Zarif tasarımı ve etkileyici özellikleri ile teknoloji dünyasına damga vuran Samsung Galaxy S8, çok sayıda markanın geliştirdiği kılıflarla mükemmel şekilde değerlendirilebiliyor. Görünüm ve yapısal açıdan çeşitlilik gösteren Samsung Galaxy S8 cep telefonu kılıfları, telefonun hem arka hem de ön yüzünü darbelerden korurken, aynı zamanda telefonun şıklığını pekiştiriyor.

Üretildiği malzeme; silikon, TPU silikon, rubber, suni deri ve sert polikarbon olabilen kılıflar, telefonun kamera ve gövdesinde bulunan tuşların işlevlerini yitirmeden kullanılabilmelerini sağlıyor. Dayanıklılık konusunda iddialı olan kimi modeller, düşme testlerinden başarıyla çıkarken, telefonun en olumsuz koşullarda bile etkin biçimde muhafaza edildiğini gösteriyor. Özellikle saha çalışmasına katılan ve aktif bir yaşantısı olan teknoloji tutkunlarının tercih edebilecekleri ürünler, farklı renk ve görünüm seçenekleri ile her türlü beğeniye hitap ediyor. Telefonun genel kalınlığını ve uzunluğunu olumsuz yönde etkilemeyecek boyutlarda üretilen kılıflar, kendi içlerinde de özellik bakımından birtakım ekstralarla gelebiliyor. Dijital içerikleri takip ederken, telefonunu elinde tutmak istemeyen ve karşısına konumlandırarak keyifli bir seyir süreci yaşamayı hedefleyenlerin beğenecekleri kickstand destekli Samsung Galaxy S8 cep telefonu kılıfları, oyun süreçlerinde de değerlendirilebiliyor. Bağlanacak oyun kumandası sayesinde telefonun mobil oyun istasyonuna dönüştürülmesinde etkili olan kılıflar, yolculukların da verimli geçmesine yardımcı oluyor.

Telefonunu gün içinde çok yoğun kullanan ve kısa sürede azalabilen bataryadan şikâyetçi olanları ise şarjlı kılıflar memnun ediyor. Cihazın genel görünümünü bozmadan kısa sürede şarj edebilen kılıflar, tasarımlarıyla Samsung Galaxy S8’in yenilikçi çizgisini koruyor. Tuş ve kamera işlevlerinin pratik şekilde kullanılabilmesine yardım eden şarjlı kılıflar, üreticilerin hazırladıkları paketler çerçevesinde ön cam koruyucularla birlikte sunulabiliyor. Edindiği telefonun şıklığını zirveye taşırken, her türlü hava koşulunda telefonunu sıkıca kavrayabilmek isteyen teknoloji meraklılarının yönelebilecekleri kadife benzeri sırtlı kılıflar da üretiliyor. Renk seçenekleri ve doku farklılığıyla tarz sahibi kullanıcıların da beğenisini kazanan ürünler, dayanıklılık noktasında da beklentileri karşılıyor.

Tercihini flip cover yapıdaki kılıflardan yana kullanmak amaçlayanlar, telefonun hem ön yüzü hem de arka yüzünü kaplayan modelleri seçebiliyor. Telefonun ön yüzüne bakan iç bölmesinde kart cebi ve cüzdan gibi ayrıntılarla zenginleştirilen flip cover formundaki Samsung Galaxy S8 cep telefonu kılıfları, clear view gibi özelliklerle donatılmış olabiliyor. Kılıfın ön yüzü kapatılmış olmasına karşın telefondaki saat, tarih, arama bildirimi ve benzeri detayların sorunsuz şekilde görüntülenebilmesini sağlayan kılıflar, telefonun kablosuz şarj özelliğinin kullanılmasını da herhangi bir biçimde engellemiyor.

Galaxy S8 Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

Telefonunun kapsamlı özelliklerinden feragat etmeden, gerek görünümünü zenginleştirmek gerekse işlevselliğini arttırmayı hedefleyen teknoloji meraklılarının tercih edebilecekleri Samsung Galaxy S8 cep telefonu kılıfları, uzun soluklu kullanımlarda sorun yaşatmıyor. Yoğun kullanım neticesinde yıpranma ve aşınma gibi durumların ortaya çıkmasını, kaliteli materyalleri sayesinde engelleyen kılıflar, bu yönüyle de öne çıkıyor.

Telefon kılıfı üretimi konusunda söz sahibi markaların geliştirdiği ürünler; üretim malzemesi, sahip olduğu teknik beceri ve beraberinde getirdiği ekstra aksesuarlara göre şekilleniyor. Örneğin, telefonun görünümü değiştiren kılıfların fiyatları, telefonu çarpma ve düşmelere karşı koruyan kılıflara oranla daha farklı aralıklarda seyrediyor. Şarjlı ya da clear view özellikli kılıflar ise fiyat noktasında klasik yapıdaki ürünlerden ayrılıyor. Genellikle ulaşılabilir aralıklarda bulunan Samsung Galaxy S8 cep telefonu kılıf fiyatları, bütçesini zorlamadan telefonunu daha dayanıklı hale getirmek isteyen herkesi mutlu ediyor.

Samsung Galaxy S8 için kılıf almayı düşünüyorsanız, dilediğiniz modeli seçebilir, Samsung Galaxy S8 cep telefonu kılıf fiyatları üzerinden kolaylıkla edinebilirsiniz.

Galaxy S8 Cep Telefonu Kılıfları

428 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy S8
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy Note 4
  17. Galaxy A5
  18. iPhone 5
  19. Galaxy A7
  20. Galaxy Note 3
  21. G4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Samsung
  4. Otterbox
  5. Microsonic
  6. Lifeproof
  7. Totu Design
  8. Teleplus
  9. CoverZone
  10. KNY
  11. KılıfShop
  12. Microcase
  13. Book Case
  14. VERUS
  15. Baseus
  16. Justin Case
  17. Ehr.
  18. Happyshop
  19. DC
  20. Ringke
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy S8
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN