı destekliyor. Bazı modellerde bağlantı kenarlarının uyumlu bir yapıya sahip olması ise cihazın kablolar ile sorunsuzca kullanılabilmesine olanak tanıyor.

İnce yapısına rağmen üstün koruma özelliklerine sahip olan bazı Galaxy Note 5 cep telefonu kılıfları buna rağmen sert polikarbon malzeme ile üretildiği için kullanıcıda sağlamlık hissiyatı yaratıyor. Bu özelik sayesinde kılıf, darbeleri dışa iterek telefonun zarar görmesini önlüyor. Bunun yanı sıra kılıf modellerinin iç yapısında ve köşe kısımlarında bulunan hava kanalları da olası darbelere karşı cihazı koruma altın alıyor. Ekstra olarak handsfree özelliğine sahip bazı kılıflar, bu sayede telefonun yatay modda düz bir zemine koyularak ekran keyfinin çıkarılmasına olanak tanıyor. Ürünün köşe kısımlarının yuvarlak bir yüzeye sahip olması ise daha kolay kavranmasına yardımcı olurken, telefona estetik bir görünüm de kazandırıyor.

Parlak bir görünüme sahip olan bazı Galaxy Note 5 cep telefonu kılıfları, karbonfiber malzeme yapısı ile telefonu güvence altına alıyor. Özenle tasarlanmış dış yüzeyi ise daha estetik bir görünüm sağlarken, yuvarlak hale getirilmiş köşe kısımlarıyla da tutuşu kolaylaştırıyor. Bununla birlikte iç yapısında kullanılan kaliteli malzeme ve hava kanalları sayesinde telefonun korunabilirlik düzeyini yükselterek kullanıcıya güven vermeyi başarıyor. Korumanın yanı sıra tasarım bakımından da kullanıcıları memnun etmeyi amaçlayan Galaxy Note 5 cep telefonu kılıfları, zarif ve ince yapısı sayesinde bunu rahatlıkla başarıyor. Ayrıca ince TPU malzemeden üretilen kılıf, bu sayede çizilme ve düşme gibi durumlara karşı telefonunun hasar almasını engelliyor. Telefonu tutuş ve kavrama konusunda ise her model, kullanıcısına konfor garantisi veriyor.

Bunun dışında saydam bir görünüme sahip olan Galaxy Note 5 cep telefonu kılıfları, zarif ve ince görünümleriyle de birçok kullanıcının kişisel zevkine hitap etmeyi amaçlıyor. Bunun yanı sıra sağlam içyapısı ile telefona tam kapasite bir koruma vadediyor. İlk bakışta narin hissiyatı yaratsa da sağlam iç malzeme yapısı sayesinde güçlü bir koruma potansiyeli sunan bu kılıf modelleri iç kısımda bulunan delikli havalandırma bölümü sayesinde cihazın arkasında herhangi bir iz kalmamasını sağlıyor.

Galaxy Note 5 Cep Telefonu Kılıfları

590 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy Note 5
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 4
  16. Galaxy A5
  17. iPhone 5
  18. Galaxy Note 3
  19. Galaxy A7
  20. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Samsung
  4. Otterbox
  5. Microsonic
  6. Teknomeg
  7. Remeto
  8. Teleplus
  9. CoverZone
  10. KNY
  11. Cover Me
  12. Exclusive Phone Case
  13. Ehr.
  14. CaseUp
  15. KılıfShop
  16. Mobillife
  17. Ringke
  18. Book Case
  19. Casecrown
  20. Lopard
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy Note 5
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN