Gün geçtikçe zenginleşen akıllı cep telefonu dünyasında, kullanıcılar tarafından en fazla ilgi gören telefonların başında Galaxy Note serisi geliyor. Ancak, iyi bir akıllı telefona sahip olmak kadar onu doğru kullanmak ve iyi muhafaza etmek de önem taşıyor. Galaxy Note 7 model cep telefonu için özel olarak üretilen kılıflar, kaliteleri ve işlevsellikleri ile Note 7 kullanıcısının beklentilerine hitap ediyor. Özel kılıfı içerisinde iyi korunan Note 7, uzun yıllar ilk alındığı günkü nitelikleri ile kullanılabiliyor.

Galaxy Note 7 cep telefonu kılıfları, tamamen Note 7’nin tasarımı ve teknik özellikleri dikkate alınarak üretiliyor. Telefon ile tam uyumlu tasarımlar cihazın kamera, kablo girişi, buton gibi açık kalması gereken kısımlarını açıkta bırakırken, diğer kısımlarını kalkan gibi sararak korumaya alıyor. Kılıflar telefon cihazı ile bütünleşiyor. Özel kaliteli malzemesi ile dış ortamdan telefona gelebilecek fiziksel etkileri, darbeleri emerek yüzeye yayıyor ve böylece zarar verici etkisini en aza indiriyor. Galaxy Note 7 gibi değerli bir akıllı telefonu korkmadan, rahat ve güven içerisinde kullanmak isteyenler için büyük rahatlık sağlıyor. Akıllı cep telefonu kullanırken zaman zaman meydana gelen, çarpma, düşürme gibi aksilikler modern kılıflar ile sorun olmaktan çıkıyor. Note 2 akıllı telefon kılıfları, koruyucu ve işlevsel ürünler olmanın yanı sıra tasarım zevkleri, zarif modelleri ile de beğeni kazanıyor. Modeller değişen ihtiyaçlara, beklentilere uygun olarak kendi içerisinde çeşitlilik gösteriyor. Telefon cihazını 360 derece her yönden kaplayan modeller, şeffaf yapıdaki çeşitler, cihaz sırtını ve kenarlarını güçlü bir biçimde saran modeller, defter tarzındaki açılır kapanır kapaklı seçenekler ve pencereli kılıflar alternatifler arasındaki yerini alıyor.

Galaxy Note 7 Cep Telefonu Kılıfları

Galaxy Note 7 akıllı cep telefonu kılıflarının estetik özellikleri de çeşitlilik gösteriyor. Kaliteleri sayesinde dış etkilerin telefona zarar vermesini önleyen kılıflar, görünümleri sayesinde akıllı telefonu bir aksesuar şıklığına büründürüyor. Böylece telefonun iç aksamı korunurken, kullanıcının telefonundan duyduğu memnuniyet ve kullanım zevki de artıyor. Galaxy Note 7’sini keyifle kullanmak isteyenler için kılıf modelleri cazip seçenekler oluşturuyor. İnce akıllı telefon kullanmayı seven ve kılıfın telefonunu kalınlaştırmasını istemeyen kişiler için ince, şeffaf kılıf modelleri iyi birer seçenek oluşturuyor. İnce kılıflar cihaz ile bütünleşerek bir zırh oluşturuyor. Kalın ve gösterişli kılıf modelleri, tank kapaklı seçenekler de kullanıcının alternatifleri arasında. Galaxy Note 7 sahiplerinin tarzları, zevkleri, beğenileri farklı olduğu gibi kılıf modelleri de farklı. Ciddi görünümlü, koyu renkli, gri ya da siyah bir koruyucu kılıf tercih edenler için pek çok uygun seçenek mevcut. Fakat renk görmek isteyen, parlak görünüm sevenler için de renkli, göze hitap eden seçenekler tercih edilebiliyor. Birden çok renk içeren, desenli, motifli, baskılı kılıflar özellikle genç akıllı telefon sahiplerini mutlu ediyor.

Galaxy Note 7 akıllı cep telefonu kılıf fiyatları modele göre değişmekle beraber uygun düzeylerde seyrediyor. Dış ortamdan telefona gelebilecek tüm hasar verici etkilere karşı sağladığı güçlü koruma düşünüldüğünde, ürünler çok avantajlı bir fiyat fayda dengesi sunuyor. Galaxy Note 7 akıllı telefonun kullanım ömrünü maksimum düzeye çıkarıyor. Şık kılıf modelleri, telefonun nemden, rutubetten zarar görme riskini de azaltıyor. Her biri kaliteli, birbirinden şık ve kullanışlı telefon kılıfları ile Galaxy Note 7 uzun yıllar ilk günkü yeni görünümünü ve özelliklerini sürdürüyor. Siz de hemen kılıf modellerini yakından inceleyip beklentilerinize ve zevkinize uygun bir seçim yapabilir, beğendiğiniz modellere göz atabilirsiniz.

Galaxy Note 7 Cep Telefonu Kılıfları

66 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy Note 7
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Samsung
  4. Microsonic
  5. CoverZone
  6. Teleplus
  7. Mustek
  8. Gpack
  9. Dafoni
  10. Ehr.
  11. INOVAXİS
  12. ROCK
  13. Serhan
 • Telefon Modeli Galaxy Note 7
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN