Samsung’un kullanıcılarla buluştuğu günden bu yana gündemdeki yerini koruyan Galaxy S10 Plus cep telefonu, getirdiği yenilikler kadar kendisi için üretilen aksesuarlarıyla da teknoloji meraklılarının ilgisini çeken ürünler arasına yerleşiyor. Galaxy S10 Plus cep telefonu kılıfları ise yeni nesil akıllı cep telefonunu hem konforlu şekilde hem de güvenle kullanmayı hedefleyenlerin beklentilerine yanıt verecek çözümleri içeriyor. Türkiye ve dünyanın önde gelen aksesuar markalarının geliştirdiği modeller, telefonun belirli bölgelerini kaplayabildiği gibi tamamını kapsayacak cüzdan formunda kılıflar da bulunuyor. Modellerin fiyatları ise marka ve üretilen kılıfın yapısına göre değişiklik sergiliyor.

Ekran Kaplamalarıyla Telefonunuzu Güvenle ve Keyifle Kullanın

Samsung’un S10 Plus cep telefonlarıyla getirdiği yeniliklerin başında ekran içerisine yerleştirilen gömülü parmak izi okuyucu ve yine ekranın iç kısmına doğru konumlandırılan ikili ön kamera kurulumu geliyor. Akıllı cep telefonunu kılıfsız olarak deneyimlemek isteyenlerin sorunsuz şekilde değerlendirebildikleri her iki özellik, aksesuar üretici markaların özenli çalışmaları sayesinde ortaya koydukları ekran koruyucu kaplamalarla da sanki herhangi bir koruyucu film yokmuş gibi kullanılabiliyor. Kamera alanında açıklık bulunan ekran koruyucular, geliştirildikleri materyalden aldıkları destekle ekrana gömülü parmak izi okuyucunun tam performansıyla çalışabilmesini mümkün kılıyor. Böylece teknoloji tutkunları, cep telefonlarının ekranlarını çizilme ve çatlamalara karşı korurken akıllı telefonla gelen özelliklerden feragat etmek zorunda kalmıyor.

Kimi markaların ürettiği sıvı ekran koruyucular ise belirli süre boyunca ekran üzerinde kendini belli etmeden kalarak ekranın çizilmelere karşı dayanıklılık sergilemesini olanaklı kılıyor. Sıvı teması ve benzeri durumlardan etkilenmeyen ürünlerin belirli periyotlarda yenilenmesi gerekebiliyor.

Birbirinden Etkileyici Kılıf Modelleriyle Telefonunuzun Görünümünü Güçlendirin

Suni ya da gerçek deriden TPU’ya, sert plastikten karbonfibere kadar pek çok farklı materyalden geliştirilen, genellikle akıllı cep telefonunun arka kapağını koruyan ve telefonun hem yan hem de alt ve üstünü saran kapaklar kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Renkleriyle olduğu gibi tasarımlarıyla da çeşitlilik gösteren ürünler, telefonun yan kısımlarında yer alan tuşların kolayca kullanılabilmesi için alternatif çözümler sunabiliyor. Kimi kapaklarda tuş bölümleri tamamen boş bırakılıp kullanıcıların doğrudan doğruya tuşları etkinleştirmeleri mümkün kılınırken kimi kapaklarda ise tam tuş bölümüne denk gelecek aktivasyon alanları yer alıyor. İlgili kısımlar, tuşları kaplayarak telefon açısından tam koruma sağlıyor.

Telefonun yere düşmesi gibi durumlarda şok emici özellikleriyle kasanın hasar alma ihtimalini en aza indiren Galaxy S10 Plus cep telefonu kılıfları, kapaklı yapıda da üretilebiliyor. Telefonun arka kapağını ve ekranını korurken kullanıcıların kredi kartı ve paralarını koyabilecekleri ceplerle desteklenen çözümler, ekranı tamamen kapatabiliyor veya belirli bir alanını boş bırakabiliyor. İlgili açıklıktan saat, tarih, gelen arama ve mesaj bildirimleri görüntülenebiliyor.

Özel Kılıf Modelleriyle Telefonunuzu Her Yerde Yanınızda Taşıyın

Geleneksel kılıf modellerinden farklı çözümler de teknoloji meraklılarının ilgisini çekebilecek nitelikte olabiliyor. Yan yana dizilimli kamera ve flaş kurulumuyla gelen Samsung Galaxy S10 Plus’ın ilgili bölümünü çizilmelerden korumak, bunun yanında kamera adacığına farklı bir görünüm kazandırmak isteyenler için özel lens koruma setleri bulunuyor. Değişik renklerde üretilen ve genellikle set şeklinde sunulan ürünler, telefonlarının renkleriyle kontrast oluşturacak kılıflar kullanmayı hedefleyenlerin beğenisini kazanıyor.

Akıllı cep telefonunu her yerde yanında taşımayı planlayanlar içinse su geçirmez kese formunda kılıflar üretiliyor. Hâlihazırda su ve toza dayanıklı olan ancak derinliklerde kullanılamayan telefonlar, ilgili keseler yardımıyla derin dalışlarda da kullanıcıların yanında bulunabiliyor. Gereksinim duyulduğu takdirde su altında da telefonun etkin şekilde değerlendirilebilmesine imkân veren kılıflar, su altı çekimleri için de temel düzeyde bir çözüm teşkil ediyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Galaxy S10 Plus Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Mini
iPhone SE 2
iPhone 7 Plus
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone 8
iPhone XR
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
P Smart 2019
Galaxy A51
Galaxy S10
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A7 2018
Galaxy M20
Galaxy A20
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Mi 9
Galaxy J4 Plus
P40 Lite
Galaxy S9
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy J7 Prime
Galaxy M31
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 2237 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102