Akıllı cep telefonları, artık günlük hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri. Galaxy serisi ise, akıllı telefon modelleri içerisinde kullanıcıların en fazla tercih ettiği ürünleri içeriyor. Serinin S7 Edge modeli, yüksek performansı ile ilgi çekiyor. Ürünün teknolojik özelliklerinden uzun yıllar ilk günkü gibi yararlanmak isteyen kullanıcıların, telefonlarını korumaya da özen göstermesi gerekiyor. Bu bağlamda Galaxy S7 Edge Cep Telefonu Kılıfları, bilinçli akıllı telefon kullanıcılarının imdadına yetişiyor.

Galaxy S7 Edge Cep Telefonu Kılıfları, Galaxy serisinden S7 Edge akıllı cep telefonlarının özelliklerine uygun olarak özel bir tasarımla üretiliyor. Kılıflar, modelin teknik ve biçimsel özelliklerine tam olarak uyumlu olmanın yanı sıra zevke, tercihe ve kullanıcıların beklentilerine bağlı olarak zengin bir çeşitlilik de gösteriyor. Kılıf modelleri S7 Edge cep telefonlarının korunması için, tasarım açısından farklı seçenekler sunuyor. Cihazın sırt kısmını bütünüyle korumaya alan seçenekler bulunduğu gibi ön yüzü de bütünüyle kaplayan ve koruyan çeşitler, seçenekler içerisinde yerini alıyor. Kavisli ve cihazın biçimi ile tam uyumlu kılıflar S7 Edge cep telefonunun yan kısımlarını da muhafazaya alıyor. Böylece cihazın kenarları korunuyor ve cihaz dış etkenlerden zarar görmüyor. Telefonu tam kaplayan kılıf modelleri ise, 360 derece koruma sunuyor.

Galaxy S7 Edge Cep Telefonu Kılıfları

Galaxy S7 Edge akıllı cep telefonu kılıfları tüm çeşitlerinde yüksek kalitesi ve koruyucu özelliği ile dikkat çekiyor. Dış ortamdan gelebilecek her türlü etkiye ve darbeye karşı telefonu muhafaza ederek zarar görmesini engellemeyi hedefleyen kılıflar, böylece telefonların kullanım ömrünü uzatıyor. Ürünler, darbeleri emen ve dağıtan özel yapıları sayesinde, telefon cihazının iç aksamının etkilenmesinin önüne geçiyor. Modeller arasında yer alan şeffaf koruyucular, varlığı fark edilmeyecek ölçüde telefonun görünümünü değiştirmeden koruyor. Likid kristal ekranlar, telefonun ekran yüzeyi ile mükemmel uyum gösteriyor. Ultra ince yapıdaki cep telefonu kılıf modelleri, telefonlarını ince kullanmayı sevenler için ideal seçenekler sunuyor. Çok ince yapıdaki kılıf çeşitlerinin yanı sıra, daha belirgin ve kalın bir katman olarak telefonu saran çeşitler de tercih edilebiliyor. Çift katmanlı tank kapaklı modeller, yüksek düzeyde koruma isteyen kullanıcılara güven duygusu veriyor. Açılır kapanır cüzdan tarzındaki modeller de kullanışlı bir seçenek olarak yine kullanıcıların ilgisini çekiyor. Mıknatıslı mekanizma, kılıfın kullanımını kolaylaştırıyor. Pencereli kapaklar, sıklıkla tercih edilen çeşitler arasında yer alıyor.

S7 Edge cep telefonu kılıflarının teknik özelliklerinin haricinde, renk, biçim ve tasarım açısından da çeşit zenginliği içerdiği gözden kaçmıyor. Metalik renklerden düz siyah tonlara kadar değişen zevklere uygun farklı seçenekler, modeller arasında bulunabiliyor. Pudra ve pastel tonlardaki kılıf modelleri, kadın kullanıcıların ilgisini daha fazla çekerken, simli ve ışıltılı yüzeyler de beğeniliyor. Bazı modellerde görülen desenler ya da baskılı yüzeyler, gençlerden beğeni topluyor. İsteyene çizgi film kahramanlarının görünümü eşlik ederken, isteyene soyut desenler sunuluyor. Galaxy S7 Edge akıllı cep telefonu kılıflarının renk, desen ve tasarım çeşitliliği, kullanıcılara geniş bir seçim özgürlüğü tanıyor.

Beklenmedik anlarda gelebilecek darbelere, çarpmalara ya da telefonu düşürme riskine karşı, cihazı tam bir korumaya alıyor. Telefonun iç aksamının ve ekran yüzeyinin zarar görmesine engel oluyor. Kılıflar, dış ortamdan gelebilecek darbelerin zararlı etkilerini ortadan kaldırdığı gibi, telefonu neme ve rutubete karşı da güvenceye alıyor. Galaxy S7 Edge akıllı cep telefonundan en uzun süre, en yüksek performansın alınmasını sağlıyor. Siz de bir S7 Edge kullanıcısı iseniz, cihazınızı uzun yıllar boyu aynı keyifle kullanmak için kılıf modellerini yakından inceleyerek beklentinize ve zevkinize uygun bir modeli hemen seçebilirsiniz.

Galaxy S7 Edge Cep Telefonu Kılıfları

325 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy S7 Edge
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Otterbox
  4. Microsonic
  5. Gpack
  6. Teleplus
  7. KNY
  8. Ally
  9. Lopard
  10. Book Case
  11. CoverZone
  12. Ehr.
  13. KılıfShop
  14. Kapakevi
  15. Happyshop
  16. Kvy
  17. CaseLeap
  18. Microcase
  19. Mobillife
  20. CaseUp
 • Telefon Modeli Galaxy S7 Edge
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN