Büyük bedeller karşılığında alınan akıllı telefonların çizilmelere, kırılmalara ve darbelere karşı korunması önem taşıyor. Duyarlı malzemelerden üretilen telefon modelleri için uygun nitelikli kılıflar kullanmak gerekiyor. Markaların akıllı telefon modelleri, birbirinden faklı özelliklerle üretiliyor. Telefon kılıfları da bu modellere uygun olarak tasarlanıyor. Aksi halde telefonun performansında sorunlar yaşanabiliyor. Seçeceğiniz telefon kılıfının, telefonunuzun niteliklerini engellemeyen ve görünümünü basitleştirmeyen bir ürün olmasına önem vermeniz gerekiyor. Telefonunuzun modeliyle uyumlu bir kılıf seçerek onu yıpranmalardan uzak tutabilirsiniz. Uzun süreler boyunca, ilk günkü kadar yeni kalmasını sağlayabilirsiniz.

K5 Cep Telefonu Kılıfları telefonunuzu darbe, çizilme ve kırılma risklerine karşı koruyor. Kolay biçimde takılıp çıkarılan bu telefon kılıfları, özel kalıp kesimleri ile cihazınıza tam uyum sağlıyor. Cep telefonunuzun teknik özelliklerinde herhangi bir olumsuzluk yaratmıyor. Wi-fi ve GPS sinyallerini almanıza engel olmuyor. Akıllı telefon modelinizle uyuşmayan bir kılıf kullandığınızda bu tip sorunlarla karşılaşabilirsiniz. K5 cep telefonu kılıfları, cihazınızı toza, kirlenmeye, darbelere ve çizilmelere karşı güvenle koruyor. Kılıflar, insan sağlığına zarar vermeyen materyaller ile üretiliyor. Cihazınızla uyumlu olan bu kılıflar, slotlara ve sensörlere ulaşmanızda hiçbir engel yaratmıyor.

Arka ve ön kapak koruma özelliği ile üretilen K5 Cep telefonu kılıfları, akıllı telefonunuzu önden, arkadan ve yanlardan gelebilecek tüm darbelere karşı koruma altına alıyor. Ürünler, farklı beğenilere hitap etmek amacıyla mavi, sarı, kırmızı ya da siyah gibi pek çok alternatif renk seçeneği ile üretiliyor. Kılıf telefonunuzun üzerindeyken tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Yan tuşlara, şarj ve kulaklık girişlerine sorun yaşamadan ulaşabilirsiniz. Telefon kılıflarının kaliteli deriden üretilen dış yüzeyleri, cihazla uyumlu duruş sergileyerek şık bir görünüm oluşturuyor.

K5 Cep Telefonu Kılıfları

K5 Cep telefonu kılıfları genel olarak, kırılmaz ekran koruyucu cam ve arka kılıf özellikleri ile sunuluyor. Telefonunuzu tam kavrayarak her türlü çarpmaya ve düşmeye karşı korumaya alıyor. Özel kimyasal işlemlerle güçlendirilmiş dayanıklı malzemeden üretilen K5 Cep telefonu kılıfları, cihazınıza üstün koruma sağlıyor. Bu tarz kılıflarla telefonun yan kısımları da korumaya alınmış oluyor. Özel tekniklerle üretilen cam ekran koruyucuları, şiddetli darbelerin dışında çizilmiyor. Güçlü darbeler sırasında da normal camlar gibi parçalanmıyor. Büyük paralar ödeyerek alınan cep telefonlarını, bu tarz telefon kılıfları ile korumak akıllı bir seçim oluyor.

K5 Cep telefonu kılıfları, cihazın dokunmatik ekran özelliğine olumsuz bir etki yapmıyor. Telefon ekranına zarar vermiyor. Kılıflar, uygulama kolaylığına ve güçlü ekran korumasına sahip ürünler olarak tercih ediliyorlar. K5 Cep telefonu kılıfları, sert çift katmanlı ve darbe emici arka kapak özellikleri de içeriyor. Bu koruma faktörü ile cep telefonu, pek çok tehlikeye karşı güvence altına alınabiliyor. Kılıflar, renk seçeneklerinin yanı sıra farklı desen özellikleri de taşıyor. K5 Cep telefonu kılıfları deri, silikon ve plastik gibi insan sağlığına dost malzemelerle üretildiği için hiçbir tehlike içermiyor. Telefon kılıfı seçiminizi, telefon modeliniz ile uyumlu bir üründen yana yapmanız gerekiyor. Cihazı tam kavrayan, tüm tuşların ve girişlerin rahatça kullanılabileceği bir kılıf modeli seçerseniz doğru bir iletişim kurabilirsiniz.

Farklı seçenekler ile üretilen K5 tam korumalı silikon kılıflar, şeffaf kılıf özelliği de taşıyabiliyor. Pencereli kapaklar, mıknatıslı kapaklar, kenarlı arka kılıflar, kapaklı kılıflar, ön yüzey koruma sağlayan ürünler olmak üzere dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Şık görünümleri ile telefonunuza uyum sağlayan K5 cep telefonu kılıfları, olası kazalara karşı cihazınızı korur. K5 telefon kılıfı seçeneklerini ayrıntılı olarak inceleyebilir tarzınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. 

K5 Cep Telefonu Kılıfları

118 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. K5
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Gpack
  4. CoverZone
  5. Teleplus
  6. KılıfShop
  7. CaseUp
  8. KNY
  9. Tg
  10. Cepstore
  11. Ehr.
  12. Microcase
  13. Syrox
  14. Cepsesuar
  15. Dafoni
  16. Jopus
  17. Kapakevi
  18. Mustek
  19. Serhan
 • Telefon Modeli K5
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN