2016 yılının ortalarından beri en çok kullanılan giriş seviyesi akıllı cep telefonlarından biri olan LG K8, yazılım ve donanım özellikleriyle güncelliğini korurken, aksesuar zenginliğiyle de öne çıkıyor. Dünyanın önde gelen cep telefonu aksesuar üreticileri tarafından geliştirilen LG K8 cep telefonu kılıfları, görünüm ve işlevselliği ile herkese hitap ediyor. Taşınabilir boyutlarda olan ve tek elle kullanılabilen akıllı cep telefonunun yapısını bozmayan kılıflar, sahip olduğu cihazı olumsuz durumlara karşı korumak ve uzun yıllar boyunca kullanmak isteyenlerin gereksinimlerini karşılıyor.

Farklı telefon markaları için üretilen kılıflarda olduğu gibi LG K8 cep telefonu kılıfları da kauçuk, sert plastik, silikon malzeme ile geliştirilebiliyor. Farklı kullanım senaryoları gözetilerek ortaya konan kılıflar LG K8 telefonla uyumluluk sergilerken, modeller telefonun genel görünümünü ve ergonomik yapısını da negatif anlamda etkilemiyor. Ayrıca telefon üzerindeki; kamera, mikrofon, tuş ve benzeri unsurların kullanılabilirliğini ortadan kaldırmayan LG K8 cep telefonu kılıfları, bu yönüyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Akıllı cep telefonunun arka ve ön yüzünü koruyan flip cover kılıflar, estetik görünümleri ve çok sayıda renk seçeneğiyle dikkat çekiyor. Telefonuna gelen bildirimleri anında görebilmek isteyenleri de memnun eden kılıflar, mıknatıslı yapısı sayesinde yalnızca kullanıcıların diledikleri zaman açılıp kapanıyor. Renkleri kadar dokularıyla da çeşitlilik gösteren flip cover formundaki LG K8 cep telefonu kılıfları, boyutları ile taşınabilirlik sınırlarında kalıyor. Erkek ve kadın telefon kullanıcıların beklentilerini karşılayacak tasarım detaylarını üzerinde taşıyan ürünlerden bazıları penceresiz olabiliyor. Telefonunu, yaşanabilecek aksiliklerden korumayı amaçlayanlar için ideal seçenek haline gelen tamamı kapalı flip cover kılıflar, en az pencereli modellerdeki kadar farklı renk ve tasarımla donatılıyor.

Giriş seviyesinde olması nedeniyle ekran camı gelişmiş koruma özellikleriyle güçlendirilmeyen LG K8 akıllı cep telefonu, temperli cam yapısındaki ekran koruyucularla düşme ve çarpmalara karşı direnç kazanabiliyor. Şok emici özelliğiyle beklenmedik anlarda ortaya çıkabilecek sorunlardan telefonun etkilenmesinin önüne geçen ekran koruyucular, ekran görünürlüğü ve dokunmatik hassasiyetini de sekteye uğratmıyor.

K8 Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

Telefonun arka kısmını ve çerçevesini koruyacak şekilde tasarlanan LG K8 cep telefonu kılıfları da bulunuyor. Kamera, flaş ve hoparlör açıklığı, tuş dolguları veya boşluğu, şarj, mikrofon ve kulaklık ayrımlarıyla telefonun genel yapısını bozmayan arka kapak kılıfları, telefonun daha iyi kavranmasına yardım ediyor. Kaydırmaz materyallerden üretilebilen kılıflar, cihazın eğimli yüzeylere tutunmasını sağlarken, farklı açılarda tutuş esnasında da kullanıcıların telefonlarını güvenle değerlendirebilmelerine olanak veriyor. Özel katmanları sayesinde telefonun sert zemine düşmesi neticesinde oluşabilecek kasa çatlaklarını ve çiziklerini önleyen kılıflar, işlevselliğinin yanı sıra görselliğiyle de teknoloji tutkunlarından tam not alıyor. Ünlü karakterlerin, doğa motiflerinin ve daha pek çok unsurun boy gösterebildiği arka kapak için üretilen LG K8 cep telefonu kılıfları, her türlü beğeniye sesleniyor.

Genellikle erişilebilir aralıklara konumlandırılan ve her bütçeden kullanıcının rahatlıkla edinebileceği fiyatlarla sunulan kılıflar, uzun soluklu kullanımlar için uygunluk gösteriyor. Özellikle telefonu korumak için yapısal olarak özelleştirilen modeller, LG K8 cep telefonu kılıf fiyatları açısından biraz daha yukarıda olmasına karşın, ödenen meblağın karşılığını vermeyi başarıyor. Bunun yanında, flip cover yapıdaki telefon kılıfları da dayanıklılık konusunda özel materyallerle üretilen kılıflardan geri kalmıyor. Telefonunu gün içinde yoğun kullanan teknoloji meraklılarının yönelebilecekleri ürünler, ulaşılabilir fiyatlarda seyrediyor.

Siz de LG K8 telefonunuzu korurken, cihazın görünümünü de değiştirmeyi istiyorsanız dilediğiniz modeli LG K8 cep telefonu kılıf fiyatları üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

K8 Cep Telefonu Kılıfları

624 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. K8
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy J5
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy Note 4
  19. iPhone 5
  20. Galaxy A7
  21. Galaxy Note 3
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Microsonic
  3. Svart Case
  4. Teknomeg
  5. Gpack
  6. Teleplus
  7. CoverZone
  8. KNY
  9. Dafoni
  10. Exclusive Phone Case
  11. KılıfShop
  12. Ehr.
  13. Cepstore
  14. Microcase
  15. CaseUp
  16. Diamond
  17. Fonemax
  18. Kvy
  19. Jopus
 9. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli K8
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN