2014 yılında çıktığında büyük ses getiren, işletim sistemi ve yazılım güncellemeleri sayesinde güncelliğini koruyan Samsung Galaxy S5, markanın amiral gemisi ürünleri içerisinde yer alıyor. Model aynı zamanda, şık bir akıllı telefon edinmek isteyenler için de seçeneğe dönüşüyor. Yuvarlak hatları, zarif görünümü ve alternatif renk seçenekleriyle öne çıkan telefonu, edindikten sonra görsel ve işlevsel olarak özelleştirmek ise Samsung Galaxy S5 cep telefonu kılıfları ile mümkün hale geliyor. Telefonun ön yüzünü koruyan dayanıklı ekran koruyucular, arka kapağını muhafaza eden arka kapak kılıfları ve her iki yüzü de darbelere karşı dayanıklı kılan flip cover kılıflar, teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Çeşitli materyallerden üretilen ve her türlü kullanım senaryosunda değerlendirilebilen kılıflar, telefonun şıklığını pekiştirirken kullanıcıların tarzlarını da diledikleri gibi yansıtabilmelerine imkân tanıyor.

Sade ya da desenli tasarımlara sahip olabilen arka kapak kılıfları, Samsung Galaxy S5 cep telefonu kılıfları arasında en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Silikon, TPU silikon, sert polikarbon, kauçuk gibi materyallerden destek alınarak geliştirilen kılıflar, hem günlük yaşamda hem de iş hayatında telefonunu aktif kullananların beklentilerine yanıt veriyor. Aktif bir yaşamı benimseyen, doğa yürüyüşlerine katılan ya da işi gereği zorlu saha çalışmalarında bulunan teknoloji tutkunlarının gereksinimlerini karşılayan özel korumalı arka kapak kılıfları da üretiliyor. Çok katmanlı yapıları sayesinde darbe emici özelliğe kavuşan ürünler, doğa şartlarına karşı koruma sağladığını çeşitli sertifikalarla ve standartlara uygunluklarıyla kanıtlıyor. Görünüm ve korumanın yanı sıra, şarj özellikli arka kapaklar da üretiliyor. Telefonun sabit zeminlerde dikey ve yatay olarak konumlandırılabilmesini temin eden ayakları da beraberinde getiren arka kapaklar, kısa sürede azalan şarj miktarının tekrar normale döndürülmesine yardımcı oluyor.

Ekranı Corning Gorilla Glass 3 ile çizilme ve kırılmaya karşı direnç gösterse de beklenmedik durumlar neticesinde telefonun ekranı zarar görebiliyor. Bunun önüne geçmek için üretilen dayanıklı ekran koruyucular, çarpma ve düşme gibi anlarda şok emici özelliği ile darbenin ekrana ulaşmasını önlüyor. Ekranın oluşturduğu görüntüyü bozmayan ve genel kullanım açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyen ekran koruyucular, Samsung Galaxy S5 cep telefonu kılıfları arasında önemli bir noktada bulunuyor.

Flip cover yapıdaki kılıflar, telefonun görünümü bozmadan ön ve arka yüzünün korunmasını mümkün kılıyor. Pencereli ya da penceresiz olarak geliştirilen flip cover formundaki Samsung Galaxy S5 cep telefonu kılıfları, cüzdan ve kart taşıma olanakları da sunabiliyor. Genellikle mıknatıslı olan ve kapağın kendi kendine açılmasını engelleyen mekanizmalarla güçlendirilen ürünler, telefonunu en iyi şekilde korumayı hedefleyenlere hitap ediyor.

Galaxy S5 Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

Her bütçeden kullanıcının rahatlıkla edinebileceği fiyatlarda seyreden Samsung Galaxy S5 cep telefonu kılıfları, sahip olduğu telefonun işlevselliğini arttırmayı amaçlayanların yanında, edindiği aksesuarlarla telefonunun görünümünü zenginleştirmek isteyenlere de sesleniyor. Kılıf üretimi konusunda söz sahibi markaların ortaya koyduğu modeller, yapılarına ve üretildiği materyale göre farklı fiyatlar üzerinden alıcı buluyor. Bu noktada Samsung Galaxy S5 cep telefonu kılıf fiyatları, tercih edilen ürünün; markası, modeli, kullanım alanı ve ekstra özelliklerine göre çeşitlilik sergiliyor. Örneğin, yalnızca koruma amaçlı tasarlanan kılıfların fiyatları, telefonu şarj etme becerisiyle donatılan modellerden ayrılabiliyor. Aynı şekilde flip cover formundaki kılıfları edinmek için ödenmesi gereken meblağ, ekran koruyuculara oranla farklı olabiliyor.

Siz de edindiğiniz telefonu uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilmeyi hedefliyorsanız, dilediğiniz kılıfı seçebilir, Samsung Galaxy S5 cep telefonu kılıf fiyatları üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Galaxy S5 Cep Telefonu Kılıfları

375 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy S5
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy A7
  18. Galaxy J7
  19. Galaxy A3
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Spigen
  3. Case 4U
  4. Teknomeg
  5. Microsonic
  6. Gpack
  7. Teleplus
  8. CaseUp
  9. Lopard
  10. Cepium
  11. Cover Me
  12. CoverZone
  13. Dafoni
  14. KNY
  15. Qapak
  16. Rearth
  17. Srx
  18. Angel Eye
  19. Baseus
  20. Belkin
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ürün Puanı
 7. Kılıf Tipi - Kılıflar
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy S5
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN