Samsung’un amiral gemisi sınıfında yer alan cep telefonu modellerinden biri olan Galaxy S9, yenilikçi tasarımıyla olduğu kadar kılıf üreticilerinin ortaya koyduğu etkileyici kılıflarla da adından söz ettiriyor. Doğrudan doğruya telefonun gövdesini koruyan arka kapak kılıflarının yanı sıra cihazın işlevselliğini artıran ve telefonu korurken özellikle ekran kısmının pratik şekilde kullanılabilmesini mümkün kılan Galaxy S9 cep telefonu kılıfları, tasarım ve renk gibi değişkenlere bağlı olarak büyük çeşitlilik gösteriyor.

Her Beğeniye Uygun Galaxy S9 Cep Telefonu Kılıfları

Yenilenen kapak kısmında yer alan parmak izi okuyucu, kamera, flaş gibi bileşenlerin yanında telefonun özelliklerinin tam olarak kullanılabilmesini sağlayan tuşlarının da sorunsuz şekilde değerlendirilebilmesine yardımcı olan kılıflar, markaların tasarım anlayışlarına göre şekilleniyor. Teknoloji meraklılarından aldıkları geri bildirimlere göre ürün gamını zenginleştiren markalar, geliştirdikleri Galaxy S9 cep telefonu kılıflarını; gerçek deri, TPU, kumaş, metal, kauçuk, suni deri, sert plastik, silikon gibi materyallerden üretebiliyor. Kullanım senaryosuna bağlı olarak çok yönlü değerlendirilebilen kılıflar, dışarıdan gelebilecek etkilere karşı telefonu korurken görünümüne de farklılık kazandırabiliyor. Renk ve doku noktasında birbirinden ayrılan kılıflar, özel kullanımlara yönelik de hazırlanabiliyor. Sahip olduğu Samsung Galaxy S9 akıllı cep telefonu ile su altı fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirmek isteyenlere yönelik hazırlanan ve modern bir kese gibi olan kılıflar, IPX8 sertifikasıyla yetkinliğini ispat ediyor. Telefonunu sudan korurken eşsiz görüntüler yakalamayı hedefleyenlerin yönelebilecekleri Galaxy S9 cep telefonu kılıfları, telefona adeta ek bir işlev kazandırıyor.

Galaxy S9 Cep Telefonu Kılıfları

Galaxy S9 cep telefonu kılıfları ile bir yandan koruma sağlarken diğer yandan stilinizi dışa vurmanız mümkündür. Farklı renk, desen, baskı, fonksiyonellik, materyal çeşitliği ile üretilen koruma kılıfları çeşitli tarzlara ve ihtiyaçlara hitap ediyor. Yüksek sağlamlık derecesine sahip cep telefonunuza ekstra koruma sağlayabilir, cihazınızı kişiselleştirerek çok daha keyifli biçimde kullanabilirsiniz.

Maksimum Koruma Sunan Telefon Kılıfları

Gündelik hayatın vazgeçilmezlerinden olan akıllı cep telefonu ile mail kontrolü, film ve video izleme, kitap okuma, belgeler üzerinde çalışma, müzik dinleme ve internette gezinme de dahil pek çok iş ve işlem gerçekleştirildiğinden sürekli kullanılan teknolojik cihazlardan biri oluyor. Bu sebeple darbe, düşme, aşınma ve kirlenme gibi durumlara da açık hale geldiğinden ekstra koruma önem arz ediyor. Farklı özelliklere sahip koruma kılıfları cep telefonlarına çeşitli derecelerde ekstra koruma sağlıyor. Silikon, plastik, sert plastik, deri vb. materyallerden imal edilen koruma ürünleri telefonların çeşitli bölgelerini koruyor. Bumper ve rubber cep telefonu koruyucuları ile askeri sınıf likit kılıflar en fazla tercih edilenlerden oluyor. Samsung Galaxy S9 likit kılıf hem şık ve zarif tasarımı ile dikkat çekiyor hem de yüksek darbe emiciliği ile üstün koruma sağlıyor. Telefon kılıflarının tam çerçeve, yarım ve tam kapak, arka kasa korumalı olanları arasından ihtiyacınızı en iyi biçimde karşılayanı tercih edebilirsiniz.

İşlevsellik Vadeden Koruma Kılıfları

Modern teknolojilerle imal edilen telefon kılıfları üstün koruma ve zarif bir görüntünün yanı sıra işlevsellik ve fonksiyonellik de sunuyor. Açıldığında stant görevi gören kapaklı koruma kılıfları, popsocket entegreli modeller, ekran kılıfı üzerinden işlem yapmaya olanak tanıyan kılıflar, Wireless şarj imkanı sunan kılıflar ya da ekran kılıfı açıldığında telefonun uyku modundan uyandıran seriler bu anlamda öne çıkıyor. Cep telefonuna ideal biçimde oturan ve telefonu iyi derecede kaplayan koruma kılıfları üzerinden cihazın kamera, şarj, ses, flaş gibi tüm fonksiyonlarına rahatlıkla erişilebiliyor. Stantlı telefon kılıfları masa, komodin vb. düz zeminlere yerleştirilebiliyor, böylece film izlemek gibi aktiviteler çok daha keyifli biçimde yapılabiliyor. Popsocket tasarımlar kolay kavrama avantajı da içeriyor. Tutma alanı kullanım sırasında telefonun düşmesini de önleyerek güvenliği artırıyor. Cüzdanlı telefon kılıfları içerisine para, kredi kartı yerleştirilebiliyor, bu da cüzdan taşıma gereksinimini azaltıyor. Kese dizaynlı kılıflarla telefon tamamen dış etkenlerden korunabiliyor, çantada rahatlıkla taşınabiliyor. Bu noktada cep telefonunun kullanım sıklığını ve muhafaza etme koşullarını göz önüne alarak kılıf tercihi yapmanın önemli olduğunu belirtmek gerekiyor.

Kişiselleştirilmiş Görünüm Avantajı

Galaxy S9 cep telefonu kılıf çeşitleri farklı tasarımlarla kullanıcılara ulaşıyor. Ürünlerin desenleri, baskıları, ağırlıkları ve kalınlıkları büyük bir çeşitlilik arz ediyor. Sevilen dizi, film karakterlerini ya da oyun figürlerini içeren tasarımlardan tutulan takım renklerini içerenlere, tek renk ya da renk kombinasyonlu olanlardan doğa temalı olanlara, sade stillerden geometrik şekilli ya da Retro görünümlülere değin geniş bir yelpaze kullanıcılara sunuluyor. Özel renk kombinasyonlarına sahip Galaxy S9 telefon kılıfı serilerinden dilediğiniz seçebilir ve tarzınızı telefonunuz aracılığı ile gözler önüne serebilirsiniz. Ürünlerin kalınlıkları ve ağırlıkları da yine üretim şartlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Yenilikçi teknolojilerle üretilen telefon kılıfları hem inceliği hem de yüksek koruma standardı ile rağbet görüyor. En fazla tercih edilenlerden bir diğeri de şeffaf telefon kılıfları oluyor. Şeffaf tasarım telefonu kalınlaştırmadığı gibi telefonun orijinal biçiminin görünmesini de sağlıyor. Dolgulu veya pürüzsüz dokuya sahip modeller ile mat ya da parlak renkler de farklı zevklere sahip kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

Klasik Kılıf Tasarımından Vazgeçemeyenlere Silikon ve Sert Plastik Kılıflar

Galaxy S9 cep telefonu kılıfları, telefonun taşıdığı inovatif çizgilerde üretilebildiği gibi klasik kılıf anlayışını da yansıtabiliyor. Telefonun kasa rengini görülebilir kılan ve ekran-kasa arası geçişi, görsel açıdan bozmayan silikon kılıflar, şeffaf olabildiği gibi telefon rengiyle uyumlu ya da bu renklerle karşıtlık oluşturacak nitelikte de üretilebiliyor. Telefona takması ve telefondan çıkarması son derece kolay olan silikon kılıflar, fiyat aralıklarının erişilebilir olmasıyla da telefon kılıflarına yüksek meblağlar ödemek istemeyenlerin öncelikli tercihi haline geliyor. Sahip olduğu desenlere göre kullanıcıların tarzlarını yansıtabilmelerine de imkan tanıyan silikon kılıflar, her yaştan teknoloji meraklısını memnun ediyor.

Silikon kenarla desteklenen veya tamamen sert plastikten imal edilen Galaxy S9 cep telefonu kılıfları ise telefonun taşıdığı yenilikçi çizgiyi, edindiği aksesuarlarla devam ettirmeyi amaçlayanlara hitap ediyor. Renk yelpazesiyle başta kadınlar olmak üzere herkesin ilgisini çeken sert plastik kılıflar, telefonun en olumsuz şartlarda bile zarar görme riskini asgari seviyeye çekiyor. Yalnızca kılıf şeklinde sunulan ürünlerin yanı sıra stant özellikli, ekran koruyucu camlı ve kalemli seçenekler de bulunuyor.

LED View ve Clear View Kılıflarla Bambaşka Bir S9 Deneyimi

Samsung’un kendi üretimi olan LED View ve Clear View özellikli kılıflar ise edindiği telefonun ekranı ve gövdesini en iyi şekilde korurken ekranından yararlanabilmeyi hedefleyenleri mutlu ediyor. Kapaklı yapıdaki LED View Galaxy S9 cep telefonu kılıfları, ekrandaki saat ve benzeri bilgilerin, kapak kısmı açılmadan LED aydınlatmalar aracılığıyla görülebilmesini mümkün kılıyor. İç yapısı cepli olan kılıfların içine; para, kredi kartı, kimlik gibi değerli eşyalar konumlandırılabiliyor.

Clear View kılıflar ise yapısal açıdan LED View kılıflardan ayrılıyor. Yine Samsung tarafından geliştirilen ürünler, ekrandaki tüm verilerin, kapak kapalı olsa dahi görüntülenebilmesine olanak veriyor. Arzu edildiği takdirde stant olarak da değerlendirilerek oyun ve multimedya süreçlerinde telefonun daha verimli kullanılabilmesine imkan tanıyan ürünler, farklı renk seçenekleriyle teknoloji tutkunlarının tarzlarını yansıtabilmelerine yardımcı oluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Galaxy S9 Cep Telefonu Kılıfları

2.739 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy S9
  2. iPhone 11
  3. Redmi Note 8
  4. iPhone 7
  5. iPhone 7 Plus
  6. iPhone 6S
  7. iPhone XR
  8. iPhone 8 Plus
  9. iPhone 6
  10. Galaxy A50
  11. iPhone 6S Plus
  12. Redmi Note 7
  13. P20 Lite
  14. Mate 20 Lite
  15. P30 Lite
  16. iPhone 8
  17. Mate 10 Lite
  18. Galaxy A70
  19. iPhone 11 Pro Max
  20. iPhone X
  21. iPhone 11 Pro
  22. iPhone XS Max
  23. iPhone XS
  24. P Smart 2019
  25. Galaxy A30
  26. Galaxy A10
  27. Galaxy S10
  28. Galaxy J6 Plus
  29. Galaxy A7 2018
  30. Galaxy A20
  31. Galaxy J4 Plus
  32. Galaxy A9 2018
  33. Galaxy J7 Prime
  34. Galaxy M20
  35. iPhone 6 Plus
  36. Galaxy S8
  37. Galaxy S9 Plus
  38. Mi 9
  39. Galaxy Note 9
  40. Galaxy M10
  41. Galaxy S10 Plus
  42. P Smart
  43. Galaxy Note 8
  44. Galaxy J7
  45. Galaxy S8 Plus
  46. Y7 2019
  47. Galaxy A51
  48. Galaxy S10e
  49. P30 Pro
  50. Galaxy J6
 3. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Samsung
  4. Microsonic
  5. Gpack
  6. Ehr.
  7. Jopus
  8. Tekno Grup
  9. Happyshop
  10. Case Street
  11. Tbkcase
  12. Casestore
  13. KNY
  14. Teleplus
  15. Kaltel Gsm
  16. Evastore
  17. KılıfShop
  18. CoverZone
  19. Aksesuarkolic
  20. RedClick
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Renk A-Z
 10. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy S9
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
Başa dön