Samsung’un geliştirdiği amiral gemisi telefonlardan biri olan Galaxy S7, donanım gücü ve zarif tasarımıyla birçok kullanıcı için en başarılı telefonlardan kabul ediliyor. Telefonun sahip olduğu estetik görünümü muhafaza ederken, yaşanabilecek aksiliklere karşı kasa ve ekranın hasar almasını engelleyen çok sayıda telefon kılıfı da üretiliyor. Tasarımlarından renklerine, işlevsel özelliklerinden sunduğu ekstralara kadar pek çok farklılığı beraberinde getiren kılıflar, teknoloji tutkunlarının beklentilerine yanıt veriyor.

Her yaştan kullanıcı için özel olarak tasarlanan Samsung Galaxy S7 cep telefonu kılıfları, üretim malzemesi bakımından kendi içinde ayrılıyor. Silikon, TPU silikon, suni deri, rubber gibi formlarda olabilen ve yalnızca kasayı kaplayan kılıflar, telefonun genel dayanıklılığını arttırırken tarzını telefonu ve telefon kılıfıyla yansıtmak isteyenleri memnun ediyor. Mat, parlak, süs objeleriyle süslenmiş, çizgi film ve animasyon karakterlerine ev sahipliği yapan dizaynlarıyla göz dolduran kılıflar, telefon kullanım deneyimini olumsuz yönde etkilememesiyle beğeni topluyor. Akıllı cep telefonunun sunduğu donanım özellikleri göz önüne alındığında, bu yapıdaki kılıfları edinerek telefonu kullanmak ideal çözüm olabiliyor. Markaların büyük hassasiyetle ürettiği ve telefonun kasasına kolayca takılabilen Samsung Galaxy S7 cep telefonu kılıfları, telefona birtakım yeni özellikler de kazandırabiliyor. Samsung’un kendi üretimi olan kimi kılıflar, telefonun kamera becerilerini üzerinde bulunan lenslerden aldığı destekle arttırabiliyor. Özellikle seyahatlere çıkan ve telefonuyla eşsiz görüntüler yakalamayı hedefleyenlerin rahatlıkla tercih edebilecekleri kılıflar, zarif ve sade tasarımlarıyla telefonun kendi parçasıymış gibi görünmesini sağlıyor.

Galaxy S7 Cep Telefonu Kılıfları

Gün içinde sürekli hareket hâlinde olan ve telefonunu bu durumdayken de şarj edebilmeyi amaçlayanlar ise şarjlı arka kapak formundaki Samsung Galaxy S7 cep telefonu kılıfları üzerinden seçimlerini yapabiliyorlar. Telefon kullanım deneyimini zafiyete uğratmadan taşınabilir bir şarj platformuna dönüşen kılıflar, eğlence ve iş akışı takip sürecinin kesintisiz devam ettirilebilmesini mümkün kılıyor. İşlevselliğin yanı sıra görünüme de önem veren teknoloji tutkunlarının yönelebilecekleri ürünler, uzun soluklu kullanımlar için uygunluk gösteriyor. Hareketli yaşantısı olan ve belirli zamanlarda doğa aktivitelerine katılan kullanıcıların keyifle değerlendirebilecekleri çok sayıda Galaxy S7 cep telefonu kılıfı bulunuyor. Rubber yapıda olmasıyla dayanıklılıktan taviz vermeyen ve gerek renk gerekse tasarımlarıyla her türlü beğeniye seslenen modeller, telefonun düşmesi ve sert alanlarla ani teması neticesinde kasasının üst düzeyde korunmasını temin ediyor.

Telefonun kasası ve ekranının aynı anda korunmasını hedefleyen teknoloji tutkunları, Samsung Galaxy S7 cep telefonu kılıfları arasından orijinal yapıda olanları edinebiliyorlar. Kasanın kamera, flaş, mikrofon, hoparlör gibi aktif olarak kullanılan kısımları haricindeki tüm noktalarını kapatarak ileri seviye koruma sunan bu kılıflar, ekranın tamamını ya da belirli bir bölümünü kapatabiliyor. Kısmı ekran açıklığına sahip kılıflar, mesaj ve sosyal ağ bildirimlerinin anında görüntülenebilmesine ve gelen aramalara, telefon kılıfını açmadan yanıt verilebilmesine zemin hazırlıyor. Renk zenginliği sayesinde en çok tercih edilen kılıflar arasında yer alan flip cover formundaki Samsung Galaxy S7 cep telefonu kılıfları, markaların belirledikleri doğrultuda birtakım ekstralar da getirebiliyor.

Samsung Galaxy S7’nin geniş ekranını, çizilme ve kırılmalara karşı korumak isteyenler, farklı kalınlıklara ve yüzey tasarımına sahip temperli cam yapısındaki ekran koruyuculardan alabiliyorlar. Çarpma anında kolayca kırılmayan, kırıldığında ise dağılmayan ve tek parça kalan temperli camlar, anahtar ve bozuk para gibi objelerin ekranda bırakabileceği çizikleri de en başından engelliyor. Oleofobik kaplamayla üretilebilen temperli camlar, bu sayede parmak izi tutmayarak ekranın daima temiz görünmesini sağlayabiliyor. Sayısız markanın ortaya koyduğu Samsung Galaxy S7 cep telefonu kılıfları kullanıcıların beklentilerini karşılarken, telefonlarını daha uzun süreler boyunca hasarsız değerlendirebilmelerine yardımcı oluyor.

Galaxy S7 Cep Telefonu Kılıfları

535 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy S7
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Samsung
  4. Otterbox
  5. Microsonic
  6. Remeto
  7. Gpack
  8. Ally
  9. Teleplus
  10. KNY
  11. Justin Case
  12. Book Case
  13. KılıfShop
  14. CoverZone
  15. Lopard
  16. CaseUp
  17. Incipio
  18. Mobillife
  19. Teknomeg
  20. CaseLeap
 • Telefon Modeli Galaxy S7
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN